"Майчин дом" - Варна- тема 2

  • 78 460
  • 898
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 957
И аз вече съм с бебче:)
Георги се роди на 9-ти декември в 10:45.Капка Атанасова ми направи секциото.
За втори път оставам много доволна от Майчин дом и хората, които работят там.И мога да кажа, че много неща са се променили и то в положителна насока.
Първото за което се сещам е че там не видях шише с адаптирано мляко.Преди задължително носеха по едно шише с 30 мл за всеки случай, но сега дори не ме попитаха искам ли:)
Един час след операцията ми донесоха бебето и с помоща на една много мила жена (не знам коя беше и каква е там  Embarassed) го закърмих Simple Smile

# 31
  • Мнения: 40
amber-браво,честито бебче да ви е живо и здраво и много послушно. smile3525

# 32
  • Мнения: 5 250
Момичета, някой знае ли каква е разликата (освен в цената) между Женска консултация + биохимичен пренатален скрининг и Женска консултация(интензивна) + биохимичен пренатален скрининг  newsm78

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Момичета, някой знае ли каква е разликата (освен в цената) между Женска консултация + биохимичен пренатален скрининг и Женска консултация(интензивна) + биохимичен пренатален скрининг  newsm78

При едната се ходи веднъж месечно на ЖК, а при другата на 2 седмици. Понякога се опитват да пробутат интензивната на 3 седмици, така че си търсете правата, за които сте платили.При интензивната се полага и видеозон при лекар веднъж месечно.

# 34
  • Мнения: 5 250
*Pukanka* , благодаря за разяснението   bouquet
А имаш ли идея дали и изследванията са на по често?

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 885
*Pukanka* , благодаря за разяснението   bouquet
А имаш ли идея дали и изследванията са на по често?
Мисля, че изследванията са по-често, ако се водиш рискова бременност и има някакъв проблем.
Честита бременност!

# 36
  • Мнения: 342
Хоп и аз да се запиша, че съм изпуснала втората тема Simple Smile
Да ги видим МД как ще се представят сега по празниците Mr. Green

# 37
  • Мнения: 5 250
Мерси svetli  Hug
Яков ме праща на интензивна консултация, а проблем до колкото знам нямам  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 4 422
Радина-мисля,че прегледите също са повече и включва 4Д ехограф 1 път,както и повече изследвания,мисля,че и БХС ти влиза в интензивната,а иначе го плащаш..

# 39
  • Мнения: 74
Привет,

искам да ви питам, ако раждам секцио дали ще дадат на бебето АМ, или ще го дадат направо за кърмене?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Привет,

искам да ви питам, ако раждам секцио дали ще дадат на бебето АМ, или ще го дадат направо за кърмене?

Те носят винаги АМ, но никой не те насилва да го даваш. Там има една акушерка Рени, младичка, русичка, която е много в час с кърменето и можеш да разчиташ на нея за всякаква помощ и наставления.

# 41
  • Мнения: 2 957
Привет,
искам да ви питам, ако раждам секцио дали ще дадат на бебето АМ, или ще го дадат направо за кърмене?

Миналата седмица родих там секцио.Дадоха ми бебето около час след секциото и ми помогнаха да го закърмя.АМ не съм давала, както и не съм виждала да дават на някой.Само ако поискаш, тогава.
Преди да успея да стана и да се раздвижа идваше жена, която ми помагаше да кърмя, а през останалото време бебето беше при мен да си го гледам и да му се радвам;)
В това отношение (кърменето) няма от какво да се притесняваш;)

# 42
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Интензивната ЖК включва изследванията през бременността, преглед при акушерката на 15-на дни /тонове, кг., обиколка, кръвно/, веднъж в месеца преглед на ехограф при лекаря, БХС също влиза в цената. 4D се плаща отделно. По мое мнение си струва Peace

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Интензивната ЖК включва изследванията през бременността, преглед при акушерката на 15-на дни /тонове, кг., обиколка, кръвно/, веднъж в месеца преглед на ехограф при лекаря, БХС също влиза в цената. 4D се плаща отделно. По мое мнение си струва Peace

4Дто не се плаща, ако е по преценка на лекаря. Аз например бях при Халачева и ме гледа поне 6 пъти на 4Дто без да плащам за него.

# 44
  • Мнения: 59
И мен ми гледаха 2 пъти на 4Д тогава когато лекарката имала някакви притеснеия и не съм плащала. Всичко зависи от лекаря който ти наблюдава. Моята всеки месец гледаше мен на егограф , но бях на нормална консултация.

Общи условия

Активация на акаунт