"Майчин дом" - Варна- тема 2

  • 78 687
  • 898
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 53
Здравейте Simple Smile Въпросът ми е към раждалите секцио в майчин дом. Колко дни е престоят, ако всичко е наред?

# 721
  • Мнения: 342
Здравейте Simple Smile Въпросът ми е към раждалите секцио в майчин дом. Колко дни е престоят, ако всичко е наред?

5 дни  Peace
А ако няма достатъчно легла и всичко е наред, изписват 1 ден по-рано.

# 722
  • Мнения: 2 922
Първият път на 5-тия ден, вторият на 3-тия по взаимно съгласие  Laughing

# 723
  • Мнения: 2 117
И двата пъти лежах по 4 нощи / 5 дни.

# 724
  • Мнения: 5 258
Първия път ни изписаха на 6-я , сега на 5-я ден.

# 725
  • Мнения: 58
Родих в понеделник следобед, изписаха ни в петък сутрин. Hug

# 726
  • Мнения: 187
моята операция беше понеделник 13,30 4аса,изписаха ме в 4етвъртък към 14-14,30 4аса,немога да си спомня то4но Peace

# 727
  • Мнения: 184
Искам да попитам мамите ,раждали планово секцио- колко дни преди термин ви насрочиха датата за операцията и с каква упойка бяхте-пълна или епидурална? newsm78 Thinking

# 728
  • Мнения: 3 621
Искам да попитам мамите ,раждали планово секцио- колко дни преди термин ви насрочиха датата за операцията и с каква упойка бяхте-пълна или епидурална? newsm78 Thinking
Моето секцио беше насрочено 10 дена преди термина. После се наложи да вадим бебето по-рано.
За упойката аз бях с епидурална, и съм много доволна.

# 729
  • Мнения: 751
Искам да попитам мамите ,раждали планово секцио- колко дни преди термин ви насрочиха датата за операцията и с каква упойка бяхте-пълна или епидурална? newsm78 Thinking
Моето секцио беше 10 дена преди термин,с пълна упойка.Заспах си и се събудих и нищо се усетих от операцията.Много съм доволна от операцията и от доктора.Страхотен екип.

# 730
  • Мнения: 342
Искам да попитам мамите ,раждали планово секцио- колко дни преди термин ви насрочиха датата за операцията и с каква упойка бяхте-пълна или епидурална? newsm78 Thinking

Епидурална аналгезия (обезболяване) се ползва при нормално раждане.
При секцио има пълна и спинална анестезия (упойка).

Родих планово 1 ден преди термин.
След 40 мин неуспешни опити за поставяне на спинална упойка, ме приспаха с пълна..

# 731
  • Мнения: 4 187
Секцио 6 дни преди термина, спинална упойка !

# 732
  • Мнения: 377
Беше насрочено за 9 ден преди термина, но се наложи един ден по рано да бъде. За упойката д-р Добрева ме попита аз каква упойка желая, аз исках със спинална и такава ми поставиха.

# 733
  • Мнения: 184
благодаря на всички ви за отговорите.  Grinning А кога ви дадоха бебчетата да са при вас след секциото?

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 10 365
Здравейте!

Искам да ви попитам за ФМ, която прави д-р Максим Яков.Аз вече си записах час при него.Преди малко се наложи да запиша час за същото и на една дружка и двата часа са в интервал от 15 мин., което ми се стори странно.Попитах момичето не продължава ли повече самия преглед и отговора беше не.Сега ми е притеснено, да не ни претупат. Crazy Колко продължи вашата ФМ при д-р Яков и обстоен ли беше прегледа?

Общи условия

Активация на акаунт