"Майчин дом" - Варна- тема 2

  • 78 548
  • 898
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 274
Момичета,да попитам раждалите скоро в МД-колко платихте за планово секцио?С направление за раждане ли се ходи или без?И плаща ли се отделно за дните престой?Общо колко да си приготвиме?
планово секцио с направление за хоспитализация и раждане е 1000 лв всичко! Дните престой са пет, включен е в цената. Всичко е включено в тези 1000 лв, освен ако не искаш ВИП стая  Peace

Последна редакция: пн, 18 яну 2010, 11:58 от CatWoman

# 871
  • Мнения: 58
С направление е 1000 лв., както е обявено в сайта. В цената е включено всичко. Мен ме изписаха на петия ден. Леко раждане и бързо възстановяване ти желая Hug

# 872
  • Мнения: 184
благодаря ви!!! Simple Smile

# 873
  • Мнения: 4 187
Мисля, че нямаш право на избор, а който е на смяна. Колкото пациенти толкова доволни и недоволни. И двата пъти бях при д-р Добрева, изключително доволна съм. Ако се наканя за трето пак ще се надявам да се падна при нея.


Вчера разбрах, че през февруари , др. Мичонов застъпва  в отделението  Rolling Eyes. Някак си се бях настроила, че пак ще се видим с др. Добрева, но явно няма да стане....

Да попитам, някой записал ли е бебето си  на консултация в МД, при др. Димова ? Доволни ли сте ?

Мислех да запиша бебето при др. Хариева, но разбрах, че тя известно време ще е възпрепятствана  Wink.

# 874
  • Мнения: 5 251
Стели, не се притеснявай и от др. Мичонов ще останеш доволна  Peace Както съм писала по напред, трудно ми постави упойката, но причината беше в моя гръбнак  Rolling Eyes
А при др. Димова(ако не се бъркам преди беше горе в родилното с д-р Юдова) съм водила Йоан на консултация и беше много внимателна  Simple Smile

# 875
  • Мнения: 4 187
Ди, благодаря ти  Hug !

За същата др. Димова става въпрос! На предните страници прочетох негативни коментари за нея, главно за отношението и към родилките в отделението . Добре е, че си доволна от детската консултация  Grinning !

# 876
  • Мнения: 2 922
star, д-р Мичонов е добър, да  Peace
За консултациите - аз бях записала Моника при д-р Юдова и бях много доволна.
А д-р Хариева ще отсъства ли? 

# 877
  • Мнения: 4 187
Амииии, предполагам че и такъв момент ще настъпи, колкото и за кратко да е  Grinning.

Благодаря ви за инфото !

# 878
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Оооо, аз на този доктор съм предложила брак бе. Как ми постави упойката, въпреки многото ми килограми и екстремната сложнотия не зная, но на мига усетих приятната топлина и облекчение и ми се прииска да го гушна. Чакам го да подпишем  Mr. Green Страхотен е!

# 879
  • Варна
  • Мнения: 692
Стели, какво имаш предвид, че д-р Хариева ще отсъства и колко време? Аз се срещнах с нея в началото на януари и се разбрахме да се свържем с нея, когато беб се роди, т.е. тя пое ангажимента да ни бъде педиатър. Ама така, както се усмихваш многозначително...   Grinning сподели какво знаеш.

# 880
  • Варна
  • Мнения: 893
 Thinking че тя Хариева от преди Коледа се върна окончателно на работа , ние имаме записана ДК за 16ти ,никой нищо не е казал...
тя има бебче на около годинка...напълно възможно е дае възпрепятствана понякога  Mr. Green то при който и да сте записани може да се случи , все пак и докторите са хора  Laughing
иначе с Хариева се консултирам и по телефона при спешни случаи, доволна съм от нея  Peace

Последна редакция: пт, 29 яну 2010, 22:24 от Virginity

# 881
  • Мнения: 4 187
Ами не мога да споделя официално. Щом е поела ангажимент съм сигурна , че ще го изпълни  Grinning !

# 882
  • Мнения: 252
Ами не мога да споделя официално. Щом е поела ангажимент съм сигурна , че ще го изпълни  Grinning !

Еее, браво! Ако е това, дето намекваш  Grinning! Да е жива и здрава и дано да и върви леко и безпроблемно! Много хубав намек.

# 883
Star,аз честно казано от др. Мичонов не съм много доволна!Постави ми упойката доста болезнено,така ми стегна ръката  Sick А д-р Добрева няколко пъти ми е слагала упойка и винаги безболезнено...И се държи с пациентките като с тяхна майка,много е добричка  Peace

# 884
  • Мнения: 4 187
Оох, b  Rolling Eyes, ами ще се търпи, какво да се прави ....

Общи условия

Активация на акаунт