Къде ще почивате това лято?

  • 11 211
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 173
На 5-ти август заминаваме. Party  Mr. Green
Сен Тропе ни чака. Не съм ходила още на Френската Ривиера.
В Париж съм била, ама Ривиерата май няма нищо общо.
Като се върна ще разказвам и показвам снимки, ако не съм станала до тогава бъчонка. Flutter

# 16
  • София
  • Мнения: 726
В Родопите за няколко дни и в Царево за 1 седмица.

# 17
  • Мнения: 2 489
сигурно никъде newsm45 newsm45 newsm45

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Созопооооооол

# 19
  • Мнения: 1 232
Biby и ние сме на Созопол от 30 юли,къде ще отседнете,ние сме в малко семейно хотелче

Последна редакция: чт, 21 юли 2005, 13:37 от bimba

# 20
  • Мнения: 1 232
я ще се  заформим група Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 6 561
Ние ще ходим в Бодрум. Като се върнем, ще разказвам Sunglasses
Къде точно да дам малко акъл  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 155
Биби и ние сме на Созопол от 30 юли,къде ще отседнете,ние сме в малко семейно хотелче

Ние сме края на август /от 23/ smile3518

# 23
  • Мнения: 2 609
Ами още се чудим в Китен или Созопол,но чак септември Rolling Eyes.
След това мислим за няколко дни да отидем и на балкан,с наши приятели,най-вероятно троянския Hug

# 24
  • Мнения: 1 232
Биби и ние сме на Созопол от 30 юли,къде ще отседнете,ние сме в малко семейно хотелче

Ние сме края на август /от 23/ smile3518
е нищо де то времето лети и ваши ред ще дойде,прости ми любопитството ама на какви цени ще нощувате,края на август все още е силния им сезон нал?Питам те защото,наши приятели вчера ни казаха,че се отказват от Созопол обаждали се в хазаите където ходят всяка година и плащат по 10 лева,за 3 стаи с обща баня,хазаите им казали,че понеже тази година сезона бил слаб юли вдигат цените на 15 е баси аз на такова място не отивам хем да плащам скъпо хем да се рея на опашка за баня,ние за сравнение плащаме по 16 на човек и стаята си е хотелска,с телевизор баня...и пр.

# 25
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Никъде-само една седмица на гости на баба и дядо Grinning

# 26
  • Мнения: 588
На Приморско - на 26 тъгваме  grinning039  Nature Sunny

# 27
  • Мнения: 6 155
е нищо де то времето лети и ваши ред ще дойде,прости ми любопитството ама на какви цени ще нощувате,края на август все още е силния им сезон нал?Питам те защото,наши приятели вчера ни казаха,че се отказват от Созопол обаждали се в хазаите където ходят всяка година и плащат по 10 лева,за 3 стаи с обща баня,хазаите им казали,че понеже тази година сезона бил слаб юли вдигат цените на 15 е баси аз на такова място не отивам хем да плащам скъпо хем да се рея на опашка за баня,ние за сравнение плащаме по 16 на човек и стаята си е хотелска,с телевизор баня...и пр.

Ние ще сме в станцията на МВР, а там цените са други Sunglasses
Но по принцип, през август цените започват от 15лв. на горе за стая със самостоятелен санитарен възел.

# 28
  • Мнения: 7 106
В неделя заминаваме за две седмици на Варнааааа  grinning039  Nature Sunny  Nature Sun With Face  Nature Partly Sunny  grinning039

# 29
  • Мнения: 1 399
Няколко дни на "Люляците" и след това малко в Трявна, Априлци или Еленския Балкан - още не сме решили. Става въпрос за края на август.
В почивните дни от 03 до 06.09, ми се ще да отидем някъде по южното Черноморие.

Общи условия

Активация на акаунт