Житейска дилема.

  • 9 197
  • 185
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 3 465
Цитат
Мога да анализирам, мога да дам обективна гледна точка, мога окажа подкрепа, но никога не решавам вместо някой друг за собственият му живот

А, далеч съм от мисълта, че решението зависи от мен.

О, аз не мисля така. В такива моменти, хора, които са близки на сърцето ми са разчитали много на мен. Ако ти е близка и любима, поне с такова впечатление останах, повярвай има значение какво мислиш.

# 151
  • Мнения: 4 668
Нещо много бързо го квалифицирате като сериозен този мъж  Rolling Eyes
Какво значи сериозен ? да не би нясой да знае как ще се отнася той с нея , когато заживеят заедно ? И това да имаш мъж , който просто ти седи до г.за не означава , че трябва да правиш компромиси с чувствата си .
Онова " лошо " момче , може пък да се окаже много по - отговорен и сериозен в един момент , може да се окаже , че държи много на нея и иска да е с нея ...
И още нещо - никога не е само секс , да знаете  Simple Smile

# 152
  • София
  • Мнения: 3 465
Ами, пипинка, такива данни даде пасинет.
Ама девойката е 28, което предполага, че мъжовете са на съзнателна възраст, все пак. И са завършени като личности, имам предвид.

# 153
  • Мнения: 2 448
Дилема да завърже връзка сериозна с "лошото момче" изобщо не съществува като вариант. Факта, че той знае за другия и изобщо не му дреме, трябва да говори сам за себе си, и отделно той е (не исках да споменавам, ама явно някои под лошо има предвид, че е някой който се занася повече с жени,) но той си е направо криминален. За това казах, че може днес да го има , утре не.
Той и нищо не и предлага, знаейки своето положение. Запознават се случайно в нощно заведение дори не биха имали допирни точки в живота иначе с нея. Но тя отива с него още първата вечер и се оказва че страшно си подхождат сексуално и така 3 месеца. Това е за тях двамата. Дори тя мислеше , че лесно ще го разкара, според мен, ако с другия и приятел не и куцаха толкова много нещата на този фронт наистина щеше да го разкара лесно.

# 154
  • София
  • Мнения: 3 465
Честно- бих я посъветвала да си даде малко време за секс и след около месец да се нанесе при "доброто" момче и да поживеят заедно, за да прецени по-отблизо за какво става въпрос, докато е време и ако да- да се вземат младите, а ако не- да се спасява овреме и да остави доброто момче да си намери някое добро момиче и толкова.

# 155
  • Мнения: 139
Дилема да завърже връзка сериозна с "лошото момче" изобщо не съществува като вариант. Факта, че той знае за другия и изобщо не му дреме, трябва да говори сам за себе си, и отделно той е (не исках да споменавам, ама явно някои под лошо има предвид, че е някой който се занася повече с жени,) но той си е направо криминален. За това казах, че може днес да го има , утре не.
Той и нищо не и предлага, знаейки своето положение. Запознават се случайно в нощно заведение дори не биха имали допирни точки в живота иначе с нея. Но тя отива с него още първата вечер и се оказва че страшно си подхождат сексуално и така 3 месеца. Това е за тях двамата. Дори тя мислеше , че лесно ще го разкара, според мен, ако с другия и приятел не и куцаха толкова много нещата на този фронт наистина щеше да го разкара лесно.

С тези разяснения не мога да разбера каква е дилемата. Човек с криминално/минало бъдеще vs. нормален мъж, който предлага съвместно съжителство и партньорство и най-вероятно би бил добър баща. Тук няма място за дилема. Единият просто ще бъде back up на повикване, докато не си го приберат на топло, а другият ще е партньорът, евентуално съпругът, бащата на децата. Само цип на устата й трябва на твоята приятелка. С това, че търси съвети наляво и дясно кой как да й оре нивата и да й спасява душата много скоро здраво ще го загази и ще падне от двата стола на земята. Та това е, кажи й лявата й ръка да не знае какво прави дясната й ръка и да си ги ползва и двамата - който за каквото е годен.

# 156
  • Мнения: 4 757

Какво да я посъветвам, кажете вашето мнение
Нито единия от двамата не е нейния човек. Лично мнение Peace

# 157
  • Мнения: 4 668
След тези разяснения и аз мисля като Касиди - нито един от двамата не е мъжът с който тя ще се чувства добре .
Самия факт , че нещо я човърка / за този сериозният / и тя не може да вземе решение си е достатъчно показателен , че тя няма да го изтърпи при съвместно съжителство ... Насила хубост не става , само защото бил свестен ... уж  Rolling Eyes

# 158
  • Мнения: 2 448
Ами защото не е на 18 и от живота около нея не се е убедила, че точния човек, точно такъв като за нас всеки го среща. Или пък, че като го срещне няма да е в ситуация, която изключва съвместния живот.
За съжаление, аз съм една от тези, които и казах това.  Confused

# 159
  • Мнения: 2 556
Аз бих се изнесла на квартира да си живея сама и да си поживея без родители. С криминалец много би ме страхувало да се захвана  Confused Да не кажа, че не си го и представям даже. Сериозния тип нека ме кани на вечери ди да ми сваля звезди, докато дойде някой нов. Това май ми е сегашната формула. Заинтригувах се криминалния с какви прояви е, ама това сигурно не е за описване тук  Embarassed

# 160
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами защото не е на 18 и от живота около нея не се е убедила, че точния човек, точно такъв като за нас всеки го среща. Или пък, че като го срещне няма да е в ситуация, която изключва съвместния живот.
За съжаление, аз съм една от тези, които и казах това.  Confused
Правилно си и казала. Какъв е шансът една жена вече не в първа младост да срещне голямата си любов? С времето непрекъснато намалява... Пък и само с любов не се живее- казвам го от собствен горчив опит. За една успешна дългосрочна връзка е необходимо много повече.
На сегашния си акъл не бих изпуснала питомното за да гоня дивото.

# 161
  • Мнения: 4 757
Какъв е шансът една жена вече не в първа младост да срещне голямата си любов?
Шансът е същия като този на момиче на 20. Какво значение имат в случая годините, Рени?

# 162
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какъв е шансът една жена вече не в първа младост да срещне голямата си любов?
Шансът е същия като този на момиче на 20. Какво значение имат в случая годините, Рени?
По-напред в темата беше коментирано вече- с увеличаването на годините свободните мъже/жени са все по-малко, защото хората създават семейства и изборът така се ограничава. Затова шансът на 30 е по-малък, отколкото на 20.

# 163
  • Мнения: 4 757
Това прилича на някакви извадки от статистическо проучване. Съдбите са толкова различни, че честно казано не бих се наела да обобщавам. Имам много приятелки на по 20, които също не срещат подходящия. Така че едва ли е от годините.

# 164
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Въпрос на късмет е, просто с годините вероятността намалява.

Общи условия

Активация на акаунт