смучене на палец

  • 15 377
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 172
И моята беба не заспиваше без палеца в устата и така до година и 1 месец,нооо Даум Ексол я отказа за 2 дена  Peace А си мислех,че няма начин,без палец не спеше и това си е,но за 2 дена се отказа и повече не го е подушвала  Laughing

# 46
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Ами, и ние сме за тази тема Confused
И аз още нищо не съм предриела, все се надявам сама да се усети. Ние пипаме панделки, сатенени неща, всичко лъскаво и гладко става за цокане.
И аз знам, че се наследява, и и е от мен. Помня майка как ме мъчеше мен, ми нищо не помогна. Някъде до 1-2ри клас го смучех ooooh!

# 47
  • Мнения: 247
Записвам се да следя темата.

# 48
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Хайде и ние тук в отбора  Joy
Вики от бебе смучи палчето, отказва всякакъв вид биберони. Пробвала съм доста модели.  Смучи го преди да заспи и като огладнее. За сега не съм взела никакви мерки за отказване.   newsm78

и ние сме така. Много хора като видят ми се карат, че позволявам това, но пък в чужбина са ми казвали, че като се роди бебето нарочно му бутали палеца в устата вместо биберон. Както и да е, нямам намерение да я отучвам сега  Peace

# 49
  • Мнения: 202
Пробвайте с това горчивото кремче,което се намазва като лак за нокти.Приди години се бях запознала с едно момиче,на което два от пръстите и бяха по-малки в сравнение с другите от смучене .Другото нещо,което знам е ,че може и да повлияе на правилния растеж на зъбките.Успех

# 50
  • Мнения: 121
моят син си смучеше палеца когато го сърбяха зъбките,а не искаше никакви залъгалки,и сега когато му избиха почти всички зъби вече спря Peace

# 51
  • Мнения: 585
ние имаме напредък от няколко дни само с говорене я успяваме да убедим дъщеря ми /на 2 години и 4 месеца /да не си смуче палеца като заспива , радвам се че ще се разминем  без даум ексол

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 2 077
здравейте! И ние май имаме такъв проблем Sad Не иска биберон, а пръста го смуче от скоро и не постоянно. А какво е това Даум ексол?

# 53
  • Мнения: 2 013
И аз си имах ритуал-гушках възглавницата докато си смучех палеца...
Залъгалка май не съм ползвала...
Смучех го до втори клас,слад това сама се отказах.Никой от опитите на наще да ме откажат не помогна...
Ако дъщеря ми започне няма да я спирам!

П.С. Нямам нито криви зъби,нито са развалени,защото такива неща съм чувала по този въпрос.Не е така!   Naughty

# 54
  • Мнения: 69
малкия си сму4е ПОказалеца като стана на годинка. 4увала съм за това крем4е , но понеже при нас не е постоянно(само като заспива) и не съм се интересувала. но все си мисля да го оту4вам де... Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 1 167
Да се запиша и аз да следя темата, че и при нас не се получи с Daum-exol  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт