Хранителен режим с кисело мляко -> 9 част...........

  • 37 043
  • 399
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 183
Днес изядох две големи ябълки с канела.  Embarassed Просто много изгладнях за сладко, но сега съм по-добре.  Laughing Иначе си мисля, че трябва леко да посмаля храната, защото в един калкулатор за калории изчислих че първите два дни съм поемала приблизително по 1600 кал.на ден, което си е доста. Незнам колко правилно ги изчислих, защото не мога да преценявам грамажите на храните, тоест колко примерно тежи една ябълка, един кренвирш и пр., но горе-долу това са калориите. Може би трябва да не ям банан, защото той има доста калории. По-добре да го заместя с още една ябълка, те поне са нискокалорични.

# 346
  • Мнения: 3 647
kiαrrα , ами много зависи това с калориите Simple Smile
Ако до сега си яла по 2500 - 1600 са добре. По принцип препоръчват да се махат по 500Ккал. Демек ако  някой е ядял 3000 Ккал за да не се стресира организма първо се свалят на 2500, след месец на  2000 и  после на  1500. Препоръително е да  си някъде м/у 1200 и  1550.
Дано не си се отказала Simple Smile
Лека и спорна седмица  Simple Smile

# 347
  • Мнения: 183
Имаш право, аз със сигурност съм поемала по над 2500 кал. заради големите количества сладко, които ям.  Може през деня да не хапна друго, но сладко хапвах по няколко пъти на ден. Embarassed Сега това ми е най-трудно, но се справям. Няма да се отказвам, докато не сваля поне 4 кг. Засега съм 1.50 кг надолу, което ме стимулира да продължавам в същия дух. Най-много се изкушавам когато храня децата с някоя вкуснотийка и едвам издържам да не си хапна и аз.  Laughing А и както бях свикнала все да им дояждам храната...  ooooh! Ще продължавам да пиша как се справям, пък вие ми давайте кураж.  Grinning

# 348
  • Мнения: 3 647
kiαrrα , Браво- 1,5 кг е много  добро постижение:) Продължавай в същия дух.

# 349
  • Мнения: 4 350
записвам се.обожавам млякото и млечните.дано това е моят режим.ще споделям.
прекрасна седмицана всички! Hug

# 350
  • Мнения: 183
ANGYA, благодаря! Дано удържа фронта!  Hug

ina15, успех! Пиши какво включва дневния ти режим и колко кг искаш да свалиш.

# 351
  • Мнения: 53
Киселото мляко е хит в нашата къща, тъй че се записвам тук.

# 352
  • Мнения: 4 350
как сте,млечни момичета? Hug
kiαrrα ,през деня съм на течности,вече може и айрян.за вечеря ми се щеда съм на салата и плодове.искам дасваля 3-4 кг,ако може и повече.

# 353
  • Мнения: 0
Здравейте,включвам се и аз.От миналото лято съм натрупала доста кг - 8-9.Искам да сваля поне 4-5 и ще съм страшно доволна,но ми е много трудно,обезверила съм се и съм се отчаяла. Sad Положението е много зле.Не мога да се понасям дори.
Започвам още от сега САМО на кисело мляко,разредено с малко степче или с по лъжица мед.Мисля това да ми е менюто поне в следващите 5 дни,а после ще включа и плодове,и зеленчуци.Сега съм пред МЦ и ще ми е много трудно,но направо се мразя в този вид.Стискайте ми палци..!

# 354
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 863
аз, таковата, и аз съм тук   Blush

Много минуси на всички  Simple Smile

# 355
  • Мнения: 0
аз, таковата, и аз съм тук   Blush

Много минуси на всички  Simple Smile

Благодаря.Може и само ние двете да сме си,така че трябва да се подкрепяме : )) Успех и минуси и от мен.

# 356
  • Мнения: 183
Успех и от мен на вас двечките. Аз вече спрях режима, успях да смъкна желаните 3 кг. но после се изложих и си върнах 2 от тях. Уж щях да се пазя, но се почнаха едни абитуриентски, едни рожденни дни и не можах да се въздържа да не хапвам от всичко. Та сега отново ги боря, но не спазвам конкретен режим, просто гледам да излизам повече с децата и да не се сещам за ядене по този начин.  Mr. Green По-натам отново ще направя режима, защото наистина има ефект при мен.

# 357
  • Мнения: 4 350
и аз съм тук..
успех на всички! Hug

# 358
  • Мнения: 0
Охх,аз уж да съм само на мляко,но ми дойде МЦ и не мога да издържа така.Хапвам си месо,зеленчуци,млекце и сиренце или кашкавал от време на време.Това дали ще даде резултат?  newsm78 Гледам да не прекалявам с количествата и да хапвам само крехки неща   bouquet

# 359
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.От доста време ви чета и реших от утре във вашите редици.Надявам се приемате нови членове.Имам доста да свалям,и мисля,че този режим е най удачен за мен тъй като и аз мразя адски много ограниченията но тук мисля,че ще се справя.Много минусчета ви желая и от утре и аз тук. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт