Хранителен режим с кисело мляко -> 9 част...........

  • 37 004
  • 399
  •   1
Отговори
# 60
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
амииии, таковата, и аз тук  Wink

не съм изоставяла к.мляко. само за около 3 месеца докато правихме ремонт. през този период не ме питайте що боклуци изядох Embarassed. от месец съм се взела сериозно в ръце! ходя на фитнес, избягвам сладко, газирани напитки и тестени изделия. има и резултат - започнах 66-67 кг, вече съм 63! имам само 3 кила да преборя!
общо взето закусвам с 1 кофичка к.мляко от 0,1% масленост + пшеничени трици или мюсли. все не успявам да вкарам второто к.мляко в режима.  не обядвам. към 3-4 часа като ми пристърже хапвам плод. вечерям салата и рядко нещо друго.

радвам се, че пак се събрахме Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 3 816
прасунчо, браво на теб, сериозно си се хванала. Hug
Деси, само на едно млекце ли ще си цял ден? Crazy Хапни поне две. Flutter
Аз закусих обичайното, за обяд съм си приготвила салатка и зелен фасул с кисело млекце, без мазнина. За довечера се чудя още какво да е, може би и аз едно тараторче да хапна. Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 3 036
Привет дружина,
вчера и днес правих пролетно-Великденско почистване.
Не се сетих нито за ядене,нито за почивка,гледах да свърша по - бързо.
Затова съм на едно мляко и салата домати и краставици с малко сирене.
От утре почвам и чая Инхуа,че правя по една серия всяка година.
Като тръгна на работа на 13. ще докладвам колко съм -
дали съм надолу или нагоре.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 816
Деси, ти ме подсети за чая, имам някъде десетина пликчета от миналата година, трябва да ги намеря и да ги довърша. Ти голям зор си си дала. Аз постепенно ги върша нещата, на няколко етапа. clean newsm79 clean Със сигурност ще си надолу в килограмите- с това хапване и физически труд. thumbsup
Аз днес за закуска хапнах млекце с овесени трици и ленено семе, за обяд салата от домат и краставица, печено пиле без кожа, а за вечеря таратор. Flutter

# 64
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
здравейте!

и аз съм във ваканция. общо взето си прекарвам у дома пред компа, защото съм в мц и на фитнес не мога да отида поне до петък, но в петък съм на линия и ще изкарам калориите на пътечката Mr. Green
иначе хапвам к.мляко. вие какво мляко купувате? аз съм фен на култура-та.
сутринта ми подариха огромна кутия с шок бонбони и .... не устоях! изядох 2!
за пролетно почистване не ми говорете. общо взето сме след ремонт и няма нужда от кой знае какво чистене освен на прозорците, които хич не са малко, но засега отлаааааагам....
 
успешен ден  bouquet!

# 65
  • София
  • Мнения: 3 816
Ох, за млеката- смених няколко, сега съм на Роса 0.1%, киселко е и ми харесва, дано не го развалят. Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 2 331
Хооооооооооооп и аз се завръщам при вас...
Зимата и на мен ми се отрази зле. Embarassed Имам да свалям доста кг., но знам, че ще успея.
И аз бях известно време на Дюкан, после малко на ВМ НВХ, после на мой си режим-от всичко по малко.Четох много по отношение на храната и сега това, което искам да правя е да ям храна, която аз или мои близки са "произвели", т.е с доказан произход.Това са кис.мляко,сирене, извара, зеленчуци, плодове, яйца и понякога телешко месо и хляб-като позволени прегрешения. Twisted Evil Мислих, мислих и реших, че съм за тук.Ще преобладава кис. мляко и зеленчуците, а през лятото и плодове.
Е, това съм аз bowuu Здравейте! wavey

# 67
  • София
  • Мнения: 3 816
Здравей, Били! Hug
Завиждам ти, че имаш възможност да си набавяш домашно произведени продукти. Кисело млекце и аз чат пат си правя, като ми донесат домашно мляко, но не се случва редовно. Зеленчуци няма от къде да си набавя, за съжаление. Успех със свалянето на килограмите! Peace
Аз днес съм на салати, спанак със сирене и яйца и естествено айрянче. Wink

# 68
  • Мнения: 188
Здравейте и от мен!
Аз мисля да се включа във вашите редици, нали ще ме приемете  Wink
Искам да сваля 5-6 кг, като постоянно свалям 2,3 и после ги качвам ooooh! била съм на Дюкан мин година, но лятото се отпуснах, после на 90 дневната е покрай празниците се улях, почнах житната имаше ефект но... пак се отпуснах, явно ми липсва воля в момента.Така съм откато отказах цигарите .Сега ще пробвам с кисело млеко,извара ,яйца и зеленчуци, чат пат плодове ,а и може да съчетавам с лунната на айрянче.
Дано успея този път,че вече не се понасям Cry
хайде по едно кафенце, и почвам от днес

 Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 3 647
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Здравейте, млечни мадами Wink
Аз, такова ..... малко се улях тия два дни  Whistling Whistling Whistling
Но съм си при мама  сега и  baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Но от  вторника се връщам в София и пак си почвам режима Simple Smile
Радвам се да ви "Видя" Всички отново тук Wink
Emili* , добре дошла Wink
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 2 331
Здравейте!
За закуска-няколко хапки ябълка и банан. Кафе с мляко.
За обяд-две хапки от обяда на децата и айран...много айран.
Сл. обяд-кафе със сметана/нямам повече мляко/.
За вечеря мисля да хапна зелена салата с кисело мляко.
Ако ми пристърже, ще потушавам с кисело мляко.

# 71
  • Мнения: 188
Привет!
Аз започнах от днес, на обяд хапнах кисело млеко с овесени трици, че сутринта нямах време,успах се Laughing , преди малко пак кисело млеко и може ако огладнея после варени яйца.Пред МЦ и съм ужасно  подута ,а и този йо йо ефект от предишните диети   :cry   ooooh!

# 72
  • София
  • Мнения: 3 816
Ето ме и мен. Simple Smile Днес закусих обичайното- млекце с ленено семе и овесени трици. За обяд салатка, печено пилешко месце, парченце тричаво хлебче и айрянче. Вечерята току що я приключих, салатка домат и краставица и една купичка кисело мляко.
Вчера бях на гости, но устоях на изкушенията, хапвах само салатки, пилешка пържолка на грил и гъбки. Flutter Даже получих комплименти за фигурата си, явно има вече резултати.  ladyuu
Emili*, аз също като теб преди МЦ съм ужасно подута. Confused
Деси, как е при теб положението, колко килца си надолу? Hug

# 73
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil Христос Воскресе, Млечни красавици Simple Smile
Аз като за празник  прекалих с шоколада Wink  ама  от утре пак съм  режимна Wink

 Hug Hug Hug Hug Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 3 816
Воистина Воскресе! Hug
По празниците предполагам, че всички ще се отклоним от режима, но после ще влезем в релси.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт