Хранителен режим с кисело мляко -> 9 част...........

  • 37 042
  • 399
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil Twisted Evil о, да! няма как  по празниците е най- трудно да си на  диета Wink
Аз вече имам нет и в София и ще съм по- редовна Simple Smile

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 3 818
ANGYA, супер е това, значи ще се "виждаме" по- често. Hug

# 77
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil да надявам се и  по стрикна към режима да съм:)
инъче съм се заредила със  мляко  и  зеленчуци и от  утре почвам Simple Smile

 Hug Hug Hug

# 78
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil здравейте млечни красавици Simple Smile
да си дам очета за днес:)
 едно кисело мляко Wink
--- пилесхко месо 200-300грама
--- 2  телешки  кюфтета
--- зелева салата
 Embarassed Embarassed Embarassed  може и  още  да  хапна  знам ли Wink

Лека и  диетична седмица Wink
 Hug Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 162
Здравейте и от мен!Смятам от утре да се присъединя към вашата вкусна млечна диетка!Звучи доста апетитно!Имам нужда да сваля около 6 кг за един месец.Възможноли е?Правих диетата на Дюкян през октомври и след това за около 3 месеца ги наваксах,че и отгоре...EmbarassedИзвестно време приемах хормонални препарати и вследствие от тях апетита ми се увеличи кошмарно Twisted Evil.Сега съм пред IVF процедура и само с режим мисля ,че ще мога да се справя с последствията...каквито и да са ?Кола-лайт разрешено ли е да се пие? newsm78
Успех от мен на всички режимни! Hug  bouquet

# 80
  • Мнения: 3 647
hristy_09 , здравей и  добре дошла в  нашите редици Simple Smile
За колата лайт  до колкото знам  там няма  захар, но е с подсладители -  да може да пиеш Simple Smile

 Hug Hug Hug

Аз тъкмо станах и смятам да си  сглобя обяда ( ще си  нося от нас  пилешко на работа ), че на работа само  пици и  КФС, което  никак не е  препоручително Simple Smile


Лек и диетичен ден Simple Smile

# 81
  • Мнения: 5 940
Здравейте на всички. Присъединявам се към вас, четох, четох различни хранителни режими и смятам, че този най ми приляга. Още повече, че преди години съм сваляла много с кисело мляко и то трайно, завинаги свалени килограми. Сега искам да махна пет-шест килограма. Опитвам се да спра и цигарите и ми трябва и някакъв хранителен режим. Ако не полудея, ще направя две добрини за себе си.
Имам един въпрос -в началото на темата никъде не се споменава за месо, а на последните страници си споделяте меню, което го включва. Може би нещо не съм разбрала.. не съм чела предните теми, признавам.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 818
Добро утро и от мен! Hug
Добре дошли на новите млечки.  bouquet За месцето мога да кажа, че може да се хапва/поне аз хапвам/пилешко или телешко на скара, задушено или печено. Стига да не е тлъсто месцето, няма проблем. На пилешкото задължително махам кожата. Peace
Сега си хапвам закуската, кисело млекце с една лъжица смляно ленено семе и една лъжица овесени трици. За обяд мисля една голяма зелена салата, печени на фурна кюфтета и айрянче. За вечеря ще видя, най- вероятно таратор и варени яйца/че имам много  Laughing/.
Успешен ден на всички! Hug

# 83
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil Twisted Evil
Здравейте Млечки Wink
Аз такова да се отчета  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
 едно кисело мляко със канела Wink
300 грама пилешко
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed и  две  вафли   Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed  спросто съм в МЦ  и не  се сдържах - утре  ще съм  по  примерна Wink

valerie   няма  проблем да си  хапваш  месце Wink Както Гелева   е споменала стига да не е  мазно Wink 

Лека и  диетична седмица  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 162
Здравейте,млечни красавици!Днес ми беше първият ден и ето какво хапнах:
кисело мляко около 2 броя,2 капучино,миш-маш със зелена салата за вечеря и кока-кола лайт(с много ниско кръвно съм).
За утре закуска кисело мляко с овесени трици.По обяд плод,парче кашкавал,за вечеря незнам още...утре вечер ще пиша Wink

Успех на всички и много минусчета за утрешният ден! Hug

# 85
  • Мнения: 5 940
Добро утро  Hug Гелева, ANGYA , благодаря ви за обнадеждаващите отговори за месцето  Wink, така менюто леко се разширява и диетата изглежда съвсем възможна за изпълнение.
Да се отчета и аз за вчерашния ден:
кофичка и половина кисело мляко
два портокала
салата с много магданоз, пресен лук, и домати
две кафета с мляко, неподсладени
няколко ореха
От доста време ходя на каланетика, вкъщи също правя една програма, а от вчера реших и да тичам. Така, че комбинирам диетата и с доста добра физическа активност, все се надявам да има успех и да не се издъня.
Желая на всички успех ! Желая ви и красива, вдъхновяваща пролет.

# 86
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Добро утро Млечни красавици Wink
valerie, както  виждаш аз  вчера даже и  малко сладко  хапнах Simple Smile Аз самата съм на принципа да не се стига  до крайности. Ти  май  беше  споменала, че си  била на  Дюкан  и след това си си  върнала кг.  Wink Затова е добре от  време на  време  да се пргрешава за да не  забравч организма, че има и други храни   Wink
 Аз сега си пия  кафенцето със  растителна сметанка:)
За обяд съм намислила  кисело мляко и   пак пилешко месце (аз за  разлика от Гелева си  го  хапвам с кожата) Embarassed Embarassed
за вечеря може  би салата Wink
 
hristy_09  ,  добре  дошла мила  Hug Hug Hug Hug

ЛЕк и  диетичен ден Wink  Hug Hug Hug

# 87
  • Мнения: 5 940
А не, аз на Дюкан не съм била, това не е моят режим, май преди време само пет дни съм издържала на подобно хранене. Не мога да живея без плодове, а от толкова много месо направо ми става лошо. Крайни диети само като ученичка съм спазвала, иначе от години просто се стремя да не ям боклуци.
Но сега ми се иска нещо по-строго, защото се страхувам, че от спирането на цигарите, мога и да кача някой килограм. Затова искам да комбинирам двете ограничения.

# 88
  • София
  • Мнения: 3 818
Добро утро! Hug
Хапвам си млекцето за закуска и ви чета. valerie, браво на теб, страхотен режим. Peace Няма начин да нямаш резултати при това хранене и толкова спорт. На мен физическата активност малко ми куца, малко съм несериозна. Embarassed  Но пък съм в движение през по- голямата част на деня и това ме успокоява до някъде. Simple Smile

# 89
  • Мнения: 511
 newsm51  здравейте сладурани толкова отдавна не съм минавала във форума да ви видя че чак ме е срам  Embarassedслед голямото отслабване задържах почти всички свалени килограми обаче миналия ден като се притеглих гледам че съм качила два три килограма ама го отдавам на работата и нервите които ме тресат напоследък та затова от понеделник съм започнала да ям млекце. newsm03 само че този път комбинирам кисело и прясно.та за по сигурно ще се включа и аз защото знам че трябва стимул и така е по лесно.даже съм решила ако мога да достигна заветните 50 кг smile3508 но ще видим има време.та очакваите още един нов стар фен на диетата и успех на всички  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт