Писна ми

  • 4 709
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Не си слагам подобни коментари на сърцето! Освен това, ясно показвам, че не желая повече да слушам "съвети".

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 101
Такива хора ще си има винаги. Обличам и храня бебето си както преценя аз, поддържам в къщи температура, при която да се чувстваме комфортно и не позволявам на непознати да се надвесват над количката, особено пък в задаващия се сезон на разни грипове и настинки.

# 17
  • София
  • Мнения: 23 096
Хората, които вече са се опитвали да ми дават акъл или да правят неадекватни коментари, със сигуност няма да опитат втори път  Mr. Green На никой не цепя басма, особено на бабичките пред входа, които ми развиват такива теории за отглеждане на деца, че не знам да плача ли, да се смея ли  Shocked Прави каквото си знаеш и да не ти пука какво говорят околните - все пак детето си е твое и ти най-добре знаеш какво е добро за него  Peace

# 18
  • Мнения: 27 524
бЛОНДИ АКО НА ВСИЧКИ ОТГОВАРЯШ ПО ТОЗИ НАЧИН ПО ДОБРЕ НЕ ПОСЕЩАВАИ ТОЗИ ФОРУМ.АКО ВЪВЕДА НОВА ТЕМА ПО ДОБРЕ НЕ МИ ОТГОВАРЯЙДоста неща научавам от този форум но не и от отгговори като твоите.

Определено не отговарям на всички по този начин  Simple Smile И ако някой се дразни от истината, това е отделен въпрос  Wink

# 19
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Хората, които вече са се опитвали да ми дават акъл или да правят неадекватни коментари, със сигуност няма да опитат втори път  Mr. Green На никой не цепя басма, особено на бабичките пред входа, които ми развиват такива теории за отглеждане на деца, че не знам да плача ли, да се смея ли  Shocked Прави каквото си знаеш и да не ти пука какво говорят околните - все пак детето си е твое и ти най-добре знаеш какво е добро за него  Peace

# 20
  • Мнения: 5 940
Някои си мислят, че го правят добронамерено. Изслушвам, после си правя това, което усещам, че е най-добро за моето дете. Общовалидни истини за гледане на деца няма.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Гледам да не обръщам  внимание на тези съвети

# 22
  • Мнения: 4 335
Просто гледам да не обрьщам внимание на такива хора Wink

# 23
  • Мнения: 2 521
Някои си мислят, че го правят добронамерено. Изслушвам, после си правя това, което усещам, че е най-добро за моето дете. Общовалидни истини за гледане на деца няма.
Точно така правя и аз Peace

# 24
Аз пък съм по-чувствителна и се дразня - колкото и да си казвам да не реагирам, не мога и при упоритите направо им казвам - "Разбирам че го правиш за добро, но аз не смятам така", дори понякога - "Теб това какво те бърка"

# 25
  • Мнения: 512
Ох и аз съм от хората които хич не обичат някой да им дава акъл.
Затова и аз избягвам да давам съвети без да са ми искали мнението.
  Peace

# 26
  • Мнения: 2 950
И аз не обичам да ме съветват за елементарни и очевадни неща, но повечето хора дават съвети, без да им ги искаш. Какво да се прави. Не мога да променя целия свят.  newsm53 Вече го пускам покрай ушите си. Ако съветите продължат дълго време, лепвам една учтива усмивка на лицето и си мисля за някакви хубави неща.  newsm62 Така се чувствам по-спокойна, отколкото да си хабя нервите заради някой друг. newsm78

Иначе по темата за случките:
 - Най-редовно лятото Йордан си махаше шапката, ама го правеше в момента, в който му я сложа. И обикновено Христо беше с шапка, а Йордан си играе с нея или я лигави. И който където ме видеше възклицаваше:"Ама защо си сложила шапка само на единия?"  Shocked
 - Сложила съм някаква поредица от снимки на Йордан в албумчето, защото в този момент е правил някакви готини неща и съм снимала само него. "Ама защо имаш толкова много снимки на Йордан? Трябва да са по равно и на двамата!"  #Crazy
 - А от почти 4 години всекидневно слушам за необлечени деца (а на моите просто все им е горещо, няма да ги потя я), недохранени и т.н.

И аз вече като Тонето избягвам да давам непоискани съвети.  Peace

# 27
  • Мнения: 4 292
Не се дразня. Когато съветът е добър, е добре дошъл, нищо, че не съм го искала. Освен това и аз давам акъли.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 206
и аз мразя да ми дават акъли и в повечето случаи кимвам с глава казвам дааааааааааааа и си правя мойта си. Върши си всичко както ти си прецениш и въобще да не ти пука.

# 29
  • Мнения: 2 334
И аз много мразя някой да ми дава акъл как да си гледам детето Naughty Направо побеснявам като ми се каже ми сега не и ли е студено така,сложи я сега да спи,трябва да яде еди какво си и т.н  #2gunfireСпоред мен майката най добре може да прецени как да гледа детето си  Peace

Общи условия

Активация на акаунт