Вместо коледно звънче в мама бие АВГУСТовско сърчице

  • 12 150
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 466
Абе хора, и мен ме хвана параноята, явно е много заразна болест!
Можете ли да си представите - нямам никакъв апетит. Като стана, та чак към 13 по обед може да ми се хапва нещо. Що за чудо е това.
Аз също съм на преглед чак на 22. Но май и аз ще се побъркам до тогава.

# 241
  • Мнения: 3 372
И мен ме гони параноята, не се чувствам бременна и туй то Tired Чувствам си се като преди....само цицобола е на лице Crazy
Днес пак ми падна БТ Sick До понеделник трябва да изтърпя и дано е само параноя Praynig

# 242
  • Мнения: 97
Имам еди въпрос, изобщо никакви лилекарства неможем да пием?
От два дни ме тормози една хрема, и започва да се влошава, а аз несмея да пия нищо. Утре съм на лекар и ще питам, ама до тогава какво да правя, защото положението е много зле  Sad
Поне някой усарин или нещо подобно? Помагайте че незнам какво да правя, предния път почна така и стигна до бронхит  Sad

# 243
  • Мнения: 466
за хремата - чай, можеш да затоплиш краката в топла вода с морска сол, и масажи за сгряване, след което - веднага в леглото.

# 244
  • Мнения: 3 372
Може парацетамол да се пие Peace

# 245
  • Мнения: 466
Без да ти назначи лекар - нищо не трябва да пиеш.

# 246
  • Мнения: 3 372
От един парацетамол нищо няма да стане, най-много да помогне и да не се налага от други лекарства Peace Не се втелявайте толкова Hug Аз вече пих 2-3 за главоболие Peace

# 247
  • Мнения: 97
Благодаря! Много ми е зле и се чудех какво да правя. Sad
А методите със загряването са трудно приложими, все пак съм на работа Simple Smile
Довечера ще се нагрявам с морска сол, но за масажа е сложно, половинката е командировка  Simple Smile

# 248
  • София
  • Мнения: 1 251
Добре дошли на новите ни попълнения! Hug
Диди, можеш да пиеш парацетамол, не е опасен за бебо, другото е чай с мед и лимони, а за запушения нос /понеже и моя е леко такъв в момента/ ми помага цитросепт /капки от семена на грейпфрут/ разтварят се две в лъжичка преварена вода и се капят 3 пъти на ден по 4 капки във всяка ноздра. Малко е неприятно, но има ефект. Можеш да ползваш също - Стеримар, той овлажнява лигавицата на носа и гърлото и пречи на бактериите да се задържат там.
И аз съм от отбора на параноичките от време на време, например днес се втелясвам, че не ми се пишка често... ама ние все ще намерим за какво да се захванем... Спокойно, всичко ще е наред, момичета, ще видите че целият отбор ще сме си тук до август. Peace

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 17:19 от Катето

# 249
  • Варна
  • Мнения: 407
deedee83, и аз като теб съм с хрема, ама с малко дете в къщи няма как да не прихвана нещо. Днес бях на лекар и общо взето тя ми каза да пия разни хомеопатични-осцилококцинум, Хомеожен 9, чайчета с лимон-например от лайка, мед със сода май каза... Имало и един хомеопатичен спрей за носа-Еуфорбиум, или пък да си пръскаш в носа физиологичен разтвор. НО, каза да се пазя най-вече от вдигане на тежко и от горещо. Така че загревките с гореща вода са опасни, аз това го знам и от преди. Все пак ти си преценяш  Peace Успех и да се оправиш по-скоро!

# 250
  • Мнения: 170
Уф аз пък се бях притеснила, че корема ми е спаднал почти до нормалните си размери, но... след 2 дена пак беше в цялата си прелест  Grinning Пишкам си през 1 час, повръща ми се от всичко, което хапна, заспивам в 9 часа... Изобщо весело е  Grinning

# 251
  • Мнения: 195
BOIANA P  и мен ме боляха яйчниците от първия ден на закъснението до вчера - болката се местеше ту на единия ту на другия. И гърдите също - имах чувство че ще ми се пръснат, но днес се чувствам както преди, всичко си ми е наред. Като изключим, че съм зверски гладна и вече ядох 4 пъти  Blush И изобщо не ми се гади, една приятелка преди време казваше че е от модерните бременни дето не повръщат, дано и аз да съм от тях Simple Smile
Утре съм на лекър и се надявам всичко да е ОК и да си имам и аз първата снимчица на бебчо  Praynig

deedee83 - за лекарствата - аспирин и упсарин никак не се препоръчват, дори на опаковката им си пише, че могат да увредят плода  Naughty

# 252
  • Мнения: 678
аз с първата си бременност от няколко дни след закъснението умирах от болки в матката .
Разпъваше ли се какво ли , но не можех да си изпъна краката от болки и все със свити в коленете спях.
Мъжът ми даже ми казваше , че нощем съм '' стенела '' от болки сигурно
Само това ми беше оплакването за целите 9 месеца  Grinning

# 253
  • Мнения: 219
Аз също не спя изпъната, като се поопъна малко и ме заболява. И предишната бременност бях така. А много обичам да се протягам сутрин. Е да, ама сега не може, или предпазливо. На мен ми се гади, но и аз съм от модерните  Joy (и преди така). Особенно ако усетя някоя кола която е на газ и мине покрай мен, иде ми да  Sick
По принцип съм зиморничава, но от време на време ходя на прозореца, уж на чист въздух, но то в центъра няма такъв (особенно сега много усещам колко е мръсен въздуха, та чак не мога да си поема дъх като хората).
Гърдите не ме болят, но може и да е защото кърмя.

А кой попита за снимки, и къде искаш да се качат (то на много места има снимки тук Simple Smile )

# 254
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Deedee83, парацетамол може да пиеш, това ми го каза лекарката ми, така че не се тревожи. Но никакви други лекарства не е препоръчително!
Аз от няколко дни усетих съвсем слаби болки в яйчниците и то - първо в единия, после в другия. И не мога да се опъна, защото ме дърпа нещо от вътре... Иначе ми се гади все така съвсем слабо, усещам много миризми. В автобуса е ад... Абе луда работа.. Ако нямаме болки и проблеми се чудим защо нямаме, ако имаме - чудим се защо ги имаме....

Общи условия

Активация на акаунт