Работещи майки 2006 - тема 18

  • 25 321
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 240
Добро утро! Днес е 8-ми декември, честит празник на всички, които ще празнуват!

Миньон, голяма вкусотия си приготвила.

Не мога вече да правя редакция на първата си публикация.

# 16
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Майкоооо мила, Миньон, каква красота! Заби ни всички в земята с това творение! Embarassed Особено мен, дето панирах едно филе Пангасиус и с това отбелязахме празника. То твоето, човек да не смее да го пипне. Пък и на вкус си го докарала,   chef  chef  chef  За мотивирането, само свирни  bowuu
 На Гери с огромно закъснение честит празник на двете момчета! Простено й е с двама именника! Ама да мине да удари по едно оЧо все пак и на нас! Ще й се скарам днес, стига да не забравя да звънна.  Whistling
За мен започват лудите дни. Ако някой скучае и му долипсва тръпка или движение, да се чувства поканен - има работа за всички китайци и за Северна Корея Mr. Green
Хубава седмица от мен  smile3525

Аааа, честит празник и на празнуващите днес!  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
Честит имен ден на всички Ани!

Свате, да почерпиш  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 240
Честит празник и от мен! Велмар, весел празник!

# 19
  • Мнения: 1 584
Честит имен ден, Велмар!

# 20
  • Мнения: 1 584
Къде се запихте Wink

Аз днес преживях коледното парти на екипа ни. Срам не срам липсва ми много работата  Embarassed и чакам с нетърпение да се върна. Днес беше много приятно да си побъбря с всички колеги, а шефът ме зарадва, че вече ми бил планирал изцяло времето  Crazy

# 21
  • Мнения: 2 109
коога се връщаш?

# 22
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Майра, защо и от кого те е срам? Ти да не обърка отчетната с тази Hug

# 23
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

връщам се от 1.2. Като погледна - остава само месец и половина, които предполагам как ще отлетят - коледа, нова година и после ще я водя Ноеми да свиква при гледачката Simple Smile

Равия, отчетната не съм я сбъркала - там вече не пиша Mr. Green Миналият път изтраях до 1г, сега още на 5тия месец ме "прогониха"  Whistling

# 24
  • Мнения: 30
Здравейте! Може ли и аз да се включа в групата на работещите. От 1.2.2009г се връщам на работа и се притеснявам ще смогвам ли с работа и дете.  newsm78А да не забравяме и таткото и домакинска работа. Още от сега се плаша. smile3515 Поздрави, Меги

# 25
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
miglena.megi welcome Виждам, че си от моя район. Предупреждавам те, за провинцията съм притегателна сила за идиотите, за София и региона отговорник е Ger4o Hug
Ще се справиш със задачите. когато ти прикипи, влизаш тук и ние сме насреща  Hug
Майраааа, не са те прогонили, просто си "поумняла" и "изтрезняла" този път по-бързо.  Hug
Аз съм включила метлата на N- скорост. Нооооо, на 19 спирам  Naughty Казала съм си, че тази година моите собствени деца ще имат празник и в нашата къща ще мирише на ванилови курабиики и на тиквеник!  chef

# 26
  • Мнения: 30
Ravia, ти откъде си? Откога работиш и децата/детето кой го гледа? А и какво работиш, защото мисля, че това също има значение. newsm78
Благодаря за посрещането!  bouquet 

# 27
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
miglena.megi, едното "детенце" е на 17, почти на 18, той няма нужда от гледане  Mr. Green, дребната е на 2 и половина. Не съм спирала да работя , с малко прекъсване от около 20 -ина дни покрай раждането. Търговски представител съм и имам фондация. Иначе съм от Димитровград. Peace Момичетата тук работят на пълен работен ден от няколко месеца на децата. Те ще ти кажат повече подробности. Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 12 554
miglena.megi  welcome и не се плаши. За всяко нещо се намира колай  Mr. Green Не е нито толкова трудно, нито толкова страшно. Просто включваш таткото в домакинската работа  Wink

Толкова работа ме затрупа, че направо се чудя що ли не си просна едно походно в офиса.  hahaha То и един апартамент в съседната на офиса кооперация продават, ма като ни ъпдейтнат заплатите може да си го купя  Joy

Рави ай да минеш и през нас, че иначе мойте само ще миришат тиквениците от съседните апартаменти  Laughing

# 29
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 bowuu Приемам заявки

Общи условия

Активация на акаунт