Отговори
# 90
  • Мнения: 1 155
За пръв път чувам и мисля че не бих дала на детето си! Първо бих го обсъдила с педиатъра ми.

# 91
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
За пръв път чувам и мисля че не бих дала на детето си! Първо бих го обсъдила с педиатъра ми.

Още една незапозната и категорично отсичаща  ooooh!

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 50
За пръв път чувам и мисля че не бих дала на детето си! Първо бих го обсъдила с педиатъра ми.

Ricii, защо не би дала на детето си? Нали за първи път чуваш?  newsm78
Ейййй много се ядосвам, на такива категорични мнения на незапознати с обсъжданото. Дай да си тъпчем децата с антибиотици, а ако могат да се избегнат, чрез една много добра профилактика - не искате да чуете. Thinking ooooh!
Нали се опитваме да правим най-доброто за децата си? Давайте шанс на информацията, поговорете с педиатър, който е запознат с продуктите и тогава преценете.  Hug

# 93
  • Мнения: 4 458
За пръв път чувам и мисля че не бих дала на детето си! Първо бих го обсъдила с педиатъра ми.

Още една незапозната и категорично отсичаща  ooooh!


galiushka


Eeee, недейте така момичета. Все пак тя казва че "мисли че не би ги давала" което не е същото като "категорично няма да дам"

Аз не обичам да се насажда чувство на вина на хора които не биха се доверили. Всеки сам решава за себе си. Има много неща на този свят които са много полезни за които ние дори не сме чували, а хората ползвт от години.... Поставете се на мястото на незнаещия.
 Аз не живея в Б-я и тук има какви ли не билки и чудодейни отвари за които не съм и чувала. Има дори и плодове и зеленчуци които за първи път в живота си виждам. Ми, не ми е прияно хората да ме гледат с насмешка само защото не съм запозната с тези така полезни и чудесни неща.
Нека бъдем толерантни към тези които не знаят  Peace


Да скъпички са ,но пък и бройката им не е малка,пък и ако се регистрираш като дистрибутор цените стават съвсем други... Peace

Абсолютно си права  Peace Това беше и причината аз да се регистрирам като дистрибутор и не съжелявам.

# 94
  • Мнения: 8 999
Чувала съм за този продукт, но, тъй като нямам никакво доверие на хомеопатията, не съм давала нито коластра, нито друга хранителна добавка на децата си.
В детската градина, както те, така и лекуваните и стимулирани чрез хомеопатия деца, спряха да боледуват, след като си създадоха имунитет след първата година там.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Това става ли за деца с алергия към белтъка на кравето мляко? Някой запознат ли е?

# 96
  • София
  • Мнения: 1 103
Нищо измислено няма. Така, както природата не измисля нищо, така и тази коластра не е измислена. Не е химически продукт, а изсушена по специална технология, капсулована и истинска.

Задавали ли сте си въпроса, защо кърмените бебета боледуват по-рядко или не боледуват? Поне по мое време беше така. С напредване на времето към сегашното има изкривявания, които обаче си имат и обяснението.

Колкото до цената от 100 лева - да в аптеките може да я намерита за тази цена, но има много елегантни начини тя да стане 62.00 лева. Лично аз предпочитам втората и я препоръчвам. Това ми помага да давам повече и да ползваме цялото семейство.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 103
Чувала съм за този продукт, но, тъй като нямам никакво доверие на хомеопатията, не съм давала нито коластра, нито друга хранителна добавка на децата си.
В детската градина, както те, така и лекуваните и стимулирани чрез хомеопатия деца, спряха да боледуват, след като си създадоха имунитет след първата година там.

Не смесвайте СУПЕР ХРАНИТЕ с хомеопатия. Нямат нищо общо. Едното е храна, а другото е лекарство. Може да е нежно, но е лекарство.

# 98
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Това става ли за деца с алергия към белтъка на кравето мляко? Някой запознат ли е?

Доколкото си спомням в книгата, която ми даде дистрибуторката имаше описани случаи на деца излекувани от АД и се споменаваше, че можела да се ползва и от деца с алергия към белтъка на кравето мляко. В тези случаи обаче трябваше да се пие продължително време. Аз ти препоръчвам да се свържеш с дистрибутор, който да ти даде материали за четене или една мама по-горе беше предложила книжката в електронен вариант  Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 130
Ползвам продукта "Колактив" - това е кравешка коластра на прах и водорасли,От тях, специално комбинацията Зелена енергия.
От ..да кажем 2 години и половина.
Първо  взех, по съвет на хомеопат по време на брменността, ЗЕ. Бях изключително доволна. Ходех на лекции, учех, работех, гледах си първите 2 деца и определено се чуствах много бодра и силна, за разлика от предните си 2 бременности.
Да кажа, че съм с усложнения  - разширени вени и тромбофлебит. Водораслите ми помогнаха да подържам баланс с хемоглобина и да не пия допълнителни лекарства, които усложняваха горното заболяване.
От този период давам и на децата си.
Сега, когато е много натоварен организма, слаб , честно казано си личи ефекта от продуктите.
Когато си здрав и профилактично ги гълташ...не е много ясно за какво го правиш.
Също искам да отбележа, че при остри състония дозата трябва да е също завишена, от тези продукти.
Ще ги ползвам и за напред, докато намеря по-разумно  решение на нашия много ограничен пазар.
Според мен основните елементи могат да се  намерят и в растения в нашата страна, но няма кой да ги преработи, извлече и предложи на пазара.
Иначе за мен продуктите са много скъпи и честно казано, хич не смятам да ги величая.
Не ми харесва и начина на разспространение на продуктите. Купуваш само от дистрибуор.
Всеки може да се регистрира и да бъде дистрибутор, срещу 30 лева.
А изисквания за компетенцията, отговорността и начина , по който тези хора ще представят продуктите..няма.
Рискувала съм , пробвала съм, ефекта беше добър.

# 100
  • София
  • Мнения: 1 103
За пръв път чувам и мисля че не бих дала на детето си! Първо бих го обсъдила с педиатъра ми.

 Laughing Ами ако педиатъра ти не знае за тях, не е запознат нито с характеристиките, нито с ефекта?  newsm78 Ами ако е консервативен и отрича новостите?  Rolling Eyes Какво ще предприемеш?

Не знам правилно ли е толкова категорично  да отричате. Моята баба често употребяваше една поговорка: "По-добре голям залък хапни, но голяма дума не казвай!"  Hug Просто не знаете какво ще ви донесе утрешния ден и дали няма да обърнете поглед към добавките като кам спасителна сламка.  Rolling Eyes Не плаша никой, просто споделям личен опит.

От моята камбанария, сега вече с опита който имам, бих се информирала, без предварителни коментари.

Възможно е част от вас вече да са прочели, че ползваме продуктите на Аквасор от 9 години и то по принуда, като спасение и сламка, а не от каприз. Това беше единстевеното, което подейства безотказно. Като по книга.  Hug Може би по-бавно, отколкото ми се искаше, но подейства, за разлика от другите.

И бих искала да попитам тези, които отхвърлят възможността и казват, че се прави от желание за печалба. -  Трябва ли знаеки за нещо, което може да помогне, да не го споделиш, да не кажеш на хората в нужда?  Hug Мисля, че тук в това общество, в този форум са единици тези, които си правят някаква сметка за изгода. Почти всички отделят от времето си и споделят добронамерено, с желание да помогнат.

На тези, които твърдят - не ми помогнаха. Бих ги попитала кое не ви помогна? Какво очаквате да се промени, след като ги приемете? Като пиете витамини от аптеката, помагат ли ви и как го установявате? Или не подлагате на съмнение аптечните продукти, само защото се продават в такъв магазин или защото са препоръчани от консервативен лекар, без интерес към новостите?  newsm78  И колко дни трябва да пиете витамини, за да ви мине гърлото, например? Нима с едно витаминче вече сте здрави? Или с една капсула антибиотик?  newsm78  Трябва ли да очаквате от една капсула коластра да се оправите?  Grinning Ами това си е направо предизвикателство да равносметка!  Laughing Направете си я, но реална, не предубедена и предрешена.

Извинявайте за малко по-острияа тон. Не искам да засегна и обидя никой. Просто малко толерантност от двете страни не е излишна.

# 101
  • Мнения: 3 376
 Dino на мен ми стана любопитно. Hug

Казваш,че е истинска-това значи ли,че не е кравешка?

Или ако е такава-по какъв начин я извличат от кравите? Blush Thinking

# 102
  • Мнения: 1 353
Dino на мен ми стана любопитно. Hug

Казваш,че е истинска-това значи ли,че не е кравешка?

Или ако е такава-по какъв начин я извличат от кравите? Blush Thinking

Коластрата е от новозеландски крави. Суши се по специална технология при която се запазва цялото естествено съдържание.
Коластрата не е само от една крава. Този продукт съчетава хранителни фактори и антитела, събрани от коластрата на стотици крави. Това го прави много по-полезен за здравето.

Последна редакция: чт, 11 дек 2008, 11:51 от VeSsi♥

# 103
  • Мнения: 1 197
Не съм давала и не давам

# 104
  • Мнения: 83
Коластра пих дори докато бях бременна със дъщеря ми.Синът ми е на 7 ,а дъщеря ми е на6 месеца.Ползвам я от няколко години наред с другите клетъчни храни на фирмата.Давам я за имунитета заедно със зелена енергия,и я препоръчвам горещо на всички мои познати.На хората които я купуват и ползват искам да кажа,да не разбират погрешно продукта сякаш коластрата е някаква панацея и като я приемаме няма да боледуваме.Моите деца не ,че не боледуват но когато това се случи се възстановяват по бързо.Аз също бях много скептична за тези продукти и най вече за начина на разпостранение,но в последствие разбрах,че на хората в чужбина този вид продажба отдавна им е  практика.И както прочетох някъде из мненията по горе ако си направиш здравен абонамент ти излиза на сметка,горе долу като всичките Киди-та и прочее витаминчета.А и винаги има услужливи мами които ще помогнат.Лек ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт