Играчки за момчета???

  • 4 789
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Моят син си обожава прахосмукачката и цял ден я разнася да чисти. А сега съм му харесала домашен замък-батут. Надуваем е и въпреки че живеем в гарсониера мисля, че ще имаме място в хола да го надуем. Размерът му е диаметър 150 см и височина 107 см.  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 44 115
Дървен строител е готино...има и шарени и натюр с доста елементи на симба Wink
а за влакче на батерии.....поне класическо не му ли е рано...моят поне и до ден днешен предпочита сам да си бута превозните.....не може да седи и да тгледа нещо как обикаля в кръг....


Един ден при баба му извадих влакчето от моето детство - от онези, на които им се навиваха пружини, за да се движат. Онемя като го пуснах и беше много очарован! Има достатъчно други превозни средства, които да бута. Дори понякога ме кара аз да му бутам количките по пистата, защото иска просто да ги наблюдава.
А да знаете дървен строител от къде мога да взема?

ами супер тогава Simple Smile)) аз щото по моя дзвер съдя, дето такива неща не трае...всичко трябва лично да контролира Simple Smile))

А дървен пъзел - нали си от софия.... има магазинче на витошка с/щу детския бенетон се пада общо взето...там има дървени....
а склада на фирмата е в студентски град с/щу зимния дворец...една бяла постройка преди спиркат на рейсовете....
До колкото знам и на красно село имало магазинче със симба...

http://www.simbatoys.de/en/brands__products/eichhorn/constructio … shtml?sArtNr=2842 ето такива...тази фирма имам предвид....
http://www.simbatoys.de/en/brands__products/eichhorn/color.shtml … ;nL=12&nPId=0

# 17
  • Мнения: 8 229
Ами моят син ще получи точно прахосмукачка  Laughing. Много обича да чисти. Единственото, което ме ядосва е че всички бяха розови  #2gunfire Ето това розовото не мога да го разбера...Някой да е виждал истинска кухня или електроуреди в розово  #Crazy. Другата играчка, която му купихме е дървено влакче с вагончета, натоварени с разноцветни кубчета.
Аз също не деля играчките на такива за момичета и момчета. Съвсем естествено е да иска да играе с нещата, които вижда вкъщи: прахосмукачка, пералня, кухненски уреди. Дразни ме само това розовото.

# 18
  • вкъщи
  • Мнения: 704
роботи коли конструктори моя си пада по това но зависи колко са големи децата

# 19
  • София
  • Мнения: 44 115
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/45_268_428
Смоби имат лилава прахусмокачка...и други уреди в не розаво Wink

# 20
  • Мнения: 9 973
записче

# 21
  • Мнения: 19 297
Моят син си обожава прахосмукачката и цял ден я разнася да чисти. А сега съм му харесала домашен замък-батут. Надуваем е и въпреки че живеем в гарсониера мисля, че ще имаме място в хола да го надуем. Размерът му е диаметър 150 см и височина 107 см.  Wink
Кзде продават такива замъци?Аз отдавна се каня да й купя, но не съм виждала.

А по темата, въпреки че имам момиченце, ето някои от унисекс играчките  вкъщи:
кубчета
влакче- на вагоните пирамидално се нареждат чашки
люлеещ се кон
музикални играчки, на които се нареждат различни животни и говорят(едно от най-добрите попадения, които сме купували)
лекарски комплект
количка за пазаруване с пластмасови плодове
конструктор
ксилофон
йоника
книжки, бои, пластелин
дървена къща с мебели, но може и ферма, зоопарк или каквото харесва детето
плюшени играчки
самолетчета с дистанционно

# 22
  • Мнения: 3 550
Книжки, дискове или касети с музика, комплект Чичо Доктор. На тази вързаст май най-интересни му бяха домакинските уреди. Давах му да си играе с цедка, фуния, формички за лед, формички за сладки, шприц и други безопасни неща.

# 23
  • Мнения: 560
Кзде продават такива замъци?Аз отдавна се каня да й купя, но не съм виждала.
Магазини Хиполенд
Търговски център Sky City
ж.к. “Гео Милев” ул. “Коста Лулчев” №52

# 24
  • Мнения: 560
Коли,Лего,рисува,учи се да пише буквите.
Много бързо се променят игрите и играчките,с които играе.

# 25
Предлагам нещо доста обикновено, но децата се радват - кегли с топка.

# 26
  • Мнения: 5 026
Ние купихме дъска за рисуване, коли с писта ще вземем, пушка, и Рено иска (червено или сиво  Crazy) - някаква кола, но не акумолаторна,че има и не я кара. Ще ми се и някакво Лего, но не съм виждала в Плевен за неговата възраст.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 115
поръчай онлайн легото....

# 28
  • Мнения: 800
Благодаря на всички за идеите. Проблемът ми е че покрай сестра си (5 г.) малчо е играл и играе повече с момичешки неща, а аз още не съм много наясно с момчешките игри, затова се допитвам до вас за мнения. Дървено влакче ми хареса като идея, но не съм виждала по магазините, ще потърся онлайн. Хубав ден на всички и успешна седмица

# 29
  • София
  • Мнения: 44 115
Ти от къде си???
ето ти една полезна тема за дървени играчки...и он и офф лайн Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227092.0

Общи условия

Активация на акаунт