Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 20-та тема

  • 49 890
  • 367
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 779
   Привет!
   Ние пак сме на торта. Laughing Laughing Laughing
   Този път направих Тръбички с вишни от готови точени кори.Ако е станало хубаво(което ще разберем не по-рано от утре),ше споделя и рецептата. Wink

 

И от останалите 5 кори направих малки банички. Flutter


Честито на всички празнуващи!
Празничниq обед го направихме в нашите, с африканска сладководна риба, от мен беше хляба:


поздравления-изглежда 4удесно  chef

# 16
  • Мнения: 1 483
Селма,чакам да споделиш дали са станали вкусни тръбичките и с какви точно вишни ги правиш.

# 17
  • Мнения: 7 418
Селма,чакам да споделиш дали са станали вкусни тръбичките и с какви точно вишни ги правиш.
   Вишни в собствен сок. Simple Smile Нали се сещаш?

# 18
  • Мнения: 1 116
Винаги съм се чудела, тези страхотни неща, които правите, свързано ли е с професията ви?
...и аз да отговоря, НЕ никак не е свързано с професията ми. Просто хоби!

# 19
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
честит имен ден на всички именници  Hug

днес не съм правила риба Rolling Eyes

вчера правих една торта за една приятелка:



и днешният ни brunch:

# 20
  • Мнения: 899
Asyalein, много апетитна торта!

Аз съм готова и с утрешния ни обяд:

Мексиканска пилешка супа

# 21
  • Мнения: 7 418
    Мммм!Умбра,супер супичка! Grinning

# 22
  • Мнения: 4 358
Умбра задължително мила рецептичка за супичката.Нещо съм на латино вълна яко Hug
Ася щастлива е твоята приятелка.Тортата много ми хареса Peace - свежичка мммм Heart Eyes
Селма пак със сладкиши изкушаваш Hug
И какви рибки сте наготвили.Да използвам случая да честитя на всички скрити зад никове именници Hug и на близките ви и далечни роднини Hug - Да сте живи и здрави  bouquet  bouquet  bouquet
От мен за празника - Лефер върху канапе от орехи и лук с риган и мащерка
снимка преди hahaha
и снимка след -
Със Щолените най накрая сколасах - тук са вече напудрени и парфюмирани Mr. Green
.Другата седмица почвам останалите Коледни сладки.От Щолена много съм доволна.Държа се прилично за разлика от другия ми коледен сладкиш Mr. Green.
И от оня ден едно свинско с картофки на фурна да покажа

Берина - някой беше писал ,че Щолена приличал на козунак.Според мен нямат нищо общо.Нито като съставки нито като вкус.
Би могло да се каже че Щолена наподобява италианското Панетоне ,но пак не съвсем.Щолена е немски Коледен сладкиш със стафиди доколкото съм чела а и опитвала.Като цяло е сух сладкиш.Аз от малкото щоленче си отчупих малко Crazy - страшно ми хареса на вкус.Но си пише по рецепта че още по вкусен е като престои 2-3 седмици.
По въпроса за професията - мноооого съм далече от готвенето за голямо мое съжаление

# 23
  • Мнения: 1 483
Селма,чакам да споделиш дали са станали вкусни тръбичките и с какви точно вишни ги правиш.
   Вишни в собствен сок. Simple Smile Нали се сещаш?
сещам се да.Има една страхотна торта с тия вишни "Пушка".Ама аз няма от къде да ги взема сега тия вишни Cry да си бях направила няколко бурката,когато му е било времето Cry

# 24
  • Мнения: 899
Ето рецептата за супата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320407.msg9453434#msg9453434

Много е вкусна, аз я наченах и не мога да спра  Embarassed .

# 25
  • Мнения: 4 358
Ето рецептата за супата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320407.msg9453434#msg9453434

Много е вкусна, аз я наченах и не мога да спра  Embarassed .
Hug Hug Hug.
Ще я направя при първа възможност.

# 26
  • NL
  • Мнения: 520
Честито на всички които празнуват днес  bouquet.Много здраве и успехи.
При нас от вчера-рибен микс с гарнитура ориз.



за днес пица калцоне но утре ще гледам да кача снимки.
Едва сега успях да разгледам последните страници от предишната тема.Много неща си набелязах.
Да не изброявам с риск да пропусна някой но страхотни неща сте приготвили всички  bouquetДа се чуди човек на кого да иде първо на гости за вечеря Grinning
 

# 27
  • Мнения: 774
О, Селма, Селма, какви вкусотии си направила пак...! Heart Eyes

Бъни, пак готвила много! Отличничка! hahaha Вкусно!  Peace Hug

Umbra, хлябът ти е невероятен! Crazy

От мен едно кексче. Не съм правила кекс сигурно от 5-6 години. Познайте колко остана на първия час, след като беше изваден от фурната... Laughing Уж не ядяли сладко... hahaha





# 28
  • Мнения: 7 418
сещам се да.Има една страхотна торта с тия вишни "Пушка".Ама аз няма от къде да ги взема сега тия вишни Cry да си бях направила няколко бурката,когато му е било времето Cry
  Лилетке,мисля че по супери съм виждала компоти от вишни без костилки.Струва ми се,че могат да ти свършат перфектна работа,ако потрябва. Peace

# 29
  • Мнения: 1 313
Здравейте момичета!
Честит празник на всички, които са имали повод да празнуват днес!
Чудесни празнични менюта сте спретнали, браво!
Аз също имам снимчици, но нещо не ми остава време да ги кача!
Много целувки от мен и благодаря на момичетата дали отценка на сайта ми, много мило ми стана да прочета тези хубави думи!
Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт