И в АПРИЛската дружина, бременна мама вече има!!!

  • 22 911
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 102
И Димана така потръпва и аз знам, че това означава че се е изпишкала Laughing

Момичета вие последователно ли въведохте всички житни преди да дадете сухари или кус-кус newsm78 Ние засега сме въвели само овеса от глутеновите.
От някои постове да разбирам ли, че има бебета, които са на детска кухня вече? И аз искам да запиша малката, но не сме въвели още всички храни, а там за десертите ползват мляко, за застроиките - яйца. Имало ли е проблеми при вас?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Добро утро  smile3525

Дидиморче много ти са хубави елхите. И у Alokazia е доста коледно. Аз приключвам след малко с коледната украса и ще ви поканя у дома.

Габи и Мирка добре дошли пак при нас  Hug Изследвания правиха ли на Габка?

Емма Сумо каква трърда храна яде, преди да му спреш кранчето?

ВаняМ И Невена се плези и се хили при това, та не може да мине за просто облизване. Туй да не е от липса на възпитание   newsm78 Joy

azvasi кога чакаме бебчето?

# 47
  • Мнения: X
Емма Сумо каква трърда храна яде, преди да му спреш кранчето?
Ами ядеше пюрета - морков, тиква, тиква с картоф, една супа на Гербер с моркови, картофи, магданоз и незнам си още какво, после екстремно беше захранен със сини сливи, круша и кайсии и до там!!!
 Аз звънях на Педиатърката и му изписа Стодал за кашлицата, каза че щом кашля сутрин само-значи е хрема. Аз съм малко скептично настроена към тоя сироп, ама .....имам ли избор????

# 48
  • Добрич
  • Мнения: 52
Добро утро!

Акварелче,много се радвам,че вече сте у дома!

# 49
  • Мнения: 269
Добра ви вечер и от мен!
И аз си мисля че за цитрусите е рано- нали и докато кърмех уж не трябваше да ям да не мине в кърмата, че ставали много алергии. Което ми напомня, че както спрях- така се наядох с мандарини и портокала, прасенце съм и това е.
Дано Габка се оправи бързо- и ние бяхме с разстройство, но се оправихме бързо и без прахчета.
Хляб и аз давах на моето детенце и мнооог му се услади и бая си хапна, но беше месен от майка ми, че в купения има много...Е-та най-общо казано. Вие съобразявате ли се стези неща или се вдетинявам?!?
Суров плод съм давала само круша и ябълка, казаха ми че бананите също предизвикват алергии.
Мноооого са сладки бебоците на снимките- да са ви живи и здрави!!!
Лека вечер от нас!

Аз , заради алергията на моя син , правя попара само с хляб. Педито каза само Добруджа.

# 50
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Добро утро и от мен! Само от мен, защото това малкото спи сладко сладко, след като се събужда 120 пъти през нощта.

Първо - Честит празник на всички бивши, настоящи и бъдещи студенти  Laughing !!!

Aquariel радвам се, че твоето мишле е вече здравичко. Дано ти се разминеш без нещо сериозно.

Miriel ние сме на кухня и нямаме никакъв проблем. Яде си всичко, което му дам. Не давам ако има боб, леща, зеле или пържени кюфтета /защото и това има на нашата кухня  Crazy/. Но кремове и супи си яде. Не се притеснявай, вече са си големи децата.

didimora ако имаш тетра, свари и мий дупето с нея. За 2 дни ще е чисто нова. А за кремчета за дупе - мажа моя син с крема на Чико от както се е родил.

Alokazia и ние сме в групата със странните движения. Тъкмо това щях да питам и ти ме изпревари. Ама явно е нормално, щом има и други  Peace

Емма ти само заради това ли спря на Самуил другата храна? Нормално е човекът да не може да изкара всичко за един ден. Да не ти обяснявам по-подробно, ама ....... давай му на мъжа да яде, пък той ще си го изака, когато реши  Laughing.

За свкървите дето им се чудите за ноктопластиките и ботушките, мен пък ме кефят такива жени, които се поддържат и на "дърти" години дет' се вика. Зарекла съм се и аз да съм така като поостарея - винаги с прическа, грим и готини дрешки, но естествено в рамките на приличното. Майка ми е такъв тип човек и често ни бъркат за сестри или приятелки. Жал ми става, като видя жени на по 40 год., да изглеждат като на 60.

Еми това е мацета за сега. Аз наминавам често често тук, но музата ми за писане нещо ме е изоставила напоследък  Laughing

А, украсихме снощи най-после в къщи, като снимам, ще ви поканя и в моята колиба  Laughing

# 51
  • Мнения: 54
Добро утро мамчета!!!!

Мирка и Габи - радвам се, че вече сте у дома!!!! Никакви болници повече (това е пожелание към всички), даже и да изглеждат като хотел и колкото и да са мили докторите и сестрите Hug

Дидиморке, много хубава елха - страхотно, бравос!!!!!
  bouquet

Реяна, мисля, че на Миленка нищо и няма, ама си е неприятен този инцидент с количката де... Дано с новата вече сте ок - аз съм  виждала в действие този модел с Ема-Мария - много удобна изглежда и широка, ако си сменям моята, със сигурност това ще е новата ни количка  Peace А дори не е толкова скъпа - заслужава си напълно  Peace

Аз да ви кажа, че нашите патила продължават. След като Боби  в петък пак се подриска, до събота сутрин положението беше трагично - за 3 часа се издриска 4 пъти. Полудях от притеснение - грабнах детето и беж обратно в болницата. Казаха ми, че лечението, което правя е ок - хидрасек и биогая (Ласси, благодаря ти   bouquet), но детето трябва да яде лечебна хумана, а той не иска. Стои гладен по цял и кара на чай от шипка. Даже отслабна.Тогава ни изписаха едно мляко - антидрис, т.е. мляко на нестле - антидиария. Детето се оправи от него много бързо, в неделя беше вече ок, но пък нослето не спира да хърка и като че ли Боби пак има малко сополи, които така и не ни миаха де. какво да правя вече незнам  Confused. В болницата ни прегледа доктор УНГ, не откри нищо тревожно.А онази помпичка за прахосмукачки трябваше Тони да я вземе миналия петък, но нали влязохме в болница и така и не можа, та сега ще звъня в магазина да ми я доставят до вкъщи, ако не са ме сиктирдосали вече.

А сега нещо по-така ведричко. Вече забелязвам съвсем ясно, че Бобката се опитва да подражава на моите движения - или поне тези, които му се струват интересни. Малко преди болницата почна да намигва с двете очички, когато ми се смее (ама май го забрави вече тоя номер, нали не ни беше до смях няколко дни). А сега започна да се опитва да прави конче с пръсти - нали знаете как се потропва с пръсти по масата  Simple Smile Много му харесва като му го правя и се опитва и той, само че за сега едва успява само да дере с нокти  Mr. Green А също като потропвам по масата все едно е барабанче и той веднага след мен-повтаря.

Вече си свива коленцата и надига дупе - май ще пропълзи скоро  Peace
Просто го обичам това дете  Hug
И искам да ви кажа, че в болницата беше гадно, но пък за сметка на това си прекарах 6 дни по 24 часа в денонощието само до него, само с него, без други досадни домакински истории, които отнемат не малко часове на ден.

Тъй като от събота вечерта вече с дрискането сме ок, от тогава са минали 2 дни - мислите ли, че вече мога да дам пюренце? Например тиква с картоф?

Благодаря ви, че ме изчетохте.

# 52
  • Мнения: 534
Акварелче,много се радвам че адашката вече е добре и сте си в къщи   bouquet айде повече никакви болести все пак празници наближават  newsm51

За потреперването и ние го правим от време на време ,но не съм забелязала тогава да пишка  Wink .
Аз много се чудех дали да слагам Габи на проходилка ,защото ни подариха  чела съм много ЗА и против това ,но в крайна сметка от днес сме с проходилката и  Габи страшно много и харесва   Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 54
Миленни, сега ти прочетох поста - относно контещите жени и аз съм за - така трябва да бъде. Обаче моята свеки си купува всяка седмица нещо ново, винаги е издокарана и червисана, а на Боби всеки път като дойде му носи подаръци, но да знаеш какви  ooooh! Анцузи от 5 лв, то няма лощо, цената не винаги е определяща, ама те тия дрешки не стига, че са грозни, ами и са супер некачествени - пера на ръка - пуска супер много боя. Не мога да го облека на детето  Crossing Arms А последния път му донесе една играчка - от грозна по-грозна, ефтинийка, ефтинийка - просто си мирише на китайски боклук - не преувеличавам на някоя среща ще я вема да ви я покажа, за да ме разберете. Кученце - като му дръпнах носа топче, ми той остана в ръката ми, а ако го бях дала на детето да си играе и го глътне или задави?????????? Тази жена не вижда ли с какви дрешки обличам Боби и какви играчки му купувам.,...... А съм и казвала в Бургас кои магазини ми харесват - обаче на нея и се струва скъпо от там да купува. За Боби и се свиди  Cry

От Испания (като беше на екскурзия преди месец) му донесе лятно костюмче - да е по-ефтинко от разпродажбите  ooooh!  Е и една блузка от Зара бейби, обаче не спря да го повтаря - че му подарила маркова дрешка. Много е зле положението  Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 1 080
Хахахах, а да има други свекита, които не са подарявали нищо на внучето от раждането до сега?!?

# 55
  • Мнения: 54
Хахахах, а да има други свекита, които не са подарявали нищо на внучето от раждането до сега?!?

Сериозно ли???????!!!!!!!

# 56
# 57
  • Мнения: 269
Честит студентски празник !!!

Добре дошли на  Мирка и Габи !!!

# 58
  • Мнения: 6
Сетих се да питам нещо: забелязала съм, че мойта щерка прави едни движнения, както ний големите, когато ни побиват тръпки. Уф, как го написах, дано ме разбере някой. Та тя го прави доста често това, и почвам да се притеснявам. Има ли други?


Няма място за притеснение, просто бебка пишка. Ивет правеше така, и майка ми ми каза. Сега забелязах и Кристея. Веднъж беше по голо дупе и се изпишка и потрепера така. Peace

Аз за моята свеки не мога да кажа нищо лошо. Почти целия гардероб на Кристея е от нея, вече и е накупила всичко за тази възраст и започнала да купува за 1-2 год. Много си обича децата и внуците.

Честит студентски празник на всички бивши и настоящи студенти!  bouquet

# 59
  • Добрич
  • Мнения: 52
Има,Стефинко,има....моята е купила само портбебето и гащеризона за изписването.Туй то.А явно и факта,че от тогава отказа да го вижда ,е ооооще по-изгоден.

Общи условия

Активация на акаунт