Торта "Тръбички с вишни"

  • 38 274
  • 226
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Ох,отлежава ми един буркан с обезкостени вишни,закупени специално за този сладкиш,но едни упорити 3 кг./в повече/ ме делят от реализацията му Tired
Даже съм решила да кимбинирам вишни и парчета ананас от компат, че като знам как си подхожда и той с подсладена заквасена сметана........мамма мия #Silly.

# 196
  • Мнения: 7 424
verabel,чудесно ти изглежда тортата!  bouquet
PURE ELIXIR ,можеш да приурочиш тръбичките към някакъв повод (14 февруари е най-близо). Simple Smile Харесва ми идеята с ананаса.Когато последния се запече в тръбичките,запазва ли сочността и аромата си?

# 197
  • Мнения: X
verabel,чудесно ти изглежда тортата!  bouquet
PURE ELIXIR ,можеш да приурочиш тръбичките към някакъв повод (14 февруари е най-близо). Simple Smile Харесва ми идеята с ананаса.Когато последния се запече в тръбичките,запазва ли сочността и аромата си?
О,Селма,имам и по-близък повод на 7 февруари,ще взема да си го нароча за тогава Blush.
Не знам как ще се получи с ананаса,но си спомням,че по-назад в тази тема някой беше правил с ананас и отзивите бяха добри.Ще сложа тук-там между вишните,ей тъй,за шаренко,пък ще докладвам. Hug

# 198
  • Мнения: 7 424
О,Селма,имам и по-близък повод на 7 февруари,ще взема да си го нароча за тогава Blush.

     Grinning Grinning Grinning  Едно водолейче си пада по тръбичките? Hug

      Ще чакам да споделиш за ананаса.
      Някак имам постоянен недостиг на вишни,а ананасите се продават във всеки супер.....

# 199
  • София
  • Мнения: 1 832
verabel,чудесно ти изглежда тортата!  bouquet

Благодаря. И аз сигурно ще опитам и с други плодове.
Правила съм пак с кори, но пълнежа е пасирана извара, захар и  яйце и цели вишни. Става също много вкусно.
А дали ще стане с някакъв шоколадов крем или мус вътре? Опитвал ли е някой да пече подбно нещо?

# 200
  • Мнения: 7 424

А дали ще стане с някакъв шоколадов крем или мус вътре? Опитвал ли е някой да пече подбно нещо?

     Аз,не съм опитвала....
     Ама че ти се вихри фантазията!Браво! thumbsup

# 201
  • Мнения: X
О,Селма,имам и по-близък повод на 7 февруари,ще взема да си го нароча за тогава Blush.

     Grinning Grinning Grinning  Едно водолейче си пада по тръбичките? Hug

      Ще чакам да споделиш за ананаса.
      Някак имам постоянен недостиг на вишни,а ананасите се продават във всеки супер.....
Да не би друго водолейче да е автор на тази вкусна рецепта Wink?
Относно вишните аз за това като мернах в някой супер компат от вишни без костилки си взех да ми се намира,а другите продукти се набавят лесно при нужда.
Ще снимам като го спретна Hug

# 202
  • Мнения: 7 424
Да не би друго водолейче да е автор на тази вкусна рецепта Wink?
Относно вишните аз за това като мернах в някой супер компат от вишни без костилки си взех да ми се намира,а другите продукти се набавят лесно при нужда.
Ще снимам като го спретна Hug
    Друга зодия съм. Но водолеите винаги са ми били симпатяги!
    В СБА съм виждала компоти от вишни без костилки,но още не съм купувала от тях.
    Ще чакам снимката! Grinning А до тогава успешно постигане на започнатото!  Wink Hug

# 203
  • Мнения: X
А до тогава успешно постигане на започнатото!  Wink Hug
Благодаря ти,дано е по-скоро. Praynig
Използвам случая и аз да ти пожелая лека бременност и раждане Hug и много радост у дома.

# 204
  • Мнения: 7 424
 Благодаря! Blush Hug

# 205
  • София
  • Мнения: 1 832
А до тогава успешно постигане на започнатото!  Wink Hug
Благодаря ти,дано е по-скоро. Praynig
Използвам случая и аз да ти пожелая лека бременност и раждане Hug и много радост у дома.

И аз се присъединявам към това пожелание. Едно хубаво, здраво бебче на финала!

# 206
  • Мнения: 429
А до тогава успешно постигане на започнатото!  Wink Hug
Благодаря ти,дано е по-скоро. Praynig
Използвам случая и аз да ти пожелая лека бременност и раждане Hug и много радост у дома.

И аз се присъединявам към това пожелание. Едно хубаво, здраво бебче на финала!
И аз! И аз! Щастливо бебче ще е с такава мама-кулинарка  Hug

# 207
  • Мнения: 7 424
   Да сте живи и здрави! Hug

# 208
  • Мнения: 814
Тортата е чудесна, правя я за пореден път Peace!
Селма, благодаря за страхотната идея -  тортата се прави бързо, не е сложна, а пък е много вкусна! Понеже ми бяха останали само замразени череши, ще прибавя повече захар в крема, за да по-сладка! Но не се съмнявам в крайния резултат, вече многократно съм го постигала!
Весели Великденски празници, момичета!

# 209
  • Мнения: 7 424
     Вярвам,че и с черешите се е получило хубаво!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт