Близнаци или Раци, ще са ЮНСКИТЕ смелчаци??!!! Тема № 10

  • 17 524
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 357
Fantasia, да слага се, но може да помолиш и да е след упойката. На мен ми беше малко неудобно да имам такива претенции , не е приятно , но чак пък гадно, трае няколко секунди.

Аз съм в Сухата река.

# 31
  • София
  • Мнения: 32
Gydelichkova, може и в рибния ресторант. Намира се на Попова шапка. Сигурна съм, че всичко ще е наред с прегледа на 15-ти и ти пожелавам успех. Аз имам час утре във Фемина, така че стискайте палци всичко да е ОК и ако могат да видят и пола Wink

# 32
  • Мнения: 143
 Е аз също съм цъфнала с две пъпки  Close а по принцип нямам грам поблем с кожата дано да минат бързо че, е много неприятно ooooh!
Момичета гледам сте се разприказвали за раждането и си мисля че,е твърде рано да го мислим от сега пък и Май и Юни какво ще нищим  Wink
За масажа на гърдите и аз съм чувала че,не е хубаво пък и толкова са станали чувствителни и болезнени че,дори е не си го помислям Rolling Eyes
Лека вечер на всички и спорна седмица ви желая  bouquet

# 33
  • Мнения: 255
Mayflower, не знам какво е чувството, но има неща, за които само като си помисля и ми прималява-и това така.

# 34
  • Мнения: 255
Май още никой не е станал  Grinning

# 35
  • Мнения: 35
Добро утро,аз незнам какво ми става,но всяка сутрин се събуждам в 7.30 за тоалетна и след това заспивам чак към 7.00,а в 7.30 трябда да ставам за работа.Ужас направо,гледам като ударен самолет Tired
Гледам,че обсъждате раждането аз не съм решила още,защото е прекалено рано.Но си мисля,че при секциото страда само майката и то само няклко дни,а при естественото и майката и детето се мъчат.Все пак всичко е много индивидуално,но като цяло съм привирженик на естественото.
Това за масажа на гърдите,че предизвикват контракции сега го чувам.Даже докато учех са ни казвали,че зърната трябва да започнат да се обработват с груб вълнен плат от седмия месец,но това си е малко или много болезнено и аз лично не смятам да го правя.

Желая ви хубав ден!

# 36
  • Мнения: 78
Добро да бъде...Аз все още ставам най-малко 4 пъти, за да ходя до тоалетна и след това трудно заспивам. Сутрин се чуствам свежа, но по-късно започва да ми се спи. Много неприятно...

# 37
  • Мнения: 1 425
Добро утро!

Тази нощ хич не можах да спя - започнах много да кашлям, а през нощта още повече. Ставах да смуча хомеопатично, но не ми помогна много. Сега съм  Tired Tired.

Мами, някоя от вас ходила ли е на спа, бременна?

Лек и хубав ден!

# 38
  • Мнения: 9 814
Добро утро и от мен!
Страшно много ме боли гърлото тази сутрин. Confused
Хич не ми се ще да се разболявам точно сега- особено да започна да кашлям.


Мами, някоя от вас ходила ли е на спа, бременна?

Да аз. Но има определени процедури, които се избягва да се правят при бременните.
В общи линии обаче не бяха особено ентусиазирани като разбраха, че съм бременна и ми предложиха само два-три вида масаж.

Но си мисля,че при секциото страда само майката и то само няклко дни,а при естественото и майката и детето се мъчат.Все пак всичко е много индивидуално,но като цяло съм привирженик на естественото.

Напротив страда и бебето при секциото, най-елементарната причина е че,  без да бъде подготвено /както е при нормалния родов процес/ бива насилствено изваждано. Всъщност има доста инфо по въпроса кой вид раждане е за предпочитане, но всеки сам прави своя избор.
Лично аз съм против секцио по желание.

# 39
  • Мнения: 3 294
Добро утро и от мен ,  Hug
За неспокойния сън и аз мога да се включа , уж много ми се спи , заспивам лесно , но през ноща като се будя за тоалетна към 4:30 и после трудно заспивам  Tired

Катя аз ходих на СПА почивка за една седмица , в начална бременност , даже тогава все още незнаех че съм бременна . Почти нямаше процедура от която да не се възползвам , включително и фин сауна ... като разбрах че съм бременна много се притесних да не съм навредила на бебчето , но слава Богу всичко беше ок . Доколкото съм питала след това докторите , те казват че единствено сауната трябва да се избягва , заради високата температура , мисля че за другите процедури няма проблем . Моят съвет е да попиташ твоя док и като отидеш на СПА да питаш кои процедури са безопасни за бременни .  Peace

# 40
  • Мнения: 136
Добро утро. Аз преди малко щях да катастрофирам на косъм заради един дърт нещастник, който ме засече, а се чувствам учудващо спокойна. Освирих го много и здраво го изпсувах, а после се притесних за бебето заради проявената от мен агресия. Не ме е заболял коремът, нито ми е станало лошо. Мислите ли, че има опасност нещо да му стане? Май ще се пробвам да си преместя прегледа за тази седмица, няма да мога да изчакам до другия понеделник.
Със спането и аз имам проблеми - всяка нощ се събуждам първо в 2 ч., след това към 6-6.30, а трябва да ставам в 6.45 ч. Най-лошото е, че напоследък приятелят ми се е разхъркал и въпреки че спя с тапи за уши, го чувам и много се дразня. Непрекъснато го ритам и той спре за няколко минути, после пак надуе свирката. И аз се въртя като пумпал в леглото и ако имам къснет, след 30-на мин. заспивам. На няколко пъти се местих да спя на дивана в хола, но ми е прекалено твърд, пък и не мисля, че е честно точно аз да се местя. Заради това хъркане непрекъснато се караме, на моменти ми е идело да затисна лицето му с възглавницата.  newsm48

# 41
  • Мнения: 35
Аз също съм против секцио по собствено желание.Просто разсъждавах "на глас" и си мислих,че наистина това е по-добрия вариант,но сега като помисля малко...да права си Thinking

# 42
  • Мнения: 24
Добро утро и от мен! Simple Smile Записвам се и аз в новата темичка!
Честит празник на всички студенти baloni и весело изкарване на празника!
Не съм писала от няколко дни и трудно наваксах докато ви изчета #Crazy
Аз също съм привърженик на естественото раждане, стига да не се налага секциото.
Mimoleta много съжалявам за загубата ти, много ми стана мъчно за теб, бъди силна и ти желая много скоро отново да изпиташ радостта от това, че си бременна Praynig
Вече две седмици съм болничен, а имам чувството, че е цяла вечност, днес съм на преглед за да видят има ли промяна в положението на плацентата стискайте палци всичко да е ок Praynig
Франческа и аз от няколко дни се опитвам да се разболявам, започнах с хрема от вчера започнах и да кашлям, ужасно се притеснявам въпреки, че не ме боли гърлото, мисля, че при мен се отключва някаква алергия и съвсем незнам какво да направя, ще отида на преглед и ще видим. Пий повече чай, мед, лимони, инхалацията с лайка и сода много помага за гърлото. Бързо оздравяване ти желая! Hug

# 43
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Здравейте и от мен Simple Smile
Аз не се включвам често, но просто не смогвам на вашите темпове  Wink
При мен нищо ново, освен по наболяването на корема, но това май се оказа че е от постоянния запек и се надявам скоро да отшуми. Иначе откакто спрях да повръщам и почнах да ям корема ми започна да расте с часове - направо се плаша вече.
Четох че обсъждате раждането. Аз лично смятам, че нормалното раждане е най добрия вариант и за майката и за бебето. Просто природата си знае работата. Имам приятелка, която роди 1вото нормално, 2рото секцио и каза, че не иска да чува за секцио повече.
За настинките - пазете се много, защото гадния вирус, заради които пих антибиотик преди 2 седмици май пак върлува. Малкия е пак с хрема и гърло от вчера и аз треперя да не ме зарази отново. Откакто забременях вече 3 пъти съм била болна и много се притеснявам как ще се отрази това на бебока. Предната бременност боледувах веднъж, а сега...
Хубав ден на всички!

# 44
  • Мнения: 136
Марведа, успех на прегледа. Дано разбереш и пола, пиши после какво е станало.

Общи условия

Активация на акаунт