Дискреминаци в м-н МЕТРО

  • 32 141
  • 328
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 9 495
А ако някои от вас помнят, в зората на МЕТРО имаха и изискване за пазарене на стойност не по-малка от 50лв...ама иначе са "за на едро" Whistling

# 286
  • Мнения: 351
INI82, определено не ни интересува твоя бивш шеф какви служители имал. А това дали съм бутала препълнена количка може само да го гадаеш, не да го твърдиш. Ако ти беше бутала такава количка щеше да знаеш, че е доста трудно при положение, че са толкова амортизирани вече и вървят на криво.  
А щом се продават детски дрехи, играчки и обувки значи и децата са ни потенциални клиенти на този магазин.
Това, че Метро е магазин за търговци се изтърка вече. Цените не са по-ниски от останалите магазини. Имам си три карти и ако ми е кеф и за един хляб ще влезна Laughing

# 287
  • Мнения: 5 178
Илиана, зависи от подхода ти за пазаруване и това какво купуваш.

Ние ходим 1 в месеца на Метро и пазарувам основно - прах за пране, таблетки за миялната, и други подобни. Определено са по-евтини от Пикадили, а в кварталните бакалии просто не ги зареждат.

Примерно Персил 1,5л -течния препарат за пране в Пикадили е 15 лв, в Метро 10,50 с ДДС. На месеца през нас изтичат 2 за цветно и един за бяло ..

Другото, което пазарувам са кафета. Пак цената с Пикадили е около 3-4 лв на буркан Нескафе.

Саламите са долу-горе на едни цени,  месата предирчиви сме и не купувам от там. 

# 288
  • Мнения: 3 880
дивни пенсионери и млади семейства с деца, които едва ли са сънували собствена фирма

Коте, то и аz не съм сънувала собствена фирма, но това не ми пречи да имам карта zа Метро Peace

Не отричам, че има сигурно наруШения при иzдаването на дневни карти, но фактът, че някой е пенсионер или млад и с дете, не иzключва въzможността да притежава съвсем легално карта Wink

# 289
  • Мнения: 125
Преди седмица пазарувах в Пикадила течния Персил и не беше по-скъп от 10 .80 лв.Точно не се сещам колко беше.

# 290
  • Мнения: 5 178
juliet, ако в момента има няква примоция ДА, иначе желязно кове на 14,90
биба, ако нямат карти правят една огромна опашка, а като имат си влизат директно.. Така че баш си нямат

# 291
  • Мнения: 351
Друго, което много ме дразни в последно време в Метро са текущите промоции. Три пъти вече ми се случва да отида за даден продукт, а той изобщо да не се зареди през това време. В миналия каталог имаше снимана триколка на Бертони, която така и не се появи в магазина.

# 292
  • София
  • Мнения: 8 311
Друго, което много ме дразни в последно време в Метро са текущите промоции. Три пъти вече ми се случва да отида за даден продукт, а той изобщо да не се зареди през това време. В миналия каталог имаше снимана триколка на Бертони, която така и не се появи в магазина.
Това може само да те радва ... по-голям боклук от тези няма.  Sick

# 293
  • Мнения: 3 880
биба, ако нямат карти правят една огромна опашка, а като имат си влизат директно..
На мен доколкото ми е иzвестно с чужда карта не можеШ да влеzеШ директно, трябва ти дневна карта, иzдадена въzоснова на чуждата. И аz като влиzам в тукаШното, се спирам първо на информацията zа 2_3 мин., няма как да мина директно с българската. Ако влеzем цяла тайфа с такива карти, като ниЩо Ще направим опаШка Laughing Пак каzвам, че не споря zа конкретните случаи, които ти си наблюдавала, просто уточнявам подробностите Simple Smile Peace
Друг е въпросът, че никога не ми е хрумвало, като тръгваме на почивка в чужбина, да си вzема и Метровската карта Laughing та ми е чудно теzи как са се сетили така масово Simple Smile. ВсъЩност то е достатъчно и един да има де, другите са придружители....

# 294
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз по- нагоре в темата казах, и сега го потвърждавам - в Метро НЕ Е ЕВТИНО за търговци на дребно. Аз, като търговец на дребно ми е много по- изгодно дистрибуторите да ми го докарат на място, дори и на цената на Метро, отколкото да изгоря туба бензин за стекче дъвки или стек шампоани, да речем...
Цените им също не са конкурентни спрямо тези на дистрибуторите.
Така че там било евтино - бла- бла....

# 295
  • Мнения: 5 178
tatyana 77, ти просто потвърди общото мнение, че за търговци Метро не става, а е евтино за таквиз кат мене дето пазарят за лични нужди

# 296
  • Мнения: 9 495
Друго, което много ме дразни в последно време в Метро са текущите промоции. Три пъти вече ми се случва да отида за даден продукт, а той изобщо да не се зареди през това време. В миналия каталог имаше снимана триколка на Бертони, която така и не се появи в магазина.
Това може само да те радва ... по-голям боклук от тези няма.  Sick

 Whistling Темата е за другооо Mr. Green Wink

Днес бях в старозагорското МЕТРО-деца имаше всякакви възрасти. Бебетата бяха в кошница/столче за кола в количката за пазарене.
Попитах охраната допускат ли се ВЕЧЕ деца-отговора бе : ДААА Peace

# 297
  • Мнения: 158
биба, ако нямат карти правят една огромна опашка, а като имат си влизат директно..
На мен доколкото ми е иzвестно с чужда карта не можеШ да влеzеШ директно, трябва ти дневна карта, иzдадена въzоснова на чуждата. И аz като влиzам в тукаШното, се спирам първо на информацията zа 2_3 мин., няма как да мина директно с българската. Ако влеzем цяла тайфа с такива карти, като ниЩо Ще направим опаШка Laughing Пак каzвам, че не споря zа конкретните случаи, които ти си наблюдавала, просто уточнявам подробностите Simple Smile Peace
Друг е въпросът, че никога не ми е хрумвало, като тръгваме на почивка в чужбина, да си вzема и Метровската карта Laughing та ми е чудно теzи как са се сетили така масово Simple Smile. ВсъЩност то е достатъчно и един да има де, другите са придружители....
В МЕТРО Благоевград си влизам спокойно с картата на колежката ми и никога не е имало проблем,а относно децата в неделя имаше на всякакви възрасти и не видях някой да им прави забележки за влизането

# 298
  • Мнения: 3 880
Aneliana, аз под "чужда" карта, имах предвид издадена в друга държава, а не на друго име. Нали говорихме за чужденците...

# 299

Общи условия

Активация на акаунт