Дискреминаци в м-н МЕТРО

  • 32 098
  • 328
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 246
Друго, което много ме дразни в последно време в Метро са текущите промоции. Три пъти вече ми се случва да отида за даден продукт, а той изобщо да не се зареди през това време. В миналия каталог имаше снимана триколка на Бертони, която така и не се появи в магазина.
Това може само да те радва ... по-голям боклук от тези няма.  Sick

 Whistling Темата е за другооо Mr. Green Wink

Днес бях в старозагорското МЕТРО-деца имаше всякакви възрасти. Бебетата бяха в кошница/столче за кола в количката за пазарене.
Попитах охраната допускат ли се ВЕЧЕ деца-отговора бе : ДААА Peace

Ние се опитахме да влезем във варненското метро на 16ти, но не ни пуснаха с малката, тя е на 2,5. Съпругът ми каза - не отмениха ли вече забраната за влизане на деца като дискриминираща - а девойката зад щанда отговори, че имали 14 дневен срок за обжалване и не ни пуснаха с детето. Но какво да се разправяме с момичето, тя прави каквото са и наредили, макар че се замислих за едно панаирче ей така за разнообразие. А само за протокола - отпред вече е махнат надписа, че не пускат деца под 7 г.

# 301
  • Мнения: 6 628
Друго, което много ме дразни в последно време в Метро са текущите промоции. Три пъти вече ми се случва да отида за даден продукт, а той изобщо да не се зареди през това време. В миналия каталог имаше снимана триколка на Бертони, която така и не се появи в магазина.
Това може само да те радва ... по-голям боклук от тези няма.  Sick

 Whistling Темата е за другооо Mr. Green Wink

Днес бях в старозагорското МЕТРО-деца имаше всякакви възрасти. Бебетата бяха в кошница/столче за кола в количката за пазарене.
Попитах охраната допускат ли се ВЕЧЕ деца-отговора бе : ДААА Peace

Ние се опитахме да влезем във варненското метро на 16ти, но не ни пуснаха с малката, тя е на 2,5. Съпругът ми каза - не отмениха ли вече забраната за влизане на деца като дискриминираща - а девойката зад щанда отговори, че имали 14 дневен срок за обжалване и не ни пуснаха с детето. Но какво да се разправяме с момичето, тя прави каквото са и наредили, макар че се замислих за едно панаирче ей така за разнообразие. А само за протокола - отпред вече е махнат надписа, че не пускат деца под 7 г.
Обжалването май не спира решението?

# 302
  • Бургас
  • Мнения: 116
Някой ходил ли е в бургаското МЕТРО,дали пускат там ве4е  деца Hug

# 303
  • София
  • Мнения: 1 524
Ако ще и до папата да се жалват - само ме е яд, че глобата е толкова смешна.

# 304
  • Мнения: 7 640


Не се сърди, човече Не е задължително да пазарувате цялата фамилия ...

Нямам никакво намерение да се оправдавам защо понякога ми се налага да взимам детето с мен. Както влиза германчето на 5 г., така ще влиза и дъщеря ми.



писах по-горе, че именно това ме дразни- в Метро1 беше пълно със забулени дами и матовите им мъже, с кръжащи наоколо и катереши се по количките деца на не повече от 4г Twisted Evil
Те са пуснати, з-то са чужденци, дошли с автобус на пазар, пак фамилно, ама от Албания Twisted Evil

# 305
  • Мнения: 4 116
И за мен си е голяма неудобство това с непускането на децата, не че умирам от кеф да пазаря с моите - само да ме врънкат за шоколади и играчки.
Но когато се е налагало да съм с по- големия съм казвала, че е на 7  Mr. Green Въпреки , че е бил на 5. Но пък е висок и минава за по- голям.

# 306
  • Мнения: 5 178
във Варна вече може и с децата ..

# 307
  • Мнения: 4 362
В Бургас не пускат вече и с кошниц аза кола  Tired

# 308
  • Мнения: 158
В Благоевград пускат и с кенгуру и с кошница за кола. Flutter....и ако тати кара Х6 или по скъпа кола   Thinking Thinking

# 309
  • Мнения: 4 362
В Благоевград пускат и с кенгуру и с кошница за кола. Flutter....и ако тати кара Х6 или по скъпа кола   Thinking Thinking

Дали заради колата  Thinking хм,следващият път ще ида с въртолет  Crazy
И нали колите са отвън,кой вижда с каква кола пристигаш  Thinking

# 310
В Пловдив вече пускат с деца.
На входа на магазина има голям надпис, че децата влизат на отговорност на родителя. Laughing

# 311
  • Мнения: 378
във Варна вече може и с децата ..

да бе да ама нас не ни пуснаха а и ги гледам оня ден играят другите деца пред входа там.

# 312
  • Мнения: 158
такава е практиката в Благоевград,аз си ходя с обикновена трошка и не ми пускат детето,ама баровците.....

# 313
  • Мнения: 6 628
такава е практиката в Благоевград,аз си ходя с обикновена трошка и не ми пускат детето,ама баровците.....
Е, как виждат кой с каква кола пристига ?

# 314
  • София
  • Мнения: 6 011
такава е практиката в Благоевград,аз си ходя с обикновена трошка и не ми пускат детето,ама баровците.....
Е, как виждат кой с каква кола пристига ?
Там магазина им е много малък и обикновено има десетина коли на паркинга - виждат се наистина.

Общи условия

Активация на акаунт