Дискреминаци в м-н МЕТРО

  • 32 134
  • 328
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 351
Това за децата е едно на ръка, преди време наш познат влезнал в магазина с вдигната качулка на суитчъра си и служителката не го допуснала, защото бил съмнителен.  Twisted Evil Оттогава не стъпва в тази верига

# 256
  • Мнения: 8
bimbo[/b



Каква е разликата м/у 5 годишно българче и 5 годишно германче, австрийче и т.н. Защо те могат да влизат в Метро, а нашите деца - не.

 Ами, разликата е много голяма, но не е тук мястото да я обсъждаме. А иначе това, че не допускат деца под 7 години е правилно - опасностите са по-големи отколкото в другите магазини. Аз лично не съм ходила отдавна в Метро, но мисля, че по-големият проблем са суперизмислените им карти

# 257
  • на село
  • Мнения: 1 028
Опасностите според мен са същите, каквито са да речем в Баумакс, Бриколаж и пр. вериги от един и същ характер. Навсякъде се складират стоките горе. Навсякъде има мотокари, които ги свалят.
А пък за картите , да не говоря! Най - голямата безмислица е това , че не можеш да влезеш вътре без карта. Една госпожа стои на входа като пъдар, и гледа лошо  Crazy

# 258
  • Мнения: 64
Седя пия си кафето  чета форума и попадам на някаква абсурдна тема .Как може българина винаги да търси под вола теле   #Crazy . Метро си има регламент  ''МЕТРО предлага стоки на Клиента при условие, че те са предназначени само за препродажба  или служебно ползване. Покупки от частни лица не са разрешени...... " ,  ''Единствено упълномощените представители на Клиента, наричани Картодържател/и имат право на достъп до МЕТРО магазините след представяне на валидна клиентска идентификационна карта....''Това какво значи, че стоката е за хора които пазарят на едро , а не за майки с деца и баби които отиват да си купят по евтин хляб.  Точно и поради тази причина се издава и карта на името на фирмата и касовата ти бележка е фактура . Виждам че е разрешено вече да се влиза с малки деца ,но не бих влязла там с детето си най-вече поради факта ,че е доста опасно. А и няма да е приятно за хората които са по работа там , да бутат огромни препълнени колички и да вардят да не блъснат някой малчуган.......

# 259
  • Мнения: 351
Когато съм с препълнена количка ще ми пречат не толкова децата, а стоварените палети стока по средата на секторите, които не са подредени.  Магазинът е за всеки, който има карта, независимо дали е баба, майка и т.н.

# 260
  • на село
  • Мнения: 1 028
Какво значи "Покупки от частни лица не са разрешени"?!
Това е свободен пазар! Най- голямата безмислица е да се прави рестрикция на клиентите! Противоречи на абсолютно всички пазарни правила. Та в крайна сметка парите са си пари, независимо от кой джоб излизат. Все едно в складовете да не ми продадат нещо, защото не съм фирма  Laughing Нали им давам пари за стоката, цената на която те са определили.

# 261
  • Мнения: 4 916
... А пък за картите , да не говоря! Най - голямата безмислица е това , че не можеш да влезеш вътре без карта. Една госпожа стои на входа като пъдар, и гледа лошо  Crazy

Ами просто това не е кварталната бакалия, на която са й таргет всички, които се спънат да влязат.

# 262
  • Мнения: 64
Милата ни Родна България няма начин да се оправим докато всички разсъждават по този начин  Sad . Абе хора има си правила толкова ли е сложно  да се спазват . Все са недоволни хората ,а в същото време не правят нищо за да стане по добър животът . Пример има много катастрофи и ужасни последствия от тях ,ами отново споменавам има си правило ИМА ОГРАНИЧЕНИЯ НА СКОРОСТА, НЕ СЕ УПОТРЕБЯВА АЛКОХОЛ, .... Ама много спамих....

ОБЩИ УСЛОВИЯ ЗА ПОКУПКА В МАГАЗИНИТЕ НАМЕТРО КЕШ ЕНД КЕРИ БЪЛГАР … quot;МЕТРО")

Когато съм с препълнена количка ще ми пречат не толкова децата, а стоварените палети стока по средата на секторите, които не са подредени.  Магазинът е за всеки, който има карта, независимо дали е баба, майка и т.н.
Явно трябва да се обяснява подробно за да стане ясно  ooooh!  Права си магазинат е предназначен за всички които имат карта .Например бившият ми шев собственик на голям хотел си има хора които ходят на метро и пазарят огромни количества стока ето за това става въпрос. За палетите е ясно, че когато се пазари в големи количества се налага и постоянно зареждане... Явно не ти се е налагало да си с чак толкова препълнена количка за да го споменаваш изобщо (не е никак лесно за бутане) ...
Какво значи "Покупки от частни лица не са разрешени"?!
Това е свободен пазар! Най- голямата безсмислица е да се прави рестрикция на клиентите! Противоречи на абсолютно всички пазарни правила. Та в крайна сметка парите са си пари, независимо от кой джоб излизат. Все едно в складовете да не ми продадат нещо, защото не съм фирма  Laughing Нали им давам пари за стоката, цената на която те са определили.
Ако трябва да бъда честна не смятам че дете до 7 или дори и повече год. може да се нарече клиент специално на Метро ,не мога да си представя как синът ми отива на касата и си купува каса бира , кашон с домати ,стек кока кола...  Laughing  А за тези които ходят и гледат мога да им кажа че това не е музей !  Naughty

# 263
  • Мнения: 64

Ами просто това не е кварталната бакалия, на която са й таргет всички, които се спънат да влязат.

 Peace

# 264
  • Мнения: 46 627
Милата ни Родна България няма начин да се оправим докато всички разсъждават по този начин  Sad . Абе хора има си правила толкова ли е сложно  да се спазват . ...

И аз това се питам.
Веригата Метро има политика да пуска деца. Който не вярва, да провери в магазините в Германия и Австрия например.
Според законите на Милата ни Родна България, това се води дискриминация по възраст.

Няма да се оправим, докато българските управителчета разсъждават така, докато измислят някакви си ограничения, които са незаконни, само за да спестят някой лев от застраховка.

Ето, вече ги подхванаха: http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=116976 радвам се, че все пак има кой да защити правата на децата ни, както в нормална европейска държава Peace

# 265
  • Мнения: 6 642
Милата ни Родна България няма начин да се оправим докато всички разсъждават по този начин  Sad . Абе хора има си правила толкова ли е сложно  да се спазват . ...

И аз това се питам.
Веригата Метро има политика да пуска деца. Който не вярва, да провери в магазините в Германия и Австрия например.
Според законите на Милата ни Родна България, това се води дискриминация по възраст.

Няма да се оправим, докато българските управителчета разсъждават така, докато измислят някакви си ограничения, които са незаконни, само за да спестят някой лев от застраховка.

Ето, вече ги подхванаха: http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=116976 радвам се, че все пак има кой да защити правата на децата ни, както в нормална европейска държава Peace
На синът ми хич не му дреме дали има право да ходи в Метро Laughing
По-скоро е да се защити правото на удобство на родителите.

# 266
  • Мнения: 46 627
Когато се налага да я хвърля на някой, за да я гледа, защото нямаме роднини в рамките на 100-200 километра, или да чака като кученце на входа, или когато получи кръвонасядания по краката, защото въпреки, че беше вече тежка за кенгуро ни накараха да я напъхаме вътре, вместо да я носим на ръце, определено са нарушени нейните права.

# 267
  • Мнения: 64
Не се сърди човече ,жалко е ако смяташ че ще бъдеш задоволена, ако не дай се боже стане злополука ,с някаква си застраховка   ooooh! .Съжалявам за станалото с дъщеря ти ,но в такива ситуации единия стои навън с детето ,а другия вътре пазари  поне когато на мен ми се налага процедирам така (например онзи ден).А и пак да спомена там не се ходи на разходка а по работа !

# 268
  • Мнения: 6 642
Не се сърди, човече Не е задължително да пазарувате цялата фамилия.
Аз не разбирам какво е това драпане да се ходи с децата да се пазарува все едно е някакво забавление.
Сега като е разрешено вече трябва да си сменят и количките за да се слагат децата вътре ,че ако почнат да щъкат и бутат ......

# 269
  • Мнения: 354
Не се сърди, човече Не е задължително да пазарувате цялата фамилия.
Аз не разбирам какво е това драпане да се ходи с децата да се пазарува все едно е някакво забавление.
Сега като е разрешено вече трябва да си сменят и количките за да се слагат децата вътре ,че ако почнат да щъкат и бутат ......

Абе вие сте много интересни хора, какво да го прави детето, ако няма баба или роднина, която да го гледа? И какво ви пречи да има колички за децата. Още повече, че има колички, в които детето сяда вътре като в лек автомобил (пр,. Билла, Пикадили...) и е доста по-защитено от удар и т.н. Да се бръкнат малко собствениците и да инвестират в удобството на клиентите.

Истината е,ч е палетите са пречка и мотокарите опасност за всички, не само за децата. Просто на МЕТРО им се свиди парички за нощни смяни, когато се зарежда стоката в нормалните страни.

Общи условия

Активация на акаунт