Дискреминаци в м-н МЕТРО

  • 32 137
  • 328
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 642
Не се сърди, човече Не е задължително да пазарувате цялата фамилия.
Аз не разбирам какво е това драпане да се ходи с децата да се пазарува все едно е някакво забавление.
Сега като е разрешено вече трябва да си сменят и количките за да се слагат децата вътре ,че ако почнат да щъкат и бутат ......

Абе вие сте много интересни хора, какво да го прави детето, ако няма баба или роднина, която да го гледа? И какво ви пречи да има колички за децата. Още повече, че има колички, в които детето сяда вътре като в лек автомобил (пр,. Билла, Пикадили...) и е доста по-защитено от удар и т.н. Да се бръкнат малко собствениците и да инвестират в удобството на клиентите.

Истината е,ч е палетите са пречка и мотокарите опасност за всички, не само за децата. Просто на МЕТРО им се свиди парички за нощни смяни, когато се зарежда стоката в нормалните страни.
Истината е ,че един възрастен човек знае как да се пази , а едно 3год. хлапе не.
И не се правя на интересна като има да се пазарува доста ,правя списък и изпращам таткото или обратното не разбирам защо трябва цялата фамилия да гоправим.Стига да не става въпрос за шляене и губене на време де, това го правим по разходки.

# 271
  • Мнения: 354
Iliana_ ,
Зависи, моята баба не знае как да се пази, да обяват тогава забранено влизането на пенсионери, защото са с по-забавени реакции.
Ти си намерила начин за твоето семейство, чудесно, но има хора, които по една или друга причина не могат да го направят по вашия начин.

# 272
  • Мнения: 6 642
Iliana_ ,
Зависи, моята баба не знае как да се пази, да обяват тогава забранено влизането на пенсионери, защото са с по-забавени реакции.
Ти си намерила начин за твоето семейство, чудесно, но има хора, които по една или друга причина не могат да го направят по вашия начин.
Както искаш така го извъртай .Ама да ми сравняваш баба си с 3год. хлапе е жалък опит.

# 273
  • Мнения: 46 627
Не се сърди човече ,жалко е ако смяташ че ще бъдеш задоволена, ако не дай се боже стане злополука ,с някаква си застраховка   ooooh! ...

Не насочвай въпроса в друга посока. Нали се чудеше какъв е тоя народ, който не спазва правилата, за това нищо не казваш. А застраховката я споменах, защото това е причината да не се пускат деца до тази възраст, не че някой се е замислил за децата ни, вие сериозно ли си мислехте, че на Метро им пука за тях  Laughing

Не се сърди, човече Не е задължително да пазарувате цялата фамилия ...

Нямам никакво намерение да се оправдавам защо понякога ми се налага да взимам детето с мен. Както влиза германчето на 5 г., така ще влиза и дъщеря ми.

# 274
  • Мнения: 19 360

Не се сърди, човече Не е задължително да пазарувате цялата фамилия.
Аз не разбирам какво е това драпане да се ходи с децата да се пазарува все едно е някакво забавление.
Сега като е разрешено вече трябва да си сменят и количките за да се слагат децата вътре ,че ако почнат да щъкат и бутат ......

Къде да си остави човек детето като ходи да пазарува, ако няма роднини в града и съпругът работи ?
И на мен ми е далеч по-приятно да пазарувам сама и да разглеждам на спокойствие вместо да се чудя как да я усмирявам и пазя, но обстоятелствата го налагат. Често гледам да заспи в количката и така влизаме в магазина. В Практикер и Баухаус също има високи палети, но деца пускат. В немското Метро също сме ходили с нея.

# 275
  • Мнения: 30
Вчера бяхме там, беше ужасно... Хора, колички и служители с моторните колички за палета. А като видях и опашките направо се зачудих дали да не си зарежа количката с продуктите и да си ходя.
А малката не я водя с мен, че в Софийското МЕТРО не е за нея. В Италия, няма проблем - няма хора, няма служители, но стока има ...

Simple Smile  #2gunfire

# 276
  • София
  • Мнения: 1 892
в такива ситуации единия стои навън с детето ,а другия вътре пазари  поне когато на мен ми се налага процедирам така (например онзи ден).


   А когато ДРУГ няма ...?  newsm78 Ей така - няма ??? Толкова ли е трудно да проумеете, че има родители, които си отглеждат децата сами, и няма никакви роднини в София ?  Thinking  Няколко пъти ви се повтори само на посл. 2 страници , вие си блеете едно и също - ама единият, ама другият...  ooooh!
  Ето, аз живея близо до Метро и ходя там най-вече за да купувам мляко и памперси на малкия. Само че за да спестя 10-20 лв, ми се налага да го нося в тъпото неудобно кенгуру, при което и той, и аз се изнервяме, а и е 11 кг все пак. Много се радвам, че отпадна (или ще скоро) тая тъпотия. Време беше !
   Цитирах първото попаднало ми, но постът се отнася до всички, защитаващи Метро и тъпата им политика.  Peace

# 277
  • София
  • Мнения: 1 892
      Ааа да, да изпреваря и другото - не, за мен магазин, където можеш влезеш да си купиш 1 (една) кутия адаптирано мляко, не е за пазаруване на едро.  Whistling

# 278
  • Мнения: 64
Аз ли нещо не разбирам или някой хора не разбират или така им отърва   newsm78 ??? Всеки си води детето там където си поиска (ако разбирасе е позволено) както и си поема оговорноста за него, не ме интересува кой мисли и кой не за него  !!! Метро в БГ е предназначено за търговци на едро, а не за клиенти примерно на по 1 п. солети и 1 п. носни кърпи и за баба ми дето ходи да търси по евтин хляб (  Praynig извинявам се на двете ми баби  ама това си е истината) .
Mirena80 Наистина е трудно когато няма друг няма спор ,но метро е за търговци на едро.....

# 279
  • София
  • Мнения: 1 892
     Ако беше за на едро, нямаше да можеш да си купиш цитирания от теб 1 хляб.  Peace Нито пък щеше да е пълно с румънци и сърби, идващи да си пазаруват тук, че им е по-евтино.
     Да не говорим, че всеки път намирам все по-малко и по-малко изгодни неща. До нас в Кауфланд 90 % от нещата са по-евтини от Метро. И никой не те гледа на кръв и не те следи като пъдар.  Twisted Evil

# 280
  • Мнения: 46 627
Аз ли нещо не разбирам или някой хора не разбират или така им отърва   newsm78 ??? ...

Мисля, че само ти не разбираш newsm78 политиката на магазините на територита на страната, трябва да е в съответствие със законите й. В случая Метро са нарушили закон, ще си платят глобата и ако не искат да плащат пак, по-голям размер и да бъдат съдени, трябва да я променят.

А какъв магазин е Метро - Метро навсякъде, във всяка една държава е магазин, предназначен за клиентите, на които са издали карта, щом са ми издали карта, значи е за мен, дали съм едра или дребна, все тая.

# 281
  • Мнения: 5 178
още ли я пощите тая тема,
1) Метро не е магазин на едро, защото мога да вляза и да си купя
 - 1 л веро, 1л препарат за пране, 1 хавлия, 1 тениска, 1 чифт обувки, 1 пак салфетки
в Метро-пакети са само неща с ниска цена, а дори вече и те са съобразени с нуждите на едно домакинство

2) Илиана, аз ще намеря на кого да си оставя детето.. обаче защо германчето, румънчето и русначето са вътре, а мойто милото нали е българче да стои отвън ...   People No Good

З) Защо карти имат само българските фирми, с коя фирма влизат румънците  в Русе, германците дошли на почивка в Златните и заведени там на шопинг newsm12

# 282
  • Мнения: 3 880
З) Защо карти имат само българските фирми, с коя фирма влизат румънците  в Русе, германците дошли на почивка в Златните и заведени там на шопинг newsm12
Влиzат с техните си карти Peace
Аz влиzам с немското Метро с българската си карта, обратното съЩо е въzможно...

# 283
  • Мнения: 5 178
Biba, аз знам отговора  само, че е различен от твоя - специално на германците ( дивни пенсионери и млади семейства с деца, които едва ли са сънували собствена фирма) им издават дневна карта..
Е да ама на баба Пена, дет иска да купи 10 кг захар за по-евтино, такава карта не и дават.
На русначетата пък се продава алкохол- няма проблем, наистина понякога пазаруват на едро

# 284
  • Мнения: 6 642
Добре де някой тук писа ,че цените им не са кой знай колко изгодни ,вярно ли е?

Общи условия

Активация на акаунт