Любители на котки - тема 16

  • 21 985
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 416

Ето ги мойте чернилки  Mr. Greenедни от първите им снимки за тази година

# 301
  • София
  • Мнения: 39 746
Вече не мога да ги различа? Simple Smile Джеса ли е на 1вата?

# 302
  • Мнения: 416
smile3532 НЕ. На първата е Зоро, а на др.е Джеса. Зоро е станал по тежък и по голям от кака си- дебеланко ...и май е разгонен, тя също  ooooh! ама не се дава.... както обикновнно ръмжи,съска и дере. Crazy  Сега и двамата ще ги оставя в стаята дето ще спя и да видим дали ще мигна  smile3506

# 303
  • Мнения: 4 116
Диди, хубави снимки, хубави котки. И аз не мога да ги различавам вече  Laughing А ако  Зоро забремени кака си ? Представяш ли си още 2-3 черни котенца  Mr. Green Като порастнат и те как ще ги различаваш  Joy
Пък аз снощи сънувах, че съм бременна  Tired и толкова реален беше съня.... че ако не бях неразположена, като нищо щях да хукна към аптеката за тест. Сега поне съм спокойна  Laughing Хем ми се иска още едно, ама женско, хем не ми стиска.
А мъжа ми адски ревнува от котките. Вси си мислех, че майтап си прави, ама не било. Бени като го взема винаги се лепва за врата ми и  мачка с лапички и имитира сучене като се лигави. И това просто го вбесява моя мъж. Снощи такъв скандал стана... като че ли любовник съм си довела вкъщи.  #Crazy
Та занапред няма да си гушкам котаците пред него  Confused

# 304
  • Мнения: 3 050
тед кет, мн. хубави снимки Hug и наистина на оная снимка котето прилича на Алф  Flutter Нашият все още не се знае дали наистина е разгонен или е мн. разлигавен  Heart Eyes Ще потърся за коя снимка говориш и ще ти я пратя Grinning
А Бени не е коте, а е захарче  Party
диди хрис мн. са смешни черньовците-мн. умно гледат  Grinning Heart Eyes
муцунката добре дошла! Много хубави котки, ще се радваме и на др. снимки   bouquet
джинджър как е Гугумънку  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 305

Общи условия

Активация на акаунт