Любители на котки - тема 16

  • 22 005
  • 305
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 116
Мерси, Ан Мари!    bouquet
Verginia, и моя Нико е на 8 месеца и писах преди няколко дни, а и днес също, че е разгонен. От километри ли ги надушва женските не знам. Хапчета не смятам да му давам, а ще се консултирам направо с докторките ни и най- вероятно ще го кастрираме другата седмица.
Не съм чела материалте за това колко са вредни или безвредни хапечатата за подтискане на разгонването, просто за себе си съм решила, че ще го кастрираме като му дойде времето.
Докторката ни беше казала само, че е хубаво да не се кастрира твърде рано, т.е  трябва да е  полово зрял и да се е разгонил поне веднъж.
за твоя котак ти ще си решиш  Wink На първо време що не му дадете някоя плюшена играчка, да играе ролята на мацка. Поне да освободи малко напрежение животинчето  Sunglasses

малко снимки от днес.





Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 16:53 от Ted_cat

# 256
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Макси, предишния ми котарак, си беше харесал един вълнен пуловер на баща ми за мацка Wink Захапваше я и я размъкваше насам натам Whistling

# 257
  • София
  • Мнения: 5 742
Ехо и от мен.
Честита Нова Година. Много щастие,късмет и любов,на вас и любимците ви.

Нас ни беше много страх от фоеверките и пиратките,крихме се цяла нощ  Mr. Green

# 258
  • Мнения: 6
Ted_cat , много е хубав твоя разгонен Нико.... Hug Hug Hug  Между другото, благодаря ти за съвета....От снощи сериозно си мисля и аз за кастрация, макар че...много ми се искаше поне веднъж да стане баща.  smile3518  Има време да помисля...На 5-и януари ще говоря с ветеринарите и ще реша...Ама като се знам каква съм....със сигурност ще ми е много гадно, ще рева, ще драматизирам и непрекъснато ще си повтарям какво съм му причинила на горкото ми пухче! newsm45
Това за плюшената играчка е много добра идея, само че проблема е, че при нас не минава...И още по-лошото е, че... (дръжте се, за да не паднете от смях!!!!)...."любовникът" май се влюбва в ЛЯВАТА ми ръка.... doh doh doh  Вече 2 пъти й "говори" любовно  и я захапва флиртаджийски.... Embarassed Blush

# 259
  • Мнения: 5 173
И още по-лошото е, че... (дръжте се, за да не паднете от смях!!!!)...."любовникът" май се влюбва в ЛЯВАТА ми ръка.... doh doh doh  Вече 2 пъти й "говори" любовно  и я захапва флиртаджийски.... Embarassed Blush
а поглеждала ли си в този момент... хм... между задния чифт лапи Blush. Моят Рижо редовно ми е... хм... възбуден, когато съм около него Blush, говори ми, чекне се, да ходи по мадами. Но вечерта си предпочита моята топлина под юргана, а не мацката на съседите Mr. Green

# 260
  • Мнения: 1 540
Честита Нова година, момичета! В типично котешки стил ви пожелавам много мяукане, мъркане, пух и любов  Simple Smile
Ние с приятеля ми с нетърпение чакаме да намерим някое малко котенце, което да спасим. Това е като наше правило - взимаме котета, които сме намерили на улицата и имат нужда от помощ. Много ни липсват котешките ласки, но предполагам, че ще почакаме още, защото в момента не е сезона уличните котаранки да се окотват.
Аз не се включвам много, ама ви чета редовно и се зареждам с хубав котешки дух от вас и вашите истории. Да са ви живи и здрави котаранките и котаранчовците, да сте живи и здрави и вие покрай нях  Wink

# 261
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Последната ни новогодишна фотосесия - Уискас се глезоти и се стреми да привлече вниманието ми, докато мачкам заека. Как ревнува тая гадинка, не е истина!
http://www.flickr.com/photos/26017689@N06/3159479576/in/pool-crazyaboutcats/

# 262
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Кетя пък не е в настроение за фотосесия Whistling Искам да и направя хубава снимка за новото колажче, ама тя не седи мирна, само беснее Crazy

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
А аз за колажа мога да предложа в момента само спящи котки върху монитор/телевизор  Joy

# 264
  • Мнения: 4 116
Пращайте каквито снимки имате, може и по- стари, ако са ви любими. Досега само една снимка съм получила  Mr. Green
но ще чакам, все пак някой още празнуват. Но до края на другата седмица се надявам да имам повечко снимки и да направя първия вариант.

# 265
  • България
  • Мнения: 181
Честита нова 2009 година и от нас!
Чак сега успявам да се включа, голямо празнуване падна, освинихме се, опиянихме се .... ужас! Утре ще почиваме!
Ние бяхме извън града и за съжаление бяхме без детето и котето ... Коко беше в баба си, а Ефи сам самичка у дома ... малко ми е гузно ама така бяхме решили. Добре си е похапнала - както му се пада на нова година  и надали се е притеснила от гърмежите, просто е била завита под юргана, а там не се чува нищо.
Ted_cat  сега ще потърся снимка на Ефи и ще ти я пусна на мейла.

# 266
  • Мнения: 1 027
Мийте ръце(лапи), лице, зъбки и т.н и бързо в леглата Simple Smile
Лека от нас Hug http://media.snimka.bg/1756/009766504.jpg  Laughing

# 267
  • Мнения: 2 229
Моят котарак се е смахнал. Обожава този крем вдясно, оранжевия - http://www.farmasi.com.tr/2008/PERSONALCARE/24.html, само да се намажа иска да ми изближе и ръцете, и краката.  Joy Аз не му давам много де, не е полезно сигурно, обаче толкова да му харесва... Mr. Green
В момента в който си измия ръцете, вече не е заинтересован. Mr. Green

Ted_cat
, Бени е страхоотен. Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 3 050
много хубави снимки видях  Hug
пратих снимка на Алф за колажа  Peace

# 269
  • Мнения: 1 027
Ще си позволя да paste- на това тук, защото котето е разкошно наистина и ако някой го иска или има познат, който иска.....
КОТЕ

Общи условия

Активация на акаунт