Любители на кучета - 4

  • 34 677
  • 420
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 459
Благодаря mamahrisi. Марк е голям добродушко, оставя се напълно доверчиво в ръцете на децата и мнооого рядко недоволства (особено когато малката му кака реши, че може с пръстче да му подсуши нослето.....). Гледам си го от бебче и е част от семейството. Имаше малко премеждия като малък - мъжа ми го затисна с вратата и му счупи бедрената кост. Наложи се да правим операция, бяхме с шина, в следствие на което разви диспласия на здравото краче... Засега заболяването не се развива и се моля да не започне. Болки няма, но когато се измори от тичане и започва да накуцва.

# 361
  • София
  • Мнения: 794
lo80, наистина така постриган е трудно разпознаваем  Grinning Значи е като Капитана от "101 далматинци", те се славят като "детегледачки"...Страхотен е ! А защо го стрижете?Сигурно трудно се поддържа такава козина ... ooooh!

...като Капитана от "101 далматинци", като кучето във филма "Ариел", Лорси от "Джеймс и вълшебното фенерче" Simple Smile същия муцун е. Вярно е, че се славят с добрия си нрав и че са подходящи за "детегледачки", но той е по-скоро дете-играчка Simple Smile Много е игрив и като се улиса в игра става буен и не пази децата, може да ги бутне, не си преценява силата, мисли се за малко куче Simple Smile Иначе преди него пак имахме бобтейлче, само че женска, тя беше мнооого, много по-нежна и внимателна. Беше най-прекрасното куче на светя... Sad

А козината изисква много време за поддръжка, минимум един час на ден ресане, нямаме такова време вече. А и в мокро време е много трудна за поддръжка, много се цапа, по цял ден седи мокар след разходка... по лесно си е с ножицата.

eldi, голям красавец е твоят Марк! Много ми харесва цвета му.

# 362
  • Мнения: 197
lo80 , напълно те разбирам за козината  Crazy, то си е изпитание...
eldi, Марк е разкошен, много красив! Flutter Hug
Ето малко нови снимчици и от нас...Малката вече ръмжи и има зъбки Mr. Green



# 363
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Оххххх много е сладка  Crazy

# 364
  • Мнения: 575
Nightwish, ееееее такава сладурана е. Heart Eyes Дано надделееш в спора с мъжо, че знам колко е трудно да ти дуднат непрекъснато по адрес на животното  ooooh! А колкото до името, много е хубаво.  Аз още преди щях да ти препоръчам да изберете нещо по-звучно, нали е хубаво да съдържа буквата Р. Но след като вече сте си свикнали, че е Хайди, оставете си го.

# 365
  • Мнения: 260
Малеее какво тумбаче   Hug  Браво мамче, добре храниш бебето  Mr. Green

# 366
  • Мнения: 2 111
Здравейте,момичета  Hug
lo80,и моят пекинез краде непрекъснато гумените играчки на детето,подарих му няколко,които често взима.Но сега пък детето тича да взима неговите  Joy
eldi,голям сладур е Марк  Heart Eyes
Симона проходи от 1 месец и постоянно тича след Анди,не мога да ги удържа,много обичат да си играят,той й лапа ръцете,дърпа я за дрехите,а тя го скубе и все гледа да го хване.
Пускам ви и аз една снимка от Нова година,където се разцелуваха докато се усетим  Grinning
голямата любов

# 367
  • София
  • Мнения: 794
Nightwish, страхотен розов бебок! Дано половинката да свикне с нея, много е миличка!

erota, страшни са двамцата Simple Smile и при нас е същата работа, докато се усетиш и са си раздали по някоя целувка  Joy

# 368
  • Мнения: 197
Ането, аз затова исках да го сменя и май ще го сменям, очаквам предложения  Hug Иска ми се да е двусрично и да съдържа буквата Р, Хайди много дълго се изговаря и не е запомнящо се някак си... newsm78
Ерота, страхотен тандем! Hug
Мамахриси, наистина такъв тумбак е надула, ще се пръсне! Joy Joy JoyЕдин от аргументите на мъжа ми е , че кучето е дебело  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ooooh!
От имената хрумнали ми  досега :Лора, Риса,Хара, Хера,Рая,Рита, Лара, Зара  Thinking Трябва да го сменям докато е време, че после ще е трудно...

# 369
  • Мнения: 1 335
Леле, че хубавци видяяях! Прекрасни кучове!
Nightwish, на колко е вече малкото тУмбаче? Добре хапва като гледам. На мен Хайди ми харесва ...
И понеже съм обсебена от бебешката тематика напоследък, да ви покажа как се добират до храна мойте маймунки Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=324685&pid=10008584
На мама малко и писва да стои в заграждението, но няма накъде.

А това ме изуми!
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1938261052/tab_video

# 370
  • Мнения: 2 617
Здравейте, момичета!
Радвам се, че чета хубави новини!
Малкият НОК (или ГОК, както пише в паспорта му) със звучното име Гаро е добре, расте - според мен със скоростта на светлината, бели много не прави, защото е малко ограничен откъм пространство - когато мъжът ми поиска да го вземем, моето условие беше да му направим кошарка, та няма свободен достъп постоянно до всичко наоколо.
Иначе си е добре, весел е, свиква с нас, щурее из къщи, радва ни се - абе малко куче, какво да ви разправям, знаете много по-добре от мен. Сега се е проснал в краката ми и спи.  Heart Eyes Извеждаме го на двора да пишка и ака, много е умен и бързо разбра, че най-прекият път към сърцето ми минава през изрядната хигиена. Laughing Голям сладур е, да е жив и здрав. Аз постоянно говоря на всички за него и вече се чувствам като майка с бебе (не че знам как е точно, но предполагам).
Аз съм добре като кучестопанин, само още миризмата ме тормози - и на кучето, и на кучешката храна, ама аз съм тежък случай, имам много чувствителен нос. Както каза мъжът ми, за некучкар се справяш доста добре. Wink
Единственото, което ме притеснява, е, че вчера и днес са му зачервени очите. В събота ще го водим на ветеринар за третата ваксина, та ще се консултираме и за това.
Много ми се иска да ви го покажа на снимка, обаче не знам как да я кача. Embarassed Като се допитам до някой по-голям разбирач от мен, ще се пробвам.
Хубава вечер! Hug

# 371
  • София
  • Мнения: 794
Ането, аз затова исках да го сменя и май ще го сменям, очаквам предложения  Hug Иска ми се да е двусрично и да съдържа буквата Р, Хайди много дълго се изговаря и не е запомнящо се някак си... newsm78
Ерота, страхотен тандем! Hug
Мамахриси, наистина такъв тумбак е надула, ще се пръсне! Joy Joy JoyЕдин от аргументите на мъжа ми е , че кучето е дебело  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ooooh!
От имената хрумнали ми  досега :Лора, Риса,Хара, Хера,Рая,Рита, Лара, Зара  Thinking Трябва да го сменям докато е време, че после ще е трудно...
Гласувам за Лора Simple Smile ще сме си адашки с нея Simple Smile

# 372
  • София
  • Мнения: 70
Благодаря Ви момичета за хубавите думи! Лелее, много хубави снимки сте качили, всички са прекрасни! Nightwish, влюбих се в малката госпожица!  bouquet

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Нагледах се на красиви бебета Crazy Nightwish  аз прибавям към имената Сара Peace

Аз да ви се оплача ние сме болни, от вчера моята Бриджит е с разстройство, но по нищо не личеше ,че е болна, заведох я следобед на ветеринар и й биха две инжекции с антибиотик, уж било най-вероятно от снега Rolling Eyes проблема е че от както се прибрахме от вета, тя е като парцал само лежи и не й се играе, за първи път я виждам така умърлушена, та въпроса ми дали ви се е случвало да са унили кучетат ви? Много съм притеснена, поведението й е толкова нетипично за нея  Confused

# 374
  • Мнения: 575
Ееее, супер са твойте бебета Laughing
А за кучето-герой, иска ми се да видя клипа, но нещо не се вижда там newsm78
Nightwish, ами всичките са хубави, аз гласувам за Зара /много е звучно/, Хара и Рая. Ако имах още едно женско бих го кръстила Рика, много ми харесва, като мойта Кари, ама с разместени букви Simple Smile Също хубаво е Айра, но то пък е доста популярно. 

Общи условия

Активация на акаунт