97 арабски принца омаяни от български принцеси

  • 38 468
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 468
Добро утро, арабелки.  bouquet И аз не съм се разписвала от няколко дни.

Снежке
, да ти е жива и здрава каката и много да помага на мъничкото сладурче Аднан. Ама как няма да е беличък, той и татко му си е такъв, пък и с хубава мама.  bouquet Тя бибата му по-голяма от него бе. Heart Eyes

Дтти,
наистина голям звяр имате. Че пък и страшен. Mr. Green Ние гледахме няколко пъти повторението на тази комична за Буш ситуация, голям смех, и напълно достоен завършек на неговата клоунска кариера.  bouquet Сега журналиста влезе в историята!

Иман
, и твоето юначе не е по-малко, въобще тук сме все майки героини. bowuu

Латеа, много хубаво, че сте се видели. Знам колко е гадно да останеш после сам, но ще намерите начин.

Лили
, доколкото видях и други дечица ревяха на клипчето с аквариума, явно мащабите му са огромни, а на дребосъчетата им се виждат сигурно чудовищни. После няма да иска да я отлепиш оттам. А каката какво каза? Поздрави Абра ако е все още там.  bouquet

Белбей
, видях и твоите снимки, много хубава булка си, това вашата къща ли е? Хубава е, а родата ми изглеждат симпатични дами. Бебто какво прави?  Heart Eyes Без половинката не е много приятно, но виж какво са ти казали някои ветеранки (Петя wavey- сега разглеждам твоите снимки), че се свиквло. Simple Smile

Преживяванията на Катето Марок не съм ги чела, но ще намина и през тяхната тема, надявам се се чувства добре.  bouquet

Сани, моите съболезнования. Мъчително нещо е смъртта на близък, но никой не може да я избегне рано или късно. Понякога се питам как ли се чувстват възрастните хора като приятелите им около тях започват да си отиват един по един. Tired

Секси,
ще намериш работа бе, мисля, че тук в БГ по-скоро психозата е по-голяма отколкото някаква реална криза в момента.  Peace

Дуа,
с две ръце подкрепям Рабуба като най-гласовита. За бебата - не мога да повярвам такава сладурка като нея да е била грозно бебе, но пък и аз бях критична към моето, чак приятелките ми се караха, че ми бил смешен. Ми смешен беше защото толкова приличаше на татко си още от начало. Ааа, едно време (преди сума ти години Wink и на мен 40 годишните не ми изглеждаха от най-младите, ама сега като съм се затъркаляла натам хич не ми се виждат много.  Mr. Green

Наде
, има ли отговор на писмото?  bouquet

Гери, щом на мъжа ти му е харесало, довери му се. Пък и нали сте заедно - всичко ще е наред.  bouquet

Ние с бебето сме добре засега, станала е 2200, викам на доки трябва да устискам до края, да стане поне 3000.   bouquet Не я ща по-голяма, нали е дама.  bouquet

# 241
  • Мнения: 216
Добро утро Heart Eyes
Сани-дано Бог се смили над душата на свекър ти Praynig Sad-желая ти много сила и търпение-и както каза Другарче-сега ще е нужно някой да се справя с рутините в домакинството-готвене,пране ,почистване-така хем ще се разсееш,хем ще дадеш най-доброто ,което би могла-иначе то няма много какво да казваш на човека ти-освен прегръдки и нежност  bouquet

Латейка-ето къде си била-а за другото-Бъди силна-всичко ще се оправи  bouquet
В Ливан има балсамов оцет и оцет,който се прави от оцетна киселина,а не от ферментирало вино...иначе и аз правя туршии,но с ябълков оце-обаче май и там има алкохол newsm78-надявам се Бог да ми прости и да намеря оцет без алкохол  bouquet
боза не пием-заради един много лош случай със заразена боза,заради която децата лежаха в б-ца Sick-скоро го разказах на Магдето Heart Eyes Tired

Петя -ми мисля,че си хубавица 4470(с тия тръпчинки) а дечицата ти са мили,малки душички,чак ми се доплака заради мръсните и гадни политици дето така объркаха света и дечицата ни стават жертви на техните пагубни стремежи #Cussing out...ей затуй аз лично не само бих хвърлила обувките си по Буш-ми и с чук за месо ми идва да го подредя smile3511-викаш не е това начинът-да ,но като други начини не са останали и този предизвиква доста повод за размисъл и е един начин да се покаже,че ..." може И да ни казваш,че си за добро ,но ние знаем,че ни съсипа държавата НИ"...Това просто показва отношението на интелигентните иракчани(защото този е журналист) към това,което щатите направиха на родината им
...но според мен едната обувка ,трябваше заслужено да цапардоса събеседника на Буш-щото той и подобните  му иракчани са виновни много за целия тоя хаос у тяхному-е това е мнението ми-няма кой и за какво да ми се сърди-пък някой ден,с този мой дълъг език Crazy,може и да си навлека неприятности-току -виж сме си правили компания с разбунтувалия се журналист "обувкохвърляч" Joy

Другарче
-само успехи ви желя равни на поне 270 000 фактически бебета ин витро Heart Eyes  bouquet  bouquet

Шакира
,много благодаря за линка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes-тепърва се захващам с него...
предпочитам за коледа да купя всичко от благотворителни базари...Да знаете,че Дивиана участва в такива и тъкмо за това ,въпреки големите картинки дето пускаме,още не се е появила (порявява благотворителна благородност bouquet  bouquet

Приятен ден
Теди-дано ми остане време за тази така хубава задачка-яд ме е,че не мога да отделя време Sad

Амалче
-най сетне имаш нет-каква радост Hug
 

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 10:29 от DUA

# 242
  • Мнения: 1
Добро утро,

Бързо  включване само да обясня за оцета.
Има хадит, че пророкът казва 'Каква добра храна е оцетът' (Muslim, 3/1623), даже оцетът е  включен като много полезен в книгата 'Лекарствата на Пророка'.Според фатуите оцет е позволен , ако виното самО се е превърнало в оцет, чрез естествен процес, без намесата на човек с прибавяне на разни други съставки...Интересно продава ли се при вас оцет? В Пакистан се продава навсякъде, въпреки, че продажбата на алкохол е абсолютно забранена, значи няма проблем с оцета....

За бозата не мога да кажа...

Сани, съболезнования, дано бързо се съвземе твоя човек, а на теб търпение.

# 243
  • Мнения: 610
Добро утро момичета!

Сани приеми моите съболезнования  Hug

Магде мерси за кафенцето, пак забравих за кекса  Blush извинявай, малко по- късно ще ти напиша рецептата   chef
Петя харесахме те, хубавица си ти   bouquet Саги е копие на татко си , а Шахар е много сладка и нежна кукличка  Heart Eyes Идвай по - честичко  Hug
Мелани  вие кога заминавате ? Дядо Коледа какво ще донесе на твоите слънчица ?  Party
Латеа и аз се чудих къде изчезна , прекрасна седмица си имала   loveuuu newsm76
Амалче радвам се, че си добре  Heart Eyes
Другарче гледах и аз шоуто на Слави, дано има резултат  Praynig
Кате как си ? Много работа ли имаш или нямаш желание да пишеш ?  Thinking

Хубав ден на всички   bouquet

# 244
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
сани, моите съболезнования!не знам какво да кажа и как да посъветвам, по-добре е да  изживее мъката си!ние загубихме в една година бащите ни с мъжа ми!
 никога не съм спряла да страдам от загубата, не мога да се примиря с факта, има го-няма го, за никой!
аз писах в магребската ,около 10 вида оцет имаме от дюли, лимони, ябълки, винен, наров, 4есън , луков, балсамиков и тн!за харам или не то и млякото го оставят да ферментира тука на слънце, мисля, 4е няма проблем! бозааааааааа и ние имаме, само ,4е не е сладка толкова и малко по-друга е технологията, но има цвят и име на нашата! Mr. Green

# 245
  • Мнения: 2
Здравейте мили момичета!
Съжалявам, че в последно време се включвам много рядко, но приготвяме багажа за Оман - много е и се чудя как ще се оправиме.
Амал,много ти благодаря за куржа, кото ми даваш.
Приятен ден на всички!

# 246
  • Мнения: 800


 Joy  Joy  Joy

направо не съм очаквала такава веселба да видя по новините. Обаче бой с чехли по главата отива повече на някоя дебела крещяща арабка на махаленския пазар, а не на образован млад мъж.   Нищо де, важна е идеята  Mr. Green


Дуа, няма ли оцет от нар в Ливан? много бил хубав, ама все забравя да донесе от Сирия.


Другарче, нова година- нов късмет  Praynig

Латеа, ах ти, хитруша Simple Smile дано се видите отново по-скоро отколкото предполагаш.


Сабинке
,  много работа имам, ама скоро ще се отдам на заслужена почивка  Simple Smile

Сани, виж това

http://www.islamofbulgaria.net/forum/index.php/topic,3.0.html





# 247
  • Мнения: 169
Привет е от мен
Сани моите съболезнования, съвет не мога да дам но всяко нещо трябва да се изживее.
По въпроса за оцета- тук има ме също различни видове е доста добре си хапват тук кисело, даже кисели краставички ядат и нещо подобно на туршия.Тази туршея се купува готова от сука, но определено има оцет в нея.За бозата не знам даже не съм виждала тук да продават- но не е късно и това да видя, както скоро разбрах че и те милити алжирци ядат мекици( хваф), на за целта мъжо трябва да си е тук и да ходи да пазарува.Инаце моите цинцифуции нада ли биха купили нещо такова Mr. Green
Лек ден и много усмивки

# 248
  • Мнения: 112
здравейте  bouquet
амал-да си намеря работа да,обаче днеска ходих на едно интервю за администратор в новооткрит хотелски комплекс всичко ок ,ама заплатата е 400лв и имало някакъв служебен автобус които минава през центъра,да ама на мене центъра не ми е много близо и означава че ако започна трябва да ходя до центъра с колата и за мене какво ще остане.вече ми писна от тази смеша българия и от тези смешни заплати...как човек да има стимул да работи?жива подигравка...
лек ден и много усмивки Party

# 249
  • Мнения: 3 804
сани моите съболезнования  Hug

както е казала Катето-тук има поне 3вида оцет-нормален,ябълков и от нар и доста широко се използва

а журналиста с обувките ако не друго накара ирак4аните да се обединят за малко и да забравят кой е шиа и кой сунна-в Ирак днес има многолюдни демонстрации по улиците с искане за освобождаването му
А забравих в кой град беше,американски патрул е обстрелван обувки от насъбрали се ирак4ани

# 250
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Сани, съболезновани за свекър ти.
Той сега е на по добро място.  Нито ще го боли нито ще се терзае и притеснява   за разни неща които вгорчават живота.
Гушкай и давай кураж на твоето момче. Нека си поплаче. Те само истинските мъже магат това. Щастливец е той, че те има.
Латеа хич не се терзай за ония там дето ви вгорчиха изпращането. Те със много хора така се отнаст. Минавала съм го този път мнго пъти.Незнам защо са такива Sad
Важното е че сте си искарали страхотно. И аз бях във края на лятото във Копривщица. Страхоно го поддържат и е много хубаво. Що снимки направихме там. А хотела беше като картинка, градината като картичка. Като си дойде пак твоето момче ще ти дам номера на хотела ако искаш. Аз се сприятелих със собственниците веднага-много мили хора. Ама аз бързо се сприятелявам Laughing Дъщеря им много ме глезеше на закуска. Горе главата мила. Пак ще си искарате строхотно Simple Smile
Лек и усмихнат ден на всички Дами Hug  bouquet

# 251
  • Мнения: 644
Здравейте момичета!  Grinning

Не съм чела тази тема, но се записвам за нея тъй като тепърва ще влизам сигурно по-често в нея!

Бих искала да попитам има ли мами/момичета които живеят в момента в Кувеит и пишат тук?

Прочетох цялата тема за Кувеит : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=282937.0
и виждам че е заключена! Има ли нова тема за Кувеит? И първата защо не се отваря?
Мъжът ми работи в момента в Кувеит и имам много въпроси за там!
Предварително ви благодаря!
  Heart Eyes

# 252
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
снежи, не знам защо не се отварят архивираните теми, но за кувейт скоро никой не е писал, затова няма тема,просто нямаме май 4овек там в момента!а и предишните явно са по ве4е информационни, за подробностите може да пробваш с ли4ни към мамите,който са писали  кувейт в подписите! ум сами, надя и принцеса бг!те оба4е са си в бг!

# 253
  • Paris, France
  • Мнения: 14 439
Мила Сани,

Приеми от мене и семейството ми най-дълбоки съболезнования. Съжалявам за тежката загуба на свекъра ти, мир на праха му. Дано в тези тежки дни намерите сили! Аз преди месец загубих скъпата си баба за която още тъжа и болката не намалява. Зная колко е трудно и колко бюрокрация има по пътя. Прегръщам ви.

За алкохола - Монсун е цитирала хадита. В природата няма продукт с въглехидрати, който да не съдържа алкохол, дори и в зрелите плодове го има. Има го и в газираните безалкохолни напитки, където се добавя като разтвотител на мастни добавки, които пък се добавят като овкусители, оцветители итн.

Бозата, кефира, дори айрана са напитки традиционно консумирани от мюсюлманското население на тези райони с векове и никой никога не ги е считал за забранени (харам). Харам (забранен) е продукт, който консумиран на корем напива (интоксикира) като вино, ракия, уиски итн. С боза или кефир напиването е невъзможно (за нормален човек на когото не му липсва съответния ензим). По тази логика са халал според исляма.

http://www.questionsonislam.com/subpage.php?s=show_qna&id=199



# 254
  • Мнения: 333
Здравейте момичета!   bouquet

Сани моите съболезнования!  Cry Нека Аллах ви даде сила и сабр.  Praynig

Аз се завърнах преди малко от Шумен-взех си изпита и така семестъра ми приключи почти успешно с една ликвидация пак по химия.  Confused Но нищо, живот и здраве иншаАлла догодина ще гп взема.
Снощи бяхме на коледен банкет от работа в "Старо село", за пръв път ходих там и си прекарахме много весело.Никога не съм харесвала подобни заведения тип кръчма, механа или типично българско, но този път много ми хареса и обстановката и обслужването.  Heart Eyes

Снежи, честит рожден ден на дъщеричката ти с малко закъснение!   bouquet

Хелуа (секси) Много трудно се намира работа наистина. Той сега е такъв мъртъв сезон. Този скъпия град, в който живеем тия заплати са нищожни, а и сега като тръгнаха с тия съкращения. Имам чувството, че живота все по-труден става.  Confused Вече взех да се притеснявам утре в другиден като си имаме деца, семейство как ще се справим. Направо не ми се мисли.  Sad

Вени Твоите принцески кога са на изпит?  Simple Smile Стискам им палци и на двете!  Hug

Лили Кой сериал ще го дават сега..да не е 1001нощ, че много го гледат този филм в Турция, та чак онзи ден открих, че го дават и по нова ТВ май след 13часа всеки ден.  Grinning
http://vbox7.com/play:c6c1b5f6

Латеа Много неприятно наистина с това в летището.  Confused Но важното е че сте си прекарали много хубаво, докато сте заедно.  Знам ги колко са трудни тия раздели, особено в първите дни. Дано в най-скоро време и по най-бързия начин се видите отново.  Praynig







Общи условия

Активация на акаунт