97 арабски принца омаяни от български принцеси

  • 38 469
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 804




4естит рожден ден Хаяти-нека вси4ко което си пожелаш да се сбъдне

а по4ерпката къде е newsm78

дезърт 4естит взет изпит  bouquet

дуа когато ми трябваш никаква те няма да скайпа Crossing Arms

# 256
  • Мнения: 16
благодаря на всички
незнам дали ще ми повярвате но след самото погребение когато мъжете се върнаха в къщи всички бяха усмихнати и едни спокойни аз много се притеснявах за Тарек и за най големия му брат че и двамата имаха високо кръвно от сутринта да не стане някоя беля но не те се прибраха толкова спокойни
даже свекървата като ги видя и тя се успокои
надявам се да понесе по леко загубата сега като сме около нея
тъй като не иска да ходи в никой от нас се налага ние да се сменяме за да не остава сама през ноща някой от синовете и ще спи при нея, през деня някоя от нас ще и прави компания и така докато не и дотегнем и не ни напъди Simple Smile
иначе свекъра искаше да си иде в ливан преди време но просто здравето не му позволяваше
сега ще изпратим нея за 2-3 месеца да се види с сестрите си и братята си и да си почине малко че много се е изнервила покрай дългото боледуване на мъжа и
за сега от мен толкова много благодаря на всички ви за подкрепата  bouquet  bouquet  bouquet

# 257
  • Мнения: 2 952
Идвам да ви кажа едно ЧАО , заминаваме утре за Париж , ще се видим другата седмица!   Flutter

# 258
  • Мнения: 206
Здравейте момичета, Не съм писала доста време, но съм много заета напоследък нямам време за нищо...
Белбейче много си хубава момичето ми, малеее ти си знаеш как те е пуснала майка ти толкова далеч, с какъв страх имам предвид. А хората да не повеярваш, че са алжирци, все едно сте тука в Русе Simple Smile
Амалче, нямам отговор, но и не чаках... Ще чакам следващото послание, на някои неща им трябва време. Не всеки е готов да приеме някои неща, то и затова така го каза човека, че сина му не го чува и не го вижда.... душа и сърце трябват за тези неща, а някои хора с годините все повече ги губят....
Латеа, гости ли си имала?
Сани моите съболезнования....
Гери - Дейвид хубави вълнения имаш.. дано всичко да мине по мед и масло.
Ажда моите минаха последния изпит, но резултатите ще ги кажат едва на 5 януари. Голяма простотия Simple Smile
Момичета вчера гледах "Баронесата" по десйствителен случай свързан с прабабата на принцеса Дайана имала сходна на нея съдба. Чуден филм Simple Smile
А днес изгледах и "Шивачките" новия български филм, отдавна не бях гледала хубава бг продукция. Не е за изпускане.
Петинка приятно пътуване и много любов по френското авеню Simple Smile
Отивам да чета по-назад Simple Smile

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 22:37 от Nadia Jasem

# 259
  • Paris, France
  • Мнения: 14 439
Привет набързо,

Сани, прегрищам те. Бъди силна!

Хайати, да си жива и здрава и всичките ти мечти да се сбъднат!  bouquet

Петя, лек път!

Дезърт, честито.  bouquet От тук нататък само шестици!

Наде, стискаме палци за вас.

Мълния,   bouquet Шакира, не ви игнорирам нерочно. Обещавам ако не веднага да отговоря на разясненията ви за които ви благодаря. Според мене, обаче, пари за тази цел няма да се намерят кой знае колко и в най-скоро време ще ви обясня защо. Особено на фона на това:

http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=601671

Закриват, забележете, ЕДИНСТВЕНАТА клиника по химиотерапия в България и я превръщат във вътрешно отделение. Доповръща ми се като разбрах. И не, парите не отиват за сираци или болни. Даже не може да се каже, че пари няма, за проучвания, тъпи проекти и неуспешни програми са профукани 20 милиарда:

http://www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=57 … 6&format=html


Хайде лека

# 260
  • Мнения: 800
Хаяти, честит рожден ден, каквото ти е на сърце- да ти е в ръце  Praynig   

Деси, нямате си работа с МУФИДА/ мама/, ами малки пухчета показвате в магребската тема.  Нашия Абасо порастна, момченце е вече, чакаме да влезне в пубертета, и баща му мрънка, че иска съвсем малко коте.....  Аман, само на още една гад ми липсва да чистя  Thinking

Как е по Сирия, нещо ново има ли? Някой ни урочаса сателитната чиния и се счупи, та сме изолирани от арабския свят сега  Laughing


Поздрави на всички    bouquet

# 261
  • Мнения: 610


ИМАН   Hug ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА СИ ЗДРАВА И МНОГО  МНОГО ЩАСТЛИВА !

# 262
  • Мнения: 720
Привет от България. Heart Eyes

Другар4е горе главата, ако можете да се разберете нещо с банката  ...запретвайте ръкави теглете си заема и действайте по същество и дано имате успех от раз!  Peaceне ги 4акайте тези ..нека ви бъдат 2ри вариант .

Белбей хубави снимки !в такава къща и такива симпати4ни хора сигурно е кеф да се пиеш кафето Simple Smile Аз си харесах роклята / уф знам 4е не така им казвате/ на една от жените до теб...тъмна и дълга с едни шарки интересни...красота. Искам да си взема подобна от много отдавна ..ще си ходя лятото така , даже ве4е знам с кои 4ехли и коя 4анта. Wink..на мен не ми пука как ще ме гледат щом аз се 4увствам красива хехе

ще сложа снимки в албума скоро ако снимам нещо  по интересно докато сме в бг, ако не след 2 седм. като се приберем. Аз може да не пиша много ама снимки поне имам, 4е някой обратното правят   Wink

ИМАНКЕ наздраве от мене! Бъди щастлива Heart Eyes

# 263
  • София
  • Мнения: 18 283
На едната рожденничка-Хаяти с малко закъснение Sad, а на другата-Иман- навреме Grinning , пожелавам всичко най-хубаво, много здраве, щастие и успехи!  bouquet
Сани,със закъснение поднасям съболезнованията си!
Шиланче,ти хубаво по почина на иракския журналист  преди няколко поста едни пътъци мяташ Joy, ама пропускаш да споделиш, коя е целта на замерването! Mr. Green
А по повод "майката и бащата на Абасчо", вместо да се оплакват че последният навлизал в пубертета  Mr. Green и им трябвало ново дребосъче, да си сътворят едно малко човече, хем след него чистенето по-малко тежи Wink
Мълниеносно другарче, да си призная не съм особено добре запозната с нещата, но въпреки това с две ръце подкрепям инициативата!Не може в тази абсурдна държава да има пари за далеч по-маловажни неща, а за  такова нещо, каквото е създаването на човешки живот да няма или пък ако  има , то да се разпределят пак типично по нашенски  по разни неясни и съмнителни начини.... #Cussing outКолкото до това, какви са рисковете  за увреждане на плода, за евентуално недоизносване на бременността и дали са по-високи от тези при нормалното зачеване,не се наемам да коментирам, но статистиките  видимо сочат доста големи цифри и за броя на увредени деца, заченати по стандартния начин...Божа работа!Желая успех на инициативата като цяло, както и на теб и съпруга ти в частност! Heart Eyes
Дезърт,поздравления за взетия изпит!Наде,след Нова Година и ти да ни зарадваш с успехите на твоите хубавици!
Латеа,и ти ли си се отдала на учението, че нещо липсваш? newsm78
По повод маршрута на упоменатото преди страница-две сафари, искам да кажа, че единствена Монсун ми прати предположенията си за  отделните спирки.Тъй като тези предположения се оказаха съвършено верни  bouquet, въпросната мама отлита към Кения, а оттам с джипа поема към Танзания! PartyНаградата по-късно ще я мисля,например като се върне от сафарито, защото нещо вдъхновението ми  през последните ден-два хич го няма...А и то какво остана, с килимче пътувахме, със самолет и джип също,  останаха двете възможности - с кораб или с ракета..Т.е следващият път ще се ходи или на околосветско с лайнер или в Космоса с ракета! Mr. Green
Вече едва дочаквам идването на петъка и излизането ми в почивка чак до 5-ти януари! CloseПрез последните дни е пълна лудница покрай разните им участия в концерти и предавания!След работа ги мъкна и на репетиции и се прибираме по нощите!В тази връзка, като имам по-точно инфо ще ви пиша, кога ще излъчват участието на едната в предаването на Марта Вачкова и на другата в Супер8 по ТВ7..
Петя,приятно изкарване във Франция!

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 13:51 от sarated

# 264
  • Мнения: 1 732
Честит Рожден ден Мила Веси!
Желая ти крепко здраве, много любов и късмет, успешно завършване на учението, много-много радостни мигове с любимите хора и вълнуващи пътувания  Hug

# 265
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4естит рожден ден ,хаяти!
4естит рожден  ден иман!

# 266
  • Мнения: 206
Хаяти да си жива и здрава, сбъдване на мечти и реализиране на планове:



Веси, пожелай си нещо... аз ще се постарая да се сбъдне Simple Smile



danibaby, Belbey, skarlet# newsm51 smile3525 newsm51

# 267
  • Мнения: 1
Добро утро,

Шиланке, появи се най-накрая.

Саратед, много си мила. Защо не казваш, че имах неточности, а едното езеро въобще не го бях познала? За награда, ако може космически туризъм...Чакам да кажеш кога ще се излъчват предаванията.

Хариет, привет за непукизма. И аз много си падам по разни шарени (но стилни и елегантни)  национални носии. Роклята, която си си харесала в албума на Белбей, наистина е супер.

ДТТИ, загледах се и в твоя албум. Досега не съм гледала албумите подробно, по-скоро хвърлям по някой бегъл поглед. Големи сладурки и трите ти слънца. Забелязах, че хиджабите са главно бели, това може да е училищна униформа, но и възрастните жени сякаш сте със светли хиджаби. Има ли такава традиция при вас, или просто е случайност?

Петя, интересно ми е какво ще разкажеш за декемврийския Париж. Аз бях в Париж по време на една коледа и имам спомени само от един невероятен сух студ, който ми уби всякакво желание за айфелови кули, лувъри, шанз-елизета и т.н. Надявам се да прекараш по-добре от мен.

Невена, можеш ли да ми препоръчаш някой юнисекс парфюм, по-точно мъжки, но да става и за жена...да не мириша натрапчиво на мъж. Имам проблем с дамските парфюми, много трудно си харесвам някой, а дори и да харесам след известно време започва да ми се гади от него. Веднъж в един магазин бях решила, че съм открила парфюма на живота си и изкихах прилична сума да си го набавя, а след първото пръскане така ми се пригади, че после дори и вида на шишенцето ми  причиняваше гадене. Продадох го на една колежка на доста по-ниска цена. Мъжките аромати ми допадат много повече, но някои са прекалено очевадно мъжки....

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 11:08 от Monsoon_rain

# 268
  • Мнения: 169
добро утро и от мен
Честито на всички рожденници-много здраве и късмет.
Хариет ако съм схванала правилно ти си си харесала кафтана на една от моите зълви- кафтана е черен с лъскави цветенца,а жената е с черна дълга коса такова нещо или нещо подобно можеш да намериш в марокански или сириисни магазини.Дтти може да ви обясни повечко за подобен вид рокли.Тук при нас са много популярни ежедневните от този сорт и всичко и внос от Сирия.Доста предпочитани са за вкъщи, пък има и много жени които ги носят навън.
 Аз все закъсняла ,но да се върна на една стара тема преди 2-3 страници- за оцета- Та снощи погледнах бутилката на този у дома той е лимоновв оцет и пише БЕЗ АЛКОХОЛ.
Хубав ден на всички и много целувки  bouquet

# 269
  • Мнения: 465
Привет от мен  bouquet

На празнуващите мами - Хаяти и Иман - всичко най-прекрасно пожелавам   bouquet   bouquet   bouquet


Наде, гости имах, да  Blush Ама го изпратих вече и сега ми е едно сиво и криво. Няма угодия.  Confused
Кате, да знаеш, в Самоков бях. Все за теб се сещах. Чакахме там автобуса за Боровец, ама бая си почакахме, та ядохме едни пици на автогарата. Много народни цени  Peace За две пици и 2 коли - 2,80  Shocked Пак ще отидем!  Wink
Петя, лек път и хубаво да изкарате!
Снежи, добре дошла   bouquet Дано тук ти хареса!
Аз най-накрая разгледах всичките снимки на Белбей. Един път ги започнах, ама не помня какво стана и не ги догледах. Сега всичките от А до Я разгледах и няма как да не се присъединя към вашето мнение - много хубава булка си Белбей, роклите са чудесни, особено синьо-лилавата (доколкото ми стана ясно пакистанската)! Традиционната бяла също е много красива! А бременеенето почти не ти личи  Peace
Теди, да ти кажа хич не съм се разучила, а би трябвало. Оправдавам се пред себе си само от вчера, как понеже съм в лошо настроение и ми е простено, ама да ти кажа и мързела тук се обажда  Blush Казвай кога ще ги дават твоите малки големи таланти, да се заредим пред телевизорите   Hug

И сега пак едно питане по мюслим темата - Какво ще кажете за яденето с дясна ръка, спането на дясна страна, обличането първо от дясно и съответните действия с лява ръка/крак - прекрачване на тоалетна, измиване на интимни части. Тези действия имат според вас незначителен, препоръчителен или задължителен характер. Търсейки отговора за оцета (Невена мерси за линка!), попаднах на тази дискусия. Оказа се, че няма единомислие по въпроса. Зададох си въпроса и в Yahoo Questions, пак същото. Ще ми е интересно да споделите вашата гледна точка  Peace

WOW 5 нови отговора... много сте писали  Hug

И едно допълнение по темата с летящите обувки  Mr. Green Да споделите после как сте се справили  hahaha

http://www.sockandawe.com/

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 11:15 от Latea

Общи условия

Активация на акаунт