97 арабски принца омаяни от български принцеси

  • 38 433
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 18 132
Цитат
И едно допълнение по темата с летящите обувки   Да споделите после как сте се справили 

http://www.sockandawe.com/

4 попадения от първи опит! Mr. Green

# 271
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
латеа, голяма тема си подхванала за дясната ръка! аз само да кажа,4е марку4ите за миене в тоалетните са отдясно, а сега каква е процедурата? Peaceаз установих ,4е който е измислил азбуката им е бил леви4ар, ина4е да си гледаш под ръкава и да не виждаш какво пишеш си е трудно за децата! линда страдаше от много пляскания от баща си  за засукването на ръката, но свикна, де ще иде!и все пак ги накланя малко в обратна посока!те ядат с ръце, така,4е дясната ръка да хване хляба! заклеват се с дясната, олла! това по наблюдения!показалецът има по- характерно зна4ение и  не се со4и за лошо към някой  с него!

# 272
  • Мнения: 800
Теди, като организираш пътуването до Космоса, първо на мен свирни, ще  напълня ракетата с половин Хасаке   Mr. Green  ne way ticket to the Moon , разбира се   Laughing   ама много ще опустее живота ми без техните непрекъснати грижи .


Мансун, появих се , въпреки заетостта  Mr. Green  отчет иска шефа за свършена работа и някак си нямаше как да му представя отчета от бг мама " публикации  645 , конфронтации  645 "


Момичета, нямам настроение тия дни, заради убийството в Студентски град.

Който е по-отдавна в темата знае и за нападението над мен http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308838.195.   Напразно дадохме 60лв за медицински,  няма никакво движение.....


Мисля си , с какъв акъл тръгнах  тогава да гоня бияча , че и да го удрям и аз....  ето можеше на място да ме остави...

По ТВ дадоха случай за друго нападнато момче, което потърсило ТВ за съдействие,  та реших аз първо да звънна в 7РПУ и любезно да попитам и аз ли да се обърна към ТВ ....

Намерих телефони от интернет, звъня и ми вдига жена, която обясни, че телефоните са грешни, постоянно й звънели хора  Confused  От справки ми дадоха др. номер, на който звъня цяла сутрин и никой не вдига.....

това е

Латеа, тия пици са ми любимите:) щото са топли и сочни.  нямам търпение да с еприбера и аз и да хапна

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 12:50 от Шилан & Шиар

# 273
  • Мнения: 3 804



Веси-4естит рожден ден и много години изпълнени с пастие и любов


ди просто така се е слу4ило,бялото върви на вси4ко,ина4е хижабите и шаловете са в най разли4ни цветове,всеки си ги избира според цвета на облеклото

латеа да подмиването се извършва с лявата ръка,а за яденето има хадис-не мога да го намеря сега ,но в превод
яж с дясната ръка ,и то това което е пред теб втората 4аст озна4ава-като ядеж да не се пресягаш към другия край на 4инията ,ако пред теб има ,и да пре4иш на останалите

белбей4е тук има доста такива,и са скъпи най известната фирма която ги произвежда е Джулия Думна-най евтиния модел струва към 70$,от същата фирма ми беше и тоалета за сватбата на девера,пове4ето сте го виждали

за Буш и аз успях  Grinning,ама само веднъж Crossing Arms,нищо ще се тренира

Дреби ве4е познава и пише 4 букви на бг Grinning

дуа защо ме игнорираш на скайпа Crossing Arms

# 274
  • Мнения: 800
яж с дясната ръка ,и то това което е пред теб втората 4аст озна4ава-като ядеж да не се пресягаш към другия край на 4инията ,ако пред теб има ,и да пре4иш на останалите



аааа, Дес, братчеда-гнус не го знае тоя хадит явно, че без никакъв свян рови из тавата и измъква хубавите мръвки за него   #Cussing out 


Аз  ли най-много мразя Буши , цели 10 удара, ама бърз е шута, бърз   Laughing

# 275
  • Мнения: 465
Аз  ли най-много мразя Буши , цели 10 удара, ама бърз е шута, бърз   Laughing
hahaha hahaha hahaha Аз едва 4 успях! Признавам те! Ти си за професионалната лига  Peace Ние с Деси и Теди ще сме само подръжници  #2gunfire

# 276
  • Мнения: 1
Шилан, нямах представа за това нападение над теб, грозна работа. Повдигнахте ли обвинение, или се отказахте?

Дтти, дай едно рамо за новата тема, че като гледам тази ще я изпишем до довечера.

# 277
  • Paris, France
  • Мнения: 14 185
Веси, честит рожден ден. Да си много, много здрава, жива и щастлива!   bouquet

Марси,
Цитат
аз установих ,4е който е измислил азбуката им е бил леви4ар
- това и аз съм си го мислила. По-лесно е да издърпваш ръката си отколкото да "буташ". Аз си мисля, че и мазохист е бил с тези 4 различни форми на изписване на буквите. Също и късоглед, като златарите, за да вижда миниатюрните детайли.

Латеа, виж това:

http://hubpages.com/hub/Islami

Саратед,
Цитат
Колкото до това, какви са рисковете  за увреждане на плода, за евентуално недоизносване на бремеността и дали са по-високи от тези при нормалното зачеване,не се наемам да коментирам, но статистиките  видимо сочат доста големи цифри и за броя на увредени деца, заченати по стандартния начин...Божа работа!
- за рисковете, те са ниски като цяло, но! Важно е да се знае, че бременността от ин витро е рискова и трябва да се следи. Раждането също. За това, че от ин витро се раждат повече деца с определени проблеми трябва да се предвидят медицински грижи, които в момента в България липсват или поне касата не ги осигурява. Без тях деца, които иначе биха се развили нормално остават инвалиди за цял живот. Давам ти пример с ретинопатия - получава се, когато от прекалено много кислород кръвоносните съдове се разрастват и отлепят ретината. Не може да се избегне, но може да се излекува като се изгорят с лазер тези съдове. До скоро ЗК не покриваше спасяващата зрението операция, в момента не зная. На някои родители даже не е споменато, че зрението трябва да се следи ВСЕКИ МЕСЕЦ в началото. В България, но не само, имплантират прекалено много ембриони, което наистина повишава вероятността от многоплодна бременност, но пък излага децата от тези бременности на риск от недоносеност, ниско тегло и произтичащите от това проблеми. Бременностите от АРТ много по-често са многоплодни, в Австралия и Англия около 20 процента спрямо 1-2 процента за нормалните.

http://www.abs.gov.au/ausstats/abs@.nsf/featurearticlesbyCatalog … B589?OpenDocument

Нямаш си представа колко зле е положението в реалния живот, не само в България. Ако когато ми се спукаха водите със сина ми бях отишла в голямата специализирана болница, където трябваше да раждам, а не в първата най-близка и не бяха ми били стероиди, които в моя случай не бяха нужни, може би нямаше да родя толкова рано и щях да си спестя мъките и тези на детето ми. През трите месеца по болници се запознах с много майки забременели чрез АРТ. Всъщност от тризнаците и четиризнаците там всички бяха от стимулации. С много от тях и досега сме в контакт във един форум за недоносени.

Мълния, не зная защо си мисля, че ще станеш мама без ин витро. Аз от все сърце ти пожелавам едно красиво и здраво бебе. Няма невъзможни неща. Понякога като че ли съдбата изпитва търпението ни. Забелязала съм, че това, което най-много искаме най трудно се получава. Сигурна съм, че ще успееш и ти стискам палци. Защо мислиш, че частните клиники са по-добри от държавните? Аз лично, ако трябваше да се подложа на ин витро, да се лекувам от рак или подобно, да се оперирам итн бих избрала държавно лечебно заведение. Ако моят син се беше родил в частна клиника едва ли щеше да оцелее без последствия.

Монсун, запушен  ми е носа и някак си не мога да мисля за парфюми в момента. Sad Довечера ще опитам. Я изреди няколко любими миризми, може и на есенции!

# 278
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да, определено е бил миоп, ина4е направо не ги знам как 4етат, то направо си е надребнено във вестниците им, поне 3мм трябва да са големи ,4е да се разли4ават и отделят, поне в моя слу4ай, сега дори и с о4ила си е усилие! ястребов поглед  или ...? е, златар ще е бил, с лупата и се е отнесъл в минимизациите!

# 279
  • Мнения: 465
Невена, мерси за линка  Peace След малко ще пиша повече по темата.

Момичета, по-специално Деси, захванал ли се е някой с темата? Ако - не, аз мога. Тъкмо се прибрах и имам време.

# 280
  • Мнения: 216
ох,хора никакво време не ми остана
само едно огромно благодаря да кажа на Деси и
Хаяти и Иман-желая ви най-хубавите неща,които може да получите в този живот

# 281
  • Мнения: 465
Днес съм в настроение да пиша в темата, та ще се разпиша за пореден път.

Невена, още веднъж, мерси за линка  Hug
Аз също прочетох тази информация, но питането ми беше друго. Тъй като това не е вписано в Корана, а е хадит, как се гледа на него - като на задължително или препоръчително? Изобщо не съм убедена, че подобни понятия са удачни, когато говорим за религия, но съм убедена, че вие ще ме разберете. Имам предвид каква е разликата в тежестта на знаменията написани в Корана и тези в хадитите? Например вие момичета (за които са мюслим), както и вашите съпрузи/приятели до каква степен спазвате това? Интересно ми е просто къде е границата между умерената и силната религиозност, до каква степен хората подчиняват действията си напълно съзнателно на религията. Ползвате ли само дясна ръка за упоменатите действия, събувате ли първо лявата обувка, спите ли надясно и т.н? Надявам се не ви изглежда като нездраво любопитство, просто ми е интересно. Понеже от вчера съм се зачела по тези теми, та реших да почерпя вода от кладенеца  Peace
А това за азбуката - съгласна съм на 100%... късоглед левичар мазохист  hahaha Аз тъкмо си бях повярвала колко съм велика и съм научила буквите... и решевам да чета думи от вестника. То се оказа, че "дребните детайли" не се изписвали винаги, ама то си се разбирало  ooooh! Набързо ми се попари ентусиазма, а младежът ми се чуди, как така не мога да я прочета тази дума... ми то ясно било, че там трябвало да има знак за "у" (например)  hahaha А пък и с шрифтовете зор видях. На някой хич не можех да различа буквите, като ги развлечат и изменят  Confused Ама все пак хубав е езика, на мен много ми харесва.  Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 74
чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ХАЯТИ И ИМАН  bouquetПожелавамви отсърце много здраве и щастие.
Кате-братовчеда гнус нямаше ли да пътува на някъде.Нищо нова година-нов късмет-може и да изчезне Mr. Green
Амалче-аз си помислих,че ще ни изненадаш с бебе. Laughing

# 283
  • Мнения: 3 804
хора сега ще ви разкрия една тайна -понеже арабската граматика е доста сложна /а знаете ли 4е този който я е съставял Сибауе-всъщност е бил персиец-и сигурно много е мразел арабите,за да усложни толкова граматиката Mr. Green/ ,и явно хората не са си правили труда да я нау4ат като хората ,този който е измислил азбуката решил да я свърже с граматиката-та пове4ето гласни не се изписват а се подразбират-особенно тези кото са в края на думата-и то според мястото им в изре4ението-така 4е веднъж може да и или у или а
това беше в кръга на майтапа Laughing
а ето и един тест-да се позабавлявате малко
http://209.85.129.132/search?q=cache:AUGHxqieqlAJ:www.zlatograd.net/j/

# 284
  • Мнения: 1
Момичета, направих новата тема, поместих я защото ме беше страх да не я загубя, че ми е изключително напрегнато, малкият постоянно ме дърпа и натиска лаптопа, а мъжът ми постоянно ми говори...Но не се прехвърляйте там докато не изпишем и дватесетата страница....аз не съм ви поканила още и без това  Peace

Общи условия

Активация на акаунт