КГБ = Клуб на Готините Баби - 52

  • 23 591
  • 446
  •   1
Отговори
# 375
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Жаки   bouquet
Мел , тенкс за кИфенцето.  Hug
На всички много цун и гуш.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Софиянки , кво става със срещата? Къде и кога?
С Римар се чухме по алото и викаме да се сберем в кафе-ресторанта където бяхме слизайки от Витоша.  Crazy Какво ще кажете и дайте и предложения.  Hug

# 376
  • Мнения: 549
Танче,за близнаците те съветвам да им вземеш по едни занимателни игри.
Аз миналата седмица на моя син /и той е 6 год./му взех от складовете  на  гарата занимателни -образователни игри-"Математика за деца"  тя е подходяща за деца на възраст от 4 до 10 год. чрез нея под формата на игра се учат да смятат.
Мога и друга да ти предложа:"българските думи"-детето от тази игра се учи да пише и съставя думи.Играта е под формата на кръстословица.
Има най различни енциклопедии за деца.Например:за динозаврите;планетите и звездитеи т.н. -има голям избор.
На големите можеш да им вземеш по една енциклопедия /която ще им помага и в училище/ или някоя игра Монопол.

# 377
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет и от мен.
Най после спокойно и свободна да седна при вас.С работата приключих и съм спокойна.Финансовата криза може да идва,може пари да нямаме,но няма да умрем от глад с пълните фризери hahaha hahaha hahaha.Скапах се,но ако не ме беше стегнал кръста,тая работа нищо не е.
През цялото време четох в темата,за да съм в час. Simple Smile
Зиче,честито ви победа.За мен Вики взе първо място Hug.
Дидиа,благодаря ти за лекарството.Това чудо го имам в къщи,но кой да се сети за него newsm78.Веднага го изрових и започнах да се мацам.Все още чувствам болки,но явно отшумява.
Шпунц,четох още сутринта писмото.Както винаги,умееш да ни създаваш добро настроение..  bouquet
Като четох,че мислите за коледни подаръци,прииска ми се да съм дете Praynig.

По празниците не сме предвидили да пътуваме за някъде и ако има такива като нас,Заповядайте,ще си направим празника по хубав.Това е съвсем сериозно и към всички Ви.

На всички желая приятна и лека вечер.Вече ще съм повече време при вас.

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 17:16 от FURIQ_65

# 378
  • Мнения: 4

Здравейте момичета.
Признавам си не съм ви чела,но бързам да се обадя.
Ще приготвя вечерята и после съм при вас.

# 379
  • Мнения: 7 469
                      Хайде и аз да ви се обадя,че все още мърдам.Като се порових събота и неделя из професионалните теми и ...настроението ми го няма.Ей и сега работя по един проект за детската агресия и заплащането ми е 50 лв , а труда е огромен.Как да обясня на малоумните,че не го правя за заплащането.Никой няма да ти разбере мотивите,ама нейсе...ние сме от тези дето сме научени да работим и без пари. Mr. Green
                      Шпунц,Неда е лесна за гледане.Трябва да изпълняваш всичко безпрекословно и проблем нямаш. Mr. Green Като е нахранена и разходена си играе ,а като заспи след обяд спи до 17 часа.Командори като фелдфебел и като се подчиняваш грижа нямаш - само викаш "тъй вярно". Laughing

# 380
  • Мнения: 4 370
браво на недунка!  bouquet

# 381
  • София
  • Мнения: 16 180
Тук съм, жива съм. Едвам се прибрах - такова  задръстване от  Хемус нагоре - ужас, около 1 час пълзяхме.  Днес цял ден нещо ми хлопа сърцето. Нерви - но в работата са невинни, с нищо не ме притесняват хората.
Танита, за Михаела - ако родителите разрешават може и някакъв грим и лак да купиш. Те около 12 г. започват да се гласят. За момчетата - посъветвали са те, аз не знам какво. За подаръците - давам 1 на Нова година. Така съм свикнала от малка и така го правя. То сякаш не купуваме постоянно подаръци. За Пламен ще трябва нещо за Коледа - има рожден ден. Тия дни ще ги мисля.
Жабке, за ресторанта в Драгалевци срещу спирката на 64 ли сте се разбрали  и  за кога ? Каквото решите съгласна съм.

# 382
  • Мнения: 7 469
                      Хайде,казвайте кога и в колко часа!!! За срещата питам! Laughing Ако е в работен ден да е около 6 часа.Ако съм следобяд на работа ще закъснея с около 30-40 минути ,но ще съм при вас. Laughing

# 383
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Момичета , аз не налагам мнение.  Peace
Понеже Римар ме съжали  е съм без кола и затова решехме така.  Laughing
На 20 събота или на 21 неделя. Добре ли е?
В събота е отработващ ден , така че казвайте.
Ако сме в Драгалевци , да се организираме и да резервирам дата и час.  Hug

А Краси сега ме подсети за едно заведение пак в квартала , но много по ефтино , а и кухнята е хубава. Казва се "Черни връх" заведението. Ако искате да се съберем и с половинките. Който иска и има такава.  Wink

# 384
  • Мнения: 4

Лека нощ.

# 385
  • София
  • Мнения: 1 754
     Здравейте момичета.Прибрах се ,вечерях и прочетох какво сте писали.
     Днес в работата имах голям проблем с ЧЕЗ,вдигна ми се кръвното ,но им открих системата- АМН/ако мине номера/.Утре ще отида на място и ще разреша проблема.
     Танче, помня,когато бях на 12 години, ми подариха дамска чантичка с огледалце,парфюм и кърпичка вътре. Бях много щастлива,защото това ми беше първия подарък за голям човек.Михаела ако още не е имала дамска чантичка ще запомни такъв подарък за цял живот.Много ми е хубаво да ти чета постовете,става ми леко на душата,действаш ми като елексир.
     Диди,пропуснала съм да ти кажа,че много ми хареса таблото за училище.Много труд си вложила и талант.
     Жабче,за срещата съм ЗА-независимо къде и кога.Много съм  натоварена,но ще си разчистя един след обед или една вечер.
     Дидка,чудя ти се на акъла да преливаш от пусто в празно с мамите от оная тема.По никой начин няма да те разберат,защото не се замислят и не разбират какво им говориш.Аз реших да се намеся,но после ме хвана яд и се отказах.

# 386
  • София
  • Мнения: 16 180
Лека нощ и приятни сънища. Нещо очите май са ми изморени, цял ден ми прескачаше сърцето. Отивам в кревата.

# 387
  • Мнения: 7 469
                      За срещата - на 20-ти аз съм втора смяна и въпреки,че мамите са много "отговорни" със сигурност ще съм до 18.30 на работа.Така ,че ако решите за 20-ти дайте поне от 18 ч,че да закъснея с малко.Ще дойда от работа.
                      Жабче,къде е този "Черни връх" идея нямам  Embarassed

# 388
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дидка , намира се след малко след нашата улица , по главния път.  Peace
Кво правим за 20.12 - 18:30ч. - р-т "Черни връх" - Драгалевци ли?
Да се разберем и в сряда или утре вечер да направим резервето.  Hug
Половинки ще има ли? newsm78

# 389
  • Мнения: 7 469
                       За половинките както кажете  Laughing Може да има , а ако решите може и да няма. Mr. Green Лично аз когато съм с половинката не мисля как ще се прибирам.Не,че има опашка след мен.
                       Ето и един виц по тоя повод / за опашката/  Laughing
                       Съкращават от работа жена около 50 год и след като не намира друга работа решава да отиде на околовръстното.Стои жената,профучават коли и.....нищо и никой не спира.Поогледала се и вижда ,че младите тичат щом спре кола и влизат в нея и тя решила като тях....спира кола младата тича и влиза,а след нея и по-старата се набутва в колата.Шофьора като я вижда вика "на ти 5 лв и  слизай" . 
                       Та и ние сме май вече от тия дето им дават 5 лв.
                        Гледам ,че съм сама на черешата и затова отивам пред ТВ-то.
                 

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 23:31 от Didia

Общи условия

Активация на акаунт