Отговори
# 15
  • Мнения: 143
Един два пъти е питала,но аз не и обръщах внимание и тя сама спя да пита.

# 16
  • Мнения: 218
И при мен странното е, че не свекърва ми ме "натоварва" с подобни въпроси и подмятания, а собствената ми майка  Confused Когато й кажа, че по този начин не прави нещата по-лесни тя се разстройва дори повече от мен и казва, че много я "боли" за мен,тъй като съм й дъщеря и точно за това си позволявала да ми казва неща, които други само си мислели и не ми казвали. Confused
А свекърва ми един-два пъти само е казвала, че не трябва само аз да ходя по доктори, а и мъжът ми т.е. синът й, което си е направо похвално.Успокои се когато й казах, че и той не стои безучастен.

# 17
  • Мнения: 6 993
Въобще не исках никой да знае, че почваме опити за бебче от този месец. Мъжът ми се изтърва обаче пред майка си  Laughing, сега предполагам, че ще любопитства, защото си е такава. Интелигентна жена е по принцип, ако покажа/кажа, че не искам да се говори по темата, мисля, че ще ме разбере. Или поне се надявам. Laughing След някой и друг месец ще видим дали пита и дали се меси.

# 18
  • Мнения: 3 675
Майка ми преди само за това говореше, но вече не отваря дума.Моят мъж има здравословни проблеми с кръста и пие хапчета цял месец вече, надали ще сме на вълна бебеправене през идните месеци, защото е доста скован, дано майка ми влезе в положението и не повдига този въпрос изобщо.Както казва мъжът ми това не е нейна работа, а лично наша.Пиша за мнението на майка ми, защото със свекървата/т.е. с майка си/ мъжът ми е скаран и не си говорят повече от 5 години, тъй че изобщо не я познавам.Може би съм късметлийка, защото снахите тук се оплакват доста от свекървите. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 294
И аз в това отношение не мога да се оплача , моята свекърва е душица човек , никога за тези две години не ни е питала и не ни е натяквала за несполучливите опити , даже и като правихме ин витрото и бяхме в София за около месец не попита нищо , за което и благодаря  Peace

# 20
  • Мнения: 3 372
Моята незнае за опитите, още незнае и за резултата Whistling

# 21
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
и моята е душица и доста ме подкрепя.Моомичета може ли да ви помоля за помощ-закъснява ми 6 дена и снощи си направих тест и втората чертичка много слабо си личеше ,но проблема е че вече 10 дена имам много силни болки ниско долу и много се притеснявам .Днес имам час при доктор ,но исках да попитам и вас дали това ви се е случвало да речем в началото на бремеността?

# 22
  • Мнения: 229
Моята свекърва въобще не знае че опитваме.За да няма неудобни въпроси и обвинения кой годен и кой - не, не сме им казвали(свекъра и свекървата).Ще ги поставим пред свършен факт Mr. Green
После да коментират квото искат Mr. Green

# 23
  • Мнения: 879
Още не сме женени, но вече живеем с моите бъдещи свекър и свекърва.
За сега аз нищо не съм споменавала на никой, че вече 6 месеца пробваме за бебчо, но не идва.
Бъдещата свекърва само подхвърля нещо за бъдещи бебчета, но нищо конкретно.
Надявам се след сватбата, да не почва да досажда!!!!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Моите свекъри са от търпеливите - досега нито веднъж не са повдигали въпроса Peace Майка ми подмята от време на време по някое въпросче, по-скоро пожелание, но не и се сърдя, разбирам я Hug

# 25
  • Мнения: 282
И мойта не ме пита за бебеправенето, то оставаше и за това да ми досажда  Naughty
Иначе работи с/у моя гинеколог и заради това не ми се ходи, защото после задава въпроси, ама няма начин. Просто не и отговарям, когато не искам и това е!

# 26
  • Мнения: 1 844
всъщност моята свекърва още изобщо не бърза да става баба. Laughingпочти не сме говорили по този въпрос с нея,само един път,когато тръгнахме да се женим,беше попитала дали не планираме бебе.тогава отговорихме,че бебе ще има,но живот и здраве,след известно време.оттогава не е ставало въпрос.но мисля,че и тя не бърза.. Laughingпредполагам,че първо иска да устроим живота си и да улегнем..и все пак,сигурна съм,когато и да дойде бебчо,тя и всички роднини ще са истински щастливи.

# 27
  • Мнения: 2 270
Случили сте вие на свекърви Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 5 362
Ние със съпруга живеехме сами като гаджета , когато започнахме да работим за бебенце . Никой не знаеше . Бебенцето не ставаше в продължение на 2г. и половина . Свекървата също не знаше , какво се случва с нас като връзка . А и не смееше да пита . Когато най - накрая видях , че се е получило се обадих на мъжа ми и чак след няколко дена / може би , за да събере кураж / се обадихме на свекървата и свекъра да им кажем , че ще имаме дете . И до ден днешен тя не знае , че сме работили толкова дълго за бебе .  Не смятам , че трябва да се позволява тя да се меси в нещо толкова лично , мило , свидно и тръпнещо в очакване събитие .

# 29
Моята свекърва нищо не ме е питала ,но от нейни коментари и подмятания разбирам ,че се очаква от мен скоро да даря родът с наследник. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт