Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 530
Добър ден и от мен. По- рядко се вясвам, но е така покрай карнавала. Тичане... Тонето, не бой се, аз и елказелка сме там още от 15ч. В 18ч ще имаш честта да ме видиш и на вратата. Церемонията по посрещането  clean .

# 31
  • Мнения: 512
Рада  Hug, нямам търпение вече. Сигурна съм, че ще е голяма забава!
А вие с елказелка ще ни пуснете снимки и от тазнеделния дамски карнавал, нали?

# 32
  • София
  • Мнения: 2 530
Иска ли питане ...  Crazy

# 33
  • София
  • Мнения: 2 530
Тонето, а вие с твоята приятелка не можете ли да дойдете от 16ч, после таткото да прибере малката и да доведе голямата за карнавала от 18ч? Ели, така ще направи. Само предупреждавам, че от 18.30ч ще е лудницата  Crazy .

# 34
  • Мнения: 512
Това беше най-правилното решение, но малката е толкова травмирана от тази ясла и е лепната за мен като гербава марка. Няма да мога да я оставя, а и тя без кака си едва ли ще се отпусне.
Ако е проблем да дойдем от 18:30 днес ще говоря с моята приятелка да отидем всички от 16 часа, ако не е заета.
  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 2 530
Не е проблем, вие сте записани, просто предложих. Не знам, дали ще им е интересно на малките. Но ако са купонджийки, защо не?

# 36
  • Мнения: 512
Рада, говорих с приятелката ми и тя каза, че нейната щерка следобед лягала към 14:30-15:00 часа и и било по-удобно от 18:30.
Така, че ще си дойдем тогава, дано на дребните да им е интересно.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 530
И да не им е, ще се постараем да им стане  Party. Все пак дядо Коледа ще е главната атракция  santa2 .

# 38
  • Мнения: 1 027
Валентина, дъщерите ти са много сладки, пу-пу  Heart Eyes
Деси, аз отидох на лекар след закъснение от две седмици и ме гледаха на вагинален, но  пак нищо не се видя и се наложи да пия дуфастон 10 дни и още една седмица след това да изчакам, а това ме убиваше да чакам 17 дни  #Crazy Вярвам, че щом и теста ти е положителен и то от раз, значи бебе ще има, но не знам де, може и две  Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 746
Пууу,ама сте бързи.Две страници за нула време.Аз като бях бременна с Камен си правих два теста,и двата бяха отрицателни,та до последно си чаках да ми дойде Wink
Голямо пътуване падна днес,ходих до 29п-ка с градския транспорт и с Камен #Crazy,час и половина ми отне,докато стигна,прегледа отне 5мин,и айде после пак по рейсовете,добре,че беше по-малко задръстването,направо ме побърка,то не беше рев,не беше чудо.Ужас!!!Другата сряда пак,оказа се,че има атопичен дерматит,сега му взех олио за баня,мазила и т.н.,доктора поне е симпатяга WinkОфффф,отивам да си сипя една бира,че съм капнала.Не знам похвалих ли се,че яслата ще я отворят след нова година #2gunfire #2gunfire #Cussing out

# 40
  • Мнения: 1 027
Елке, кажи за яслата с подробности, може и на лични, че ние нали не ходим и нямам никаква информация. И за Коледното парти ако знаеш нещо, аз само знам, че е на 16.12.Снощи от яслата ми звъняха, за да ми кажат, че календарите са готови да мина да си ги взема  Grinning Бях очарована от обаждането, защото очаквах да чакат аз да ги потърся.

# 41
  • София
  • Мнения: 746
Ха ха,на мен ми се обадиха да ми кажат,че дължа такса от миналия месец.Имаше сборна група,искаха да я махнат и нея,за да си правят ремонта на спокойствие,но е станало скандал с родителите и сега има сборна група с девет деца.Януари ще гледат да отворят,до тогава-в ремонт.Купона е на 14.12 в "Славяни",Рада ми уреди костУм-червено и златно,като на циганка Party,остават само аксесоарите от магазин за левче и съм готова Flutter

# 42
  • Мнения: 9 973
днес свърших много работа,само дето всичко на половина,ама айде здраве да е Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 211
Деси, темичката пак е прекрасна, бравос! Хубав ден на всички ви!
Може ли някой да ми препоръча добър педиатър в Люлин? Чувала съм добри отзиви за д-р Антонова от Медива... Някой да е при нея? Може и в 26та или в 12та поликлиника? Мерси предварително. И да ви попитам още нещо - кога трябва да избера педиатър и как става записването? Аз имам още много време де, терминът ми е март, но съм чувала, че е добре още преди раждането да си избрал и записал?  newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 746
Сега е момента Peaceдекември и юни се прави този номер.Аз съм при Славчева в 26п-ка,за сега съм доволна,само ме дразни,че е малко флегматична,но това не е болка за умиране,прежалих се Wink
Деси,душко,да не се преумориш Naughty,къде ги събра толкова публикации newsm78,в колко теми пишеш????Чак ме хваща яд,растат баснословно,спри малко,както си тръгнала до края на годината ще ти дишат прахта и модератори и администратори Joy Joy Hug

Общи условия

Активация на акаунт