Какво бихте си пожелали за Коледа¿

  • 3 584
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 941
Както каза и silviayo, това, което искам, никoй не може да ми го даде! Нищо не искам!
Моля се само децата ми да са живи и здрави, и Господ да ми ги пази! Praynig
Това е и моето мнение. Искам Поли да е при нас.......:-`(
Напоследък не спират да звучат в ушите ми думите на мама. Когато Поли беше жива, мама я гледаше и казваше - "Ще стане голяма красавица като порасне"........ Sad


Всички да са живи и здрави, да не страдат дечица и родители повече! Praynig

# 16
  • Мнения: 611
За любимите ми хора искам само здраве , всичко останало знам че само ще си дойде на мястото Rolling Eyes Господ да ми ги пази и закриля Praynig Praynig Praynig
 
За себе си искам  малко повече смелост и повече надежда и след време още едно щастие в ръцете ми Praynig

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Коледата за мен е специален празник.
Празник на който се сбъдват мечтите.
Пожелавам си да сме здрави във вкъщи.
Пожелавам ви на вас сбъдване на вашите мечти....защото без мечти живота е сив.
Пожелавам ви шарен живот и изпълнен със смисъл...за вас и вашите семейства.

# 18
  • Мнения: 3 621
Искам  всички да сме живи и здрави!
Искам следващата Коледа да я посрещнем поне трима!
Искам да няма повече майчета изпитали непоносимата болка да загубят рожбите си!
Искам ръцете на всяка от нас да са пълни!
Дай Боже!
 Praynig Praynig Praynig
Прити, го е казала толкова хубаво ... тази Коледа ще е и много тъжна за мен и изпълнена с много надежда ...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Искам да бъда пак такава, каквато бях преди 11.09.2006 г., но знам, че никога няма да бъда.
В замяна на това искам да съм жива и здрава, за да мога да сбъдна мечтите си.
Искам и всички вие да сте здрави, да сбъднете мечтите си и да се радвате на хубавите неща, които живота ви е дал.

# 20
  • Мнения: 337
Уморих се вече 10 години да си пожелавам едно и също, и все да не го получавам. Къде е добряият Дядо Коледа?! За тези години не само че не ми донесе желания подарък ,ами ми го и отне когато бе на път.
Тази година нищо няма да си пожелая! Каквото ми е писано това....
 Hug

# 21
  • Мнения: 825
Пожелавам си да няма повече почернени майчици през Новата година.
Пожелавам на всички тук много много щастие и сбъдване на мечтите.
Пожелавам на Вас и на себе си другата Коледа да сме поне с един повече  Praynig
И наистина да сме щастливи и да я празнуваме, защото тази няма да е весела  Cry

# 22
  • Разград
  • Мнения: 377
Пожелавам си цялото ми семейство да са живи и здрави!
Пожелавам си никога да не загубя и дъщеричката си!
Пожелавам си всички вие да гушнете по едно красиво бебче!
Пожелавам си да няма вече ангелчета на Небето!
Пожелавам си богатство от детски усмивки и майчино щастие навред!

Желая Ви тази Коледа да сътвори за всички Вас чудото наречено БЕБЧЕ!!! Hug

# 23
  • Мнения: 3 166
За семейството си искам само едно - да сме  живи и здрави! Praynig

За момичетата тук искам да усетят щастието от гушването на така чаканата рожбичка! Praynig

В по-сериозен мащаб - искам да няма болка и страдание за нито едно дете по света - да няма изоставени, болни и страдащи дечица! Praynig

А конкретно на въпроса - ако мога наистина да си пожелая всичко, независимо колко нереално би било - то бих искала някакво магическо средство. Толкова пъти пишейки тук, усещах безкрайна мъка и толкова безсилна се чувствах. Толкова пъти съм искала да имам вълшебна пръчица и да съм в  състояние да променя нещо. Детинско желание,а? Знам, че няма вълшебни пръчици.

# 24
  • Мнения: 226
   Детинско желание,а? Знам, че няма вълшебни пръчици.
.......но имаш вълшебно сърце.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Пожелавам здраве на всички! Мисля, че ако сме здрави, всичко друго е постижимо. И нека този подфорум остане празен Peace
По Коледа наистина стават чудеса  Hug

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 149
 Пожелавам си живот и здраве - за мен и цялото ми семейство.
 Пожелавам си следващата година да забраменея отново и този път всичко да е наред и да си имам живо и здраво бебе или Дай Боже пак близнаци.
 Имам и още желания, но това е което искам най-много.

# 27
  • Мнения: 123
             Аз тази Коледа няма да празнувам , защото ми е много тъжно , но въпреки всичко ще си пожелая : ЗДРАВЕ И ЕДНО ПРЕКРАСНО ДЕТЕ , КОЕТО ДА УСМИСЛИ ЖИВОТА НИ!!!
             От сърце Ви пожелавам много щастие и дано през Коледната нощ Господ сбъдне желанията ни  !!!

# 28
  • у дома
  • Мнения: 1 160
пожелавам си много  сили
пожелавам си Маги да почива в мир
пожелавам си близките ми,приятелите и враговете ми да са живи и здрави
на себе си желая душевен мир и надежда
на всички вас:да се сбъднат мечтите ви!

# 29
  • Мнения: 1 574
ппоожелавам си  никога повече да не погребвам дете.всички обичани от мене хора да са живи и здрави,да се обичаме с мъжъ ми ,както сега така и до края,и  след 2 години бог да ме дари с едно здраво бебе ,което да прилича на моето момиче.На вас момичета ,много здраве ,и късмет ,и каквото си пожелаете тази нощ много скоро да стане реалност ,на тези които имат деца -да саим живи и здрави .На тези които нямат ,много скоро да имат,на тези които чакат бебета да им се родят живи и здрави ,а на тези които ги е страх ,като мен да преодолеят страхъ си и се решат да следват мечтите си .

Общи условия

Активация на акаунт