моля ви отговорете ми

  • 11 593
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
 Grinning сега е по-добре  Wink

# 16
  • Мнения: 52
Възможно, дано това е твоето коледно чудо Peace Колкото и да е трудно, изчакай си закънението, и тогава направи тест, а ние ще акаме да се похвалиш  Peace

# 17
  • хасково
  • Мнения: 378
Успех и от мен!Дано да си бременна! Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 18
Здр и аз искам да имам бебе но нещо нестава.Какво да правя

# 19
  • Мнения: 666
По принцип е възможно. В благоприятна среда сперматозоидите живеят до 5 дни...  Зависи от церквилната слуз, от качеството на спермата, от годността на яйцеклетката...

Пожелавам ти да се е получило!  Flutter

Точно казано, дано опитът е успешен и да се похвалиш с бебче  Praynig

# 20
  • Мнения: 2 172
Може  Peace Аз забремнях два дена преди да ми дойде,така че всичко е възможно  bowuu

# 21
  • Мнения: 374
Може, аз забременях, след полов контакт, един ден след като ми свърши цикъла.
Късмет Hug

# 22
  • Мнения: 1 484
Аз  забременях  един  ден  след  като  ми  свърши  така  ,че  всичко  е  възможно.

# 23
  • Мнения: 69
 Искам да ви попитам, след полов акт по краката ми остава съвсем прозрачна течност, почти като вода. Това означава ли, че партньорът ми няма сперма или имаме някакъв друг проблем? На лекар не сме ходили, защото опитваме само от 3-ти месец. Моля ви, кажете ми нещо по въпроса. трябва ли да се притеснявам?

# 24
  • София
  • Мнения: 5 362
Сигурно е от твоето овлажняване . А партньорът ти като свърши , където трябва спермата след това изтича . Тъй че може и сперма да е .

# 25
  • Мнения: 69
Пипи, благодаря ти! Незнам какво да мисля! Яко имаме проблеми със спермата......мъжа ми не иска да чуе за доктори newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 5 362
Какво точно означава , че имате проблем със спермата ? Ако го правите по - често / 1-2 пъти / в деня , количеството сперма ще е по - малко и по - прозрачно . Ако го правите по - рядко / веднъж седмично / не само ще имате доста материал , а и ще бъде доста по - гъста. Пробвайте да не го правите всеки ден , а веднъж в седмицата и да свърши на корема ти , тогава гледай за какво чудо става въпрос .

# 27
  • Мнения: 69
Благодаря ти, пипи06! имах грешка в предната публикация , не "яко" имаме, а "ако" имаме трябваше да пиша. извини ме и ти благодаря, че ми отговаряш. Правим го на 2-3 дена веднъж, мисля, че е нормално? Но ме притеснява гъстотата на спермата? Незнам......много рядка ми се струва и 3ти месец неуспешни опити? Дали има проблем? Мъжа ми е много против предварителния тормоз и темата за доктори. Май е по-добре да изчакам още 3 месеца и тогава да се "пукам"?

# 28
  • София
  • Мнения: 5 362
Успокой се , аз съм правила моето дете 2г. и половина . А това дали е нормално на 2-3 дена веднъж си преценявате вие с човека . Не превръщай мъжа си в банка за сперма , той все пак е човек и има чувства . Правете си любов с желание и емоция , пък то бебето ще си стане ,когато трябва .

# 29
  • Мнения: 69
Пак ще се повторя - много ти благодаря! Ти си единствената, която ми отговаря тук и това ми е един вид успокоение, защото няма с кой да говоря на тази тема. Благодаря ти от сърце! Напълно си права - тук е пълно със всякакви случаи, които потвърждават именно това - че всичко е индивидуално и излишното притеснение само усложнява нещата. но нали съм си нетърпелива.....какво да правя! А и си нямам детенце, сега ми са първи опити и трепетите са ми огромни, както и очакванията. Благодаря ти за разбирането!

Общи условия

Активация на акаунт