моля ви отговорете ми

  • 11 613
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 975
vanja74 ,3м  не са период за притесненич.Не се вгеждай много ,не мисли само за това.Правете любов и вярвам резултат няма да закъснее.Успех.

# 31
  • Мнения: 69
Пантерка, благодря ти! Много си мила! Наистина ми действа успокоително като чуя нещо такова! Късмет и на теб!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 152
Ще стане, само не мисли постоянно за това. Аз когато най-не очаквах тогава се получи.
Успех ти желая и използвай всеки удобен момент. Hug

# 33
  • Мнения: 69
Kris iv, много ти благодаря! Имаш страхотно слънчице! Дай, Боже, на всеки късмет и сбъднати мечти! Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета,моля ви,не си правете изводи за нещата по елементарен начин!Първо, дали спермата е гъста и е много като количество или  рядка и оскъдна няма никакво значение,това не е признак за нейното КАЧЕСТВО.Това са само ваши субективни виждания.Второ,не мисля,че може да е успокоение това,че някой бил пробвал 2-3 години и си станало или въпросният не го мислел и затова станало!Нека имаме малко доверие на лекарите все пак-след 1 година неуспешни опити се търси помощ,а при жени над 35-срокът е 6 мес.Разбира се,ако предпочитате да си чакате да стане,като междувременно може да имате проблем и да си чакате напразно,вие си решавате.Казвам ви тези неща и от собствен опит-вече сме с...незнам 8 или 9 месеца безуспешни опити.Ако бях отишла още в самото начало да ми проследят няколко цикъла с фоликулометрия,щях да знам,че не съм с особено качествена овулация и да взема мерки.Надявам се да бъда разбрана правилно,не съм искала да прозвуча остро,а просто да ви накарам да се замислите PeaceУспех на всички Hug

# 35
  • Мнения: 69
Да, но нали си съгласна, че след 2 месеца опити ми е рано за доктори и просто имам нужда да споделя какво ме тревожи. Какво толкова лошо има в това да предположа нещо и някой да ме успокои с думи? Не те разбирам. Все едно..... newsm78

# 36
  • Мнения: 1 169
Да, но нали си съгласна, че след 2 месеца опити ми е рано за доктори и просто имам нужда да споделя какво ме тревожи. Какво толкова лошо има в това да предположа нещо и някой да ме успокои с думи? Не те разбирам. Все едно..... newsm78

vanja74   bouquet

# 37
  • Мнения: 674
Да, но нали си съгласна, че след 2 месеца опити ми е рано за доктори и просто имам нужда да споделя какво ме тревожи. Какво толкова лошо има в това да предположа нещо и някой да ме успокои с думи? Не те разбирам. Все едно..... newsm78

Нищо лошо няма да споделиш притесненията си но има седмична тема там се говори за всичко не се сърди на хората че така реагират ние сме тук от по 3-4 години и може би един такъв пост в който пише "от два месеца пробваме" малко или много ни дразни в един момент.
Горе главата и дано скоро да се похвалиш

# 38
  • Мнения: 217
Ваня 74 , горе главата, тук за съжаление все има някой , който се дразни, малко или много..

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 08:38 от Амбър

# 39
  • София
  • Мнения: 5 382
Момичета,моля ви,не си правете изводи за нещата по елементарен начин!Първо, дали спермата е гъста и е много като количество или  рядка и оскъдна няма никакво значение,това не е признак за нейното КАЧЕСТВО.Това са само ваши субективни виждания.Второ,не мисля,че може да е успокоение това,че някой бил пробвал 2-3 години и си станало или въпросният не го мислел и затова станало!Нека имаме малко доверие на лекарите все пак-след 1 година неуспешни опити се търси помощ,а при жени над 35-срокът е 6 мес.Разбира се,ако предпочитате да си чакате да стане,като междувременно може да имате проблем и да си чакате напразно,вие си решавате.Казвам ви тези неща и от собствен опит-вече сме с...незнам 8 или 9 месеца безуспешни опити.Ако бях отишла още в самото начало да ми проследят няколко цикъла с фоликулометрия,щях да знам,че не съм с особено качествена овулация и да взема мерки.Надявам се да бъда разбрана правилно,не съм искала да прозвуча остро,а просто да ви накарам да се замислите PeaceУспех на всички Hug
Моля те , прочети внимателно поста ми . Аз не говоря за КАЧЕСТВО на спермата , а за количество . Също така не убеждавам жената , че колкото повече толкова по - добре .

# 40
  • Мнения: 69
Амбър, pipi06, audulina, vanhorne,  супер сте! Много Ви благодаря! Аз не се цупя и съм "отворена" за всякакви мнения и препоръки и критика дори, но съм срещу злобния похват, който някои прилагат. Не искам заядливост. Просто споделям някакви притеснения...... и не виждам нищо лошо в това. Та нали това е идеята на тези форуми:) HugПожелавам на всички много сбъднати мечти!!!  Hug

# 41
  • Мнения: 69
Мили момичета, мoже да ми се смеете, но имам такъв въпрос - мислите ли, че след предполагаема овулация не трябва да се прави секс, защото специалистите казват, че при оргазъм на жената се получават контракции на матката, които пък могат да "изхвърлят" евентуално оплодената яйцеклетка, която се опитва да се имплантира в матката?

# 42
  • Мнения: 674
Мили момичета, мoже да ми се смеете, но имам такъв въпрос - мислите ли, че след предполагаема овулация не трябва да се прави секс, защото специалистите казват, че при оргазъм на жената се получават контракции на матката, които пък могат да "изхвърлят" евентуално оплодената яйцеклетка, която се опитва да се имплантира в матката?

Чувала съм го и аз това твърдение но съм чувала че и помага на сперматозоидите да се придвижват по-бързо.Незнам кое от двете е по-вярно Rolling Eyes Абе вие си правете секс през ден пък Господ си знае работата Hug

# 43
# 44
  • Мнения: 3 092
Мили момичета, мoже да ми се смеете, но имам такъв въпрос - мислите ли, че след предполагаема овулация не трябва да се прави секс, защото специалистите казват, че при оргазъм на жената се получават контракции на матката, които пък могат да "изхвърлят" евентуално оплодената яйцеклетка, която се опитва да се имплантира в матката?
за пръв път го чувам.

Общи условия

Активация на акаунт