Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 73
еи тук смогвам да се запиша.  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 139
Elisana, Честит рожден ден, с пожелания за здраво и хубаво бебе февруари, обичащ  и подкрепящ татко, а на теб да ти е здрав кръста, че после какво дундуркане ни чака... Hug

Фокси, мерси че си ми сложила щъркелчето. И за Коледната темичка Simple Smile.

Радостта е голяма, особено за тати, който още казва ох на бати... Аз искам само да е здравичко, пък момченце или момиченце, все ще си мое и ще си го обичам.

m.mega  - нормално е

# 17
  • Мнения: 649
v.pluemper и аз го прочетох това и ми стана много криво. Аз също си мислих, че от тук нататък ако излязат бебчовците имат много големи, да не кажем огромни шансове да оцелеят.

Не знма заради това ли ама нещо много се спекох. Моя бебо от 1 час не ме може да се укроти. Наврял се е от едната страна на корема и само ме бита нещо. Но така бута, че чак боли. А от другата страна си е мекичко. Много са му странни движенията и сега се притеснявам да не се е заклещил нещо или да не се е оплел.

Тия притеснения ще си останат, то се  е видяло. Като толкова много държим на тези бебчовци , няма как да не се притесняваме толкова.

# 18
  • София
  • Мнения: 83
Аз също бях при януарките.Те вече всеки ден по едно бебче имат.Днес пак имат още една мама.
След коледните празници и нова година и при нас ще се почне,но да стискаме минимум до 15 януари. Laughing

desika и аз вчера се бях притеснила че не спира,но явно е нормално,Както си седя и пуф един удар и направо се стряскаш.Казвам му риткай сега че като стане по-тясно няма да имаш пространство".А таткото "Риткай ще те видим след месец и нещо кой е този футболист"

# 19
  • Мнения: 17
Elisana да си жива и здрава, много любов и парички да си купите всичко останало Simple Smile   bouquet
 И живо и здраво  подаръче след някой друг месец  Hug

# 20
  • Мнения: 242
v.pluemper  ooooh! така ли е станало? Joy Ами този линк явно е бил от моите,дето си ги пазя във Фаворити и хич не съм погледнала...Много съм злеееееее Crazy

# 21
  • Мнения: 805
Абе то и аз го прочетох до средата преди да се усетя, че няма как бебето в корема да може вече такива неща... Crazy

# 22
  • Мнения: 806
Elisana Честит Рожден Ден, Най.. Най пожелания за много сбъднати мечти.   bouquet

Добро Утро Коремчета...

# 23
  • Мнения: 24
Дзак да   animal037 и аз в новата темичка   bouquet
Гея Hug Hug Hug
Йоли честито ти  stork-girl твоя тати- бати направо ме разбива  Joy

Elisana

Много здраве, любов, щастие и най сладкото бебче догодина  Grinning

За стягането на корема- на мен също много често ми се стяга особено като съм навън и се движа все още нямам болки(дано си остане така  Praynig ) ама все пак ме притеснява защото е много често

Аз утре ще ходя на лекцията във Варна дано се срещнем там с варненки,че нещо отдавна не съм ги засичала във форума  newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 216
Честит рожден ден, Elisana!
Пожелавам ти най-голямото щастие на земята и много, много семейна топлина, любов, уют и незабравими моменти:)
Хайде като не можем да пийваме на живо, поне тук да ти кажем и наздраве, весело изкарване!



Сега ще ходя и аз да прочета за януарки, скоро не съм, ама така и така съм в лошо настроение, по-добре сега да прочета, сутринта гледах НТВ и там даваха на живо майката на убитото момче в Студентски град, той бил отличник, много умен, а и хубаво момче, каза че го е родила в 7 месец и половина 2 кг и го е отгледала 2-метров мъж, брат му плачеше, а и аз като се разревах, ужас, много ми стана тежко, та да ви се оплача, няма да гледам повече такива неща...Sad

# 25
  • Мнения: 15
И аз да се запиша в новата темичка.Страхотна е както винаги.Йоли честити розови гащи!!!Elisana  newsm59 Здраве,щастие,късмет и най-сладкото бебче февруари!!!Момичета стига се зареждайте с негативни емоции.Не забравяйте че нашето настрение влияе пряко и върху бебчето.Така че само хубави мисли да има на всички в главиците.Лек и усмихнат ден на всички!!! Hug

# 26
  • Мнения: 806
iva_angel Много лошо това с момчето.  Не гледай такива неща, защото ще те карат да си мислиш глупости.   Hug

Аз тази сутрин закъснях за работа 2 часа.  Не можах да стана от леглото.  Бях се схванала, а болката от прищипаният ми нерв е невероятно силна днес.  Направо не знам как се качих в колата и се домъкнах до офиса.  Само броя дните, още 5 работни дни до отпуска.  ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 23
цоп и от мене в новата тема и да я запълним само с хубави новини.   bouquet

Elisana, честит рожден ден! Да си жива и здрава и с едно прекрасно бебче през февруари!  newsm67

Ioli, честит ти розов щъркел.

Момичета, съжалявам, не исках никой да натъжавам с постовете си Hug
Гея, не мисля, че ни натъжаваш - толкова е вярно това, което казваш  Hug

Вчера бях на ФМ и за първи път таткото беше с мене в кабинета (досега на преглед винаги ме е чакал навън), и за първи път имаше възможност за види бебока и остана много впечатлен - не откъсна очи от екрана.  Laughing

лек ден от мене. аз имам пак малко да поработя, но по-късно пак ще се включа.

# 28
  • Мнения: 192
Elisana, Честит рожден ден и от мен + най-добри пожелания !!!  bouquet

Ох и аз четох в интернет преди малко за убитото момче в Студентски град и ми стана много криво. Каква ужасна съдба - да си отиде толкова млад и така неочаквано!!! А най-лошото е, че тези, които са задържани за побоя и убийството са ги освободили срещу 500 лв ! Как е възможно, в каква държава живеем ........просто нямам думи вече ooooh!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте момичета!
Сега се прибрах от ехограф и док каза че сърцето на бебето бие със 137 удара в минута,аз попитах дали е нормално той само ме погледна и не отговори.Как мислите дали е нормален този ритъм на вас какво ви казват?
Аз знам,че такъв пулс е нормален.На мен не са ми казвали с колко удара бие сърцето на нашето бебе,но съм чела някъде... newsm78

Елисана,Честит Рожден Ден!!

Йоли,честита мома!!

Общи условия

Активация на акаунт