Кои са любимите ви тъжни песни?

  • 146 372
  • 659
  •   1
Отговори
# 645
# 646
# 647
  • Мнения: 683
Винаги плача на "Тежко мина младостта" и "Let her go". На двата полюса като жанрове, но сълзите не познават жанр.

# 648
  • Мнения: 3 647
Axel Rudi Pell - Broken Heart

# 649
  • Мнения: 15 972
"Питаш ли ме де зората..."

Scorpions "Holiday"...

# 650
# 651
# 652
  • Мнения: 7 520
Да, наистина тъжна песен. Като я чуя, винаги се просълзявам.

# 653
  • Мнения: 5
Една песен, която ме натъжаваше преди 30 години, а днес я чух в нов стил и направо ме хвана за гърлото, отново!

# 654
# 655
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 3 266
Flowers Leaves

# 656
  • Мнения: 7 520
На Руслан Мъйнов много тъжна песен. Дано наистина баба, дядо, мама и тати са добре там горе и им е светло. Много ми е мъчно за всички тях, особено за мама и тати, които си отидоха без време и млади, не видели много неща от бъдещия живот. Наистина съм като къща без основи. Защото къщата и живота го правят най-близките.
Бели птици и тя е много хубава. Така е, като остареем, не ни радва вече нищо, дори и чуруликането на птичките.
Руфинка болна легнала - много тъжна и хубава българска народна песен.

# 657
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 3 266
Толкова много години вече, а все едно беше... а все едно беше вчера.
Ако имах още един ден с теб, дали би ми стигнал, за да кажа всичко,
което пропуснах докато мислех, че имам всичкото време на света...
Моята песен за този ден... вече 21 години.

# 658
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 3 266



Толкова спомени събужда в мен...

И е толкова е тъжна и пълна с красота и надежда едновременно.

# 659
  • Мнения: 7 520



Толкова спомени събужда в мен...

И е толкова е тъжна и пълна с красота и надежда едновременно.
Пренася ме към спомените в детството и за мама и тати как бяха до мен и бдяха над мен. И също така колко весело беше по празниците и как всички се събирахме заедно край трапезата, се шегувахме и смяхме. За баба и дядо също ми липсват. Най-много ми липсват безгрижното детство и мама и тати. Cry

Общи условия

Активация на акаунт