Хайде да се запознаем!

  • 217 893
  • 885
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 1 260
Момичета,моля ви за мнение.Може ли само аз да съм кандидат осиновител.Омъжена съм,но поради много лични причини мога само аз да подам документи.Дали имам шанс за детенце:-)

# 796
  • Мнения: 36
Здравей,bisko72. Не съм компетентна по въпроса за съжаление, а бих искала да помогна.Можеш да погледнеш в семейния кодекс, глава 8 по този въпрос. Или мога да се обадя на социалната ми и да я попитам Simple Smile

# 797
  • Мнения: 36
А колкото до шанса , за който питаш- аз лично познавам две жени, осиновили сами, имат прекрасни момиченца:) Едната е чакала година и 6 месеца, другата мисля, че доста по-бързо осинови.

# 798
  • Мнения: 256
Да, обаче жената е в брак, а в този случай нещата не стоят точно така, както, ако беше сама осиновителка. Поне според мен няма как да осинови сама.

# 799
  • Мнения: 36
bisko72,в тази тема е обсъждан този въпрос и пише ,че може, даже е писал такъв осиновител, виж на стр. 43.

# 800
  • София
  • Мнения: 1 260
Много ви благодаря момичета  bouquet

# 801
  • Мнения: 25
здравейте и от мен .ние с мм чакаме вече почти 2 години .за тия 2 години нищо. Cryсега подоваме наново документите и ни предстоят нови 2 години.надавям се поне сега да се обадят и да ни предложат среща иначе и ние получихме само 4-5 писма от РДСП че сме вписани

# 802
  • Мнения: 436
dalila7878, какви са ви изискванията, че чакате толкова дълго време?

# 803
  • Мнения: 25
пол без значение възраст от 0 до 3 без силно изразени ромски белези.

# 804
  • Мнения: 436
Много ми е странно  newsm78 защо не са ви предложили детенце? Съвсем нормални изисквания.

# 805
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте мили хора,
От известно време чета във форума, но не съм писала до този момент. Разбира се, намерих  доста полезна информация. Най-малкото е приятното усещане да си сред себеподобни.
От началото на месец март 2015 година сме записани в регистрите и сега сме в процес на чакане. По-дълго, по-кратко... какъвто ни е късмета. Преди тази стъпка имахме нееднократни опити да си имаме детенце. Опитите до този момент са безуспешни. Вероятно ще опитаме пак, но решението за осиновяване дойде някак си неустено, независимо от другото. И така, сега съм тук в този форум и чета с интерес  Simple Smile
Пожелавам успех на всички ви!

# 806
  • Мнения: 25
 да се похваля на 29,07,беше нашата срета с едно малко сладко момченце на 9 месеца.

# 807
  • София
  • Мнения: 3 536
Браво, мила! Случи ли се любовта от пръв поглед?

# 808
  • Мнения: 25
Браво, мила! Случи ли се любовта от пръв поглед?
случи се чудото

# 809
  • София
  • Мнения: 138
Здравейте мили дами,  аз съпруга ми подадохме документите и сега ще чакаме 1 среща социалната този месец  дано   всичко мине бързо и да минем в отбора на чакащите съвсем скоро .

Общи условия

Активация на акаунт