след спонтанен аборт

  • 11 278
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 484
Аз  ако  бях  на  твое  място  щях  да  я  врасна  един  път  ако  ми  каже  някой  така.Знам  какво  си  преживяла  и аз  имам  само че  моето  беше  кухо  яйце.Най-хубаво  поне  6  месеца  да  минат .УСПЕХ  В  БЕБЕПРАВЕНЕТО  СКОРО  ДА  СЕ  ПОХВАЛИШ С  ДОБРА  НОВИНА.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 101
По съвет на лекаря ми, изчаках 3 месеца, на 4 забременях.

# 17
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,Не съм писала отдавна но гледах да си отвличам вниманието на някъде.И сега да се похваля:на 29.12 имах нормална менструация,на 6.01 ходих при моя доктор на преглед и той ми каза най-хубавото нещо което чух от месец насам,каза чеч съм много добре и ако психически се чувсвам готова може да действаме.И знаете ли какво?Мисля че по-готова от това няма да бъда,така че вече започваме да се трудим.Пожелавам на всички бързо възстановяване като моето и скоро всички желаещи да се похвалят с двете чертички.И искам да кажа само на момичетата като мен да не се предават,защото не винаги когато доктора каже 3 или 6 месеца наистина ще бъдат толкова,и моят доктор твърдеше така но като ме видя друга песен запя.Успех на всички бебеправещи. Peace

# 18
  • Мнения: 1 484
Много  се  радвам  за  теб.Ще  чака  ме  скоро  да  се  похвалиш  с  две  чертички.

# 19
  • Мнения: 9 973
на мен ми казаха 3м.,на 4я бях бременна

# 20
  • Мнения: 298
Радвам се че са ти дали зелена светлина и УСПЕХ.Дано скоро се похвалиш с  EFP
На мен доки ми каза 3 месеца,но уви вече два месеца  след тях EFN

# 21
  • Мнения: 13
Аз не знам при нас кога пак ще се получи,но се надявам да е скоро.И не искам да си мисля че ще стане от първия път,защото няма да е честно да си давам напразни надежди сама.И искам да кажа и на другите момичета:не е важно толкова кога доктора ще ти даде "зелена светлина",а кога си готова наистина не само здравословно,а и психически.И момичета повярвайте ми .....ония отгоре си знае работата,той най-добре знае кога и какво трябва да се случи.Успех на всички бебеправещи и дано скоро да видите така мечтаните две чертички.Пожелавам го наистина на всички които го желаят така силно като мен това желание да стане реалност много скоро.

# 22
Аз не знам при нас кога пак ще се получи,но се надявам да е скоро.И не искам да си мисля че ще стане от първия път,защото няма да е честно да си давам напразни надежди сама.И искам да кажа и на другите момичета:не е важно толкова кога доктора ще ти даде "зелена светлина",а кога си готова наистина не само здравословно,а и психически.И момичета повярвайте ми .....ония отгоре си знае работата,той най-добре знае кога и какво трябва да се случи.Успех на всички бебеправещи и дано скоро да видите така мечтаните две чертички.Пожелавам го наистина на всички които го желаят така силно като мен това желание да стане реалност много скоро.
Praynig Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 453
teo_87_1987, много съжалям за преживяното. На мен ми се е слувало два пъти, но сега лекуваме проблемите довели до това. 3 месеца са си напълно достатъчен период да се възстанови лигавицата. Пожелавам ти успех

# 24
  • Мнения: 128
И аз мисля че е много важно човек психически да се е възстановил. Което не означава, че всички ние, преживяли аборт няма да се страхуваме когато забременеем докато не се появи  бебо на бял свят newsm30 На мен през февруари 2008г.ми казаха да изчакам 6 месеца, честно казано, колкото повече време минаваше, толкова повече ме беше страх да не се повтори отново следващия път.  През август бях на преглед, оказа се че имам пак киста на яйчника, но пих противозачатъчни
2 мес. и сега, с началото на новата година подновяваме опитите с повече нови надежди и вяра. Пожелавам на всички успешна бременност.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 756
и аз преживях аборт на 28.12. сега ще чакам да мине първия цикъл ,да отида на доктор и да каже ,че всичко е наред.дано наистина тази година всички да се похвалим с  EFP.да сме живи и здрави само Simple Smile

# 26
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен! Аз също преживях миссед в 8 г.с., преди два дни ми направиха кюртаж. Сега лежа вкъщи и се възстановявам и се опитвам да открия информация в нета какви изследвания можем да си направим със съпруга ми. Като излезе хистологията от плода, мисля първо да направим една консултация с проф. Кременски. Лекарката каза, че няма нужда от изследвания при първи аборт, но ние предпочитаме да играем на сигурно. Също така каза, че трябва да се пазим 2-3 месеца (подчертавам месеца, а не цикъла). Мисля си, че бързо ще успеем, този път се получи от първия месец опити, но много ме е страх да не се повтори. Някой може ли да препоръча изследвания, какви и къде в София. Благодаря предварително.

# 27
  • Мнения: 401
Аз съм имала два кюретажа, и двата пъти общо трима лекари ми казаха да пробвам след 6 месеца. Хайде да не е 6, но 4-5 месеца според мен е добре да изчакаш, защото ако се окаже, че лигавицата ти  не се е възстановила напълно и нещо ще прецака, ще загубиш повече време.
Иначе за съжаление гинеколозите са отвратителни и изобщо и въобще не им дреме какво приказват. Натъквала съм се на няколко такива простаци и грубияни.  #2gunfire И трагичното в цялата работа е, че тази гъска и коравосърдечка простакеса  - докторката, която ти е държала такъв тон, сигурно има поне две деца, заченати родени без проблеми, докато ние ...  Cry Убедена съм обаче, че има Бог и тази докторица и за хилядите такива като нея ще има въмездие.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 756
Maghalena да те питам ,как да разбера дали лигавицата на матката ми е добре? доктора ли ще ми каже? не искам пак да преживявам този кошмар.

# 29
  • Мнения: 90
 nikol7972 само лекар може да ти каже дали си се възстановила и то при ехографски преглед.Дано се възстановиш бързо и другият път всичко е наред.Успех

Общи условия

Активация на акаунт