след спонтанен аборт

  • 11 345
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6
в кой град и коя болница си била обърни се към завеждаш отделение

# 61
  • Варна
  • Мнения: 756
miovcheva щом не ти е дошло още ,не се радвай ,че е поради бременност.още е много рано ,трябва да ти дойде цикъла първо.да ти се оправи лигавицата на матката.щом кюретажа ти е бил на 09 януари значи трябва да ти дойде скоро.

# 62
  • Мнения: 203
miovcheva щом не ти е дошло още ,не се радвай ,че е поради бременност.още е много рано ,трябва да ти дойде цикъла първо.да ти се оправи лигавицата на матката.щом кюретажа ти е бил на 09 януари значи трябва да ти дойде скоро.
Peace после преглед и да ти кажат кога можеш да правиш опити!А не ти ли казаха да се пазите няколко месеца ,че ти направо ме изумяваш Shocked

# 63
  • Мнения: 6
според мен вапроса е доста спорен-кога може да се започне отново. има западни схващания че 40дни след раждането е възможна нова бременност-по силата на логиката раждането/при нормално такова/ е много по тежък акт за матката отколкото аборт в ранен стадий, ако се приеме че 20% от бременностите приключват с аборти-спонтанни-за който дори жената и не подозира, следва че природата сама регулира възможността на жената да забременее отново

# 64
  • Варна
  • Мнения: 756
ти сама си преценяваш.при всеки е различно индивидуално.

# 65
  • Мнения: 203
Щом така си решила.... Peace

# 66
  • Месторождение
  • Мнения: 27
 Моят кюртаж беше на 02.02.09г. в 9г.с. Още ми е доста рано да си правя сметки, но на мен ми казаха 6 месеца и да ви кажа, смятам да ги изчакам, колкото и дълги да ми се виждат те. Просто в момента нямам сили за нови разочарования. Все по-често започнах да използвам думите "Дай Боже" и "Живот и здраве" - как може всичко да се обърне с краката нагоре за един ден. Sad

# 67
  • Мнения: 176
Мили момичета,влизам във вашата темичка,защото и аз съм минала два пъти по този път с абортите.Веднъж в 12гс и веднъж в 9-та гс.Никой не пожела да ми направи по обстойни изледвания.Аз само се измъчвах вътрешно,четях статии и гадаех.Ето,че пак забременях/доста трудно/ и до четвъртия месец непрекъснато си мислех,че историята ми ще се повтори за пореден път.Но ето,че нещата се развиха прекрасно /така и неразбрах причините за ранните аборти/ и живот и здраве,утре ми е секциото.

Между другото и аз не исках да чакаме много след всеки кюретаж/опитвахме/,просто защото знаех,че нещата при нас стават много трудно.

Горе главите и дано скоро дойде момента,когато нещата ще завършат с красив финал.

# 68
  • Мнения: 203
Мили момичета,влизам във вашата темичка,защото и аз съм минала два пъти по този път с абортите.Веднъж в 12гс и веднъж в 9-та гс.Никой не пожела да ми направи по обстойни изледвания.Аз само се измъчвах вътрешно,четях статии и гадаех.Ето,че пак забременях/доста трудно/ и до четвъртия месец непрекъснато си мислех,че историята ми ще се повтори за пореден път.Но ето,че нещата се развиха прекрасно /така и неразбрах причините за ранните аборти/ и живот и здраве,утре ми е секциото.

Между другото и аз не исках да чакаме много след всеки кюретаж/опитвахме/,просто защото знаех,че нещата при нас стават много трудно.

Горе главите и дано скоро дойде момента,когато нещата ще завършат с красив финал.
Желая ти успех и това,което ще дойде утре много да Ви радва!  bouquet

# 69
  • Варна
  • Мнения: 756
sve82 стискам ти палци днес и на финала едно прекрасно бебче  bouquet  bouquet  bouquet

# 70
  • Варна
  • Мнения: 756
ventolin мила ,изтрий си входящата поща на личните съобщения.за да мога да ти отговоря. Hug

# 71
  • Варна
  • Мнения: 756
sve82 има ли бебче?? да ти честитим ли вече?

# 72
  • Мнения: 203
Има момченце Виктор!Да им е жив и здрав!!!  bouquet

# 73
  • Варна
  • Мнения: 756
честито и на двамата.да са живи и здрави!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 74
  • Варна
  • Мнения: 756
ventolin какво става с теб? добре ли си? къде се изгуби и не отговаряш?

Общи условия

Активация на акаунт