Отговори
# 15
  • Мнения: 1 569
добре дошли на новите мами!! не съм писала едва 3 дни и вече има много нови хора и нова тема, хехе  Hug

аз да ви се оплача днес сутринта се събудих с адски болки в корема. болките бяха отшумяли за около 2 седмици и днес изведнъж...
и добре че не съм на работа - цял ден не съм ставала от леглото, тъй като ми помина на обяд и ме е старх да не започне пак.
дано всичко е наред!!

буболечеее, супер тема!  newsm10

# 16
  • Мнения: 63
BubolecheMeche  страхотна нова тема Hug  благодарим ти. 
И са мо за протокола че явно не съм се представила аз съм Михаела на 27 г. първа бременност. Иначе за термина си ми е 6-ти  според калкулаторите Simple Smile

Keit иначе ми изписха Аугментин и да правиха ми антибиограма и затова се влошиха нещата, защото тр да чакам да излезе
Надявам се финално вси4ко да е ок Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 9 973
буболече   bouquet
само ти сега ще я редактираш  Mr. Green
Много е хубава темата  Hug

били сложила някаква коледна картинка ако обичаш   PraynigВсе пак светъл празник идва  Grinning

# 18
  • Мнения: 510
Айде и аз тук .Честито на всички нови мами и заедно до края.

# 19
  • Мнения: 9 973
 Hug бебето е много сладко  Grinning

# 20
  • Мнения: 4
Здравейте мамчета  Hug
Много хубава темичка. Аз да ви кажа вчера имах малук путен инцидент, лека катастрофа и доста се притесних. Сега ме е страх да не направя спонтанен Sad ... нямам никакви болки, даже гърдите спряха да ме болят и това доста ме озадачи. Какво мислите вие? Какво да направя??? Да ходя ли на лекар Sad

# 21
  • Мнения: 9 973
ох,отиди разбира се-емоционалното състояние може да ти изиграе лоша шега  Naughty

# 22
  • Мнения: 170
Привет, августинки  Flutter
Абе какво е това моето гадене, не е сутрешно, ами вечерно  ooooh!
След 16 почва някъде и така цяла вечер... не мога да се навечерям като хората, постоянно ми се повръща, а съм гладна  Sad

днес сутринта се събудих с адски болки в корема. болките бяха отшумяли за около 2 седмици и днес изведнъж...
и аз днес бях така  Thinking тъкмо се бях поуспокоила малко и днес наново... все за нещо трябва да ми е притеснено!

# 23
  • Мнения: 19
Добро утро момичета кокичета Hug
Как сте? Как е настроението тази сутрин. Аз не спах много добре, но откакто зная за бебчо и се събуждам с прекрасно настроение.
Тъкмо закусих и сега пия слабо сутрешно кафенце преди да започна работа, та реших да го споделя с вас.
Вие пиете ли кафе?
Да ви е сладко и да ви е спорен днят! kaffeetrmker_2 lovekiss

# 24
  • Варна
  • Мнения: 407
Добро утро от мен Simple Smile Много сте писали вчера, не мога да ви изчета Grinning
@teya, възмутена съм от държанието на тази лекарка, как не я е било срам да ти говори такива глупости  ooooh! Ние сега сме толкова чувствителни, само ни трябва да ни кажат нещо такова. Опитай се да не обръщаш внимание на това което ти е казала. А и колко жени са родили здрави бебета, след като през бременността си са имали зацапване, включително и аз  Hug
tryn cho, стискам палци всичко да е наред и съм сигурна в това  Peace
Добре дошли на poly zoe и barbaliok, леко бременеене!
janadark, мен ако питаш отиди за всеки случай на лекар, просто за твое успокоение. Дай Боже да няма повече такива инциденти  Praynig
Иначе аз съм добре, след киселините по-миналата нощ, през тази нямах такива и успях да се наспя. Макар че сега пак ми се приспа и незнам как ще издържа на работа. Днес в 11.40 съм на лекар, сега съм в 6 седмица и 5 дни, да се надявам ли на сърчице  Embarassed? Да ми стискате палци, аз после ще докладвам. Лек ден на всички  Hug

# 25
  • Мнения: 97
Добро утро и от мен  Laughing
Вчера бях на доктор, ама след това неможах да се добера до компа за да ви разкажа  Laughing
Та всичко е нарад, слава богу! Докторката каза че се развива много добре, добре оформено е  Simple Smile
Видях го и му чух сърчицето, и просто съм на седмото небе  Laughing Laughing Laughing
А пък си имам и снимка  newsm47
Rosi79, да, ще му чуеш сърчицето, аз снощи го чух, така че стискам палци и за теб  Hug

# 26
  • Мнения: 3 372
Добро утро Hug
Диди, давай снимката Praynig В коя г.с. си? Питам, защото аз в понеделник съм на доки и тогава ще съм в 6г.с. и 4 дни и незнам дали да се надявам на сърчице newsm78
По въпроса за кафето, пия си Peace
Цяла нощ ме боля главата и сутринта към 5 изпих един парацетамол, направо чукове ми чукаха в мозъка Tired

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Добро утро, момичета! Открадвам си няколко минутки преди да изляза за прегледа! Роси, стискам ти палци, ние с теб май все заедно вървим по прегледи Simple Smile
Deedee83, честито сърчице!!
Bayche, аз кафе не пия, пиех само нескафе досега, но и него го спрях, не знам дали трябваше. Но не чувствам и нужда Simple Smile
Приятна сутрин на всички!!

# 28
  • Мнения: 9
Добро утро и от мен!
Влизам да кажа как мина прегледа-видяхме плодно сакче. В 6-та седмица и един ден съм. Засега всичко изглежда наред. Остава да чакаме да се развива добре бебчо. Малко се поуспокоих, ако това въобще е възможно. Confused

# 29
  • Мнения: 97
Благодаря!
Ice Queen, ами предния път докторката каза че явно съм забременяла по-късно защото сакчето беше мъничко и каза че съм в 4г.с.+5, спрямо това вчера трябваше да съм 6г.с.+4, ама вчера каза че отговаря на 7г.с.+1, така че съвсем се обърках  Embarassed Embarassed Embarassed Но докторката каза че един два дни отклонение е нормално
А снимката ми е на хартия и сега няма как да ви я покажа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт