Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 17
Добре дошла при нас, borivann!  HugЛека бременност и пухкаво бебче на финала!

# 256
  • Мнения: 38
Привет и от мен!
Аз докато ви изчета всичките и събрах материал за половин страница писмо... Първо да честитя на всички бремелинки, които са имали срещи и са видели точици и пулс  Hug
Второ добре дошли на всички пресни мацки и да се подкрепяме за в бъдеще. Аз също мн се притеснявам за много неща, за килограмите, за здравето, за "състъка" разбира се  Wink Симптомите ми са много и различни, но основно ми се гади, ама нонстоп ви казвам. Като съм гладна ми е лошо, като хапна ми светва но за малко и така съм нон стоп все едно съм препила Shocked
Ice queen и Деси да ти кажа малкичко ви завиждам за добрата реакция на шефовете и на мен предстои този момент, а както и договорки за осигуряване и т.н Абе тежки разговори особено в настоящата икономическа ситуация. Колкото до зацапването от гърлото Ice queen, как е оправи ли се. Аз понеже мн трудно повръщам и обикновено така ми се раздира гърлото, че винаги ми се получава така.
В тази връзка искам да ви попитам дали осигурителния доход се третира като осигурилния стаж, т.е. преди време работех на 4 часов тр.договор и изкарах 8мес, но ми зачетоха 4мес трудов и осигурителен стаж. Въпросът ми е дали положението с осигурителния догод за втори тр.договор за 2 или 4 часа е същото, т.е дали ако втория ми трудов договор е за 6 мес, на 4 часа, за 500лв/мес ще ми се признаят 3мес, 250лв осигуителен доход. (оф дано го обясних добре)
Rosi79 аз за гаденето ям мандарини и установих, че ми помагат доколкото е възможно.
deedee83 как мина при доктора със зацапването, има ли резултати?
darka и аз се присъединявам към твоето питане кога какво е ред да се прави. Аз сега се чудя каога какви изследвания да си правя и кога да започвам да се мажа (по гърдите, корема...
Galka 84 може ли да поразкажеш малко по-подробно за ехографа и нуждата от пегледи на щитовидната жлеза. На мен преди време ми откриха хипофункция и не знам сега дали тов апредполага някакви допълнителни изследвания.

Оф много дълго стана спирам. мерси за търпението   bouquet

# 257
  • Мнения: 50
Мина прегледа,резултат-бременност вътре в матката,плоден сак с жълтъчно мехурче и зародишни образувания,това ми казаха.Много се надявах да има и пулс,но явно е рано,мислех че в 6г.с. се виждат пулсации с вагинален ехограф.За температурата казаха че е нормално първите месеци да е по-висока,до 37.5 е нормално,ако е повече вече не е добре.На 05.01.09 отново съм на преглед,сега пак ще чакаме,но няма как,както казват майка лесно не се става

# 258
  • Мнения: 9 973
Още августови мами с неопределен термин
 kеit -Варна
  Elyah-първа бременност,29г.,София
 Катето -първа бременност,Пловдив
 j80 -втора бременност,28г.,Бургас
 tutolinka -първа бременност,Бургас
 stella77 -Бургас
 bubeto_86(Любомира) -София
 Svetlencetoo -Ловеч
 galina_kal(Галина)-27г.,Пловдив
 derelli(Татяна)-първа бременност,28г.,София
 bubulina -София
barbaliok - Варна
galeeto
smiley - Първа бременност
Ribok - 30г., Варна
giuli - София
Jerita - Варна
Darka*

моля мамите ако вече си знаят термините да ги кажат за новата тема,че малко е кофти така за гледане с неопределен термин ,за някои сме говорили вече защо ги пишем така  Peace

на новите мами,успех!
на другите също Heart Eyes

# 259
  • София
  • Мнения: 791
Момичета, всички пишете за разни неприятни симптоми като гадене, повръщане, виене на свят и не напоследно място апетит. А на мен нищо ми няма,симптоми никакви, вярно че съм доста в началото, но знам ли? Даже се чувствам по-добре от колкото преди цикъл! Кога забелязахте неприятните симптоми? Може би аз за това не бързам да ходя на доктор.
Смайли  ако имаш проблеми с щитовидната жлеза, искай  хормонални изследвания всеки месец,тогава потребностите на организма са различни и ако има нещо да се реагира навреме. Аз съм с хашимото и ендокринолога ми каза това.Даже направо се консултирай с ендокринолог.

# 260
  • Мнения: 179
giuli-аз също се 4увствам добре,нямам гадене и повръщане,нооооооо........не смея да се похваля,защото с  първата бременност влизах в  болница за повръщането.Да се похваля,че преди малко ,като съобщихме на родителите ми ,че 6те имаме второ бебе и брат ми каза ,4е и той има същата новина-т.е. и те със снаха ми ще имат бебе почти на същата дата!!!!  Laughing Не знам как 6те заспят милите тази  нощ!  Laughing

# 261
# 262
  • Мнения: 1 147
Здравейте бъдещи августинки Hug
Приемате ли нови членове, във вашата банда?
Аз съм с термин 2 август. Това ми е втора бременност.
Отдавна надничам в темичката ви, но понеже имах проблеми не смеех да се включа, но сега уж вече са наред нещата Praynig

# 263
  • Мнения: 5
 Grinning здравейте приемате ли още бъдещи мами казвам се Рали и термина ми е на 19.08.09

# 264
  • Мнения: 9 973
 Hug добре сте ни дошли!Колкото повече,толкова по-добре!

# 265
  • Мнения: 19


Добро утро и честити добри новини на новите мами и заедно да стигнем до щастливия финал  Hug

# 266
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте,момичета! Раннобудни сме днес,ама официален работен ден какво да се прави!
Smiley,мила,мен ме пратиха на ендокринолог за изследвания на щитовидната жлеза,защото преди шест месеца ми правиха аборт в късни месеци,бебето ми беше без сърдечна дейност.Сега някакви хормони ми изследват, в понеделник ще нося резултатите, ще пиша пак.Усмихнат ден на всички!

# 267
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Моят термин е 28.07, така че колкото и да ми се иска, няма как да се запиша при вас Simple Smile Но ще наминавам и ще ви чета и ще помагам с каквото мога  Hug
Quili, аз също нямах почти никакви симптоми, освен чувствителни гърди почти до преди десетина дни, ама след това почна да ми се гади. Все още не съм повръщала, надявам се да не се стига до там. Иначе апетита ми според мен си е нормален, само че гледам да ям често и по малко и да не ям junk food Simple Smile.
Добре дошли на новите момичета и на всички, които са видели точици и сърчица!

# 268
  • Мнения: 97
Добро утро и от мен!
Добре дошли на новите попълнения в групата на Августинките! Дано да сме все така заедно до края! Laughing
smiley, зацапването спря, но ми се появи едно бяло течение, докторката каза че са гъбички и ми даде някакви вагинални глобули и каза че не е нищо страшно, просто трябва да се премахнат навреме
ЛАЛИ, много готино се е получило  Grinning Grinning Grinning
giuli, в началото и аз нямах никакви симптоми, като изключим напрежението в гърдите, но в последно време ми се гади от всичко и само мандарините и портокалите ми помагат за кратко Simple Smile
kеit, то май и аз ще съм за 29.07, но докато го уточним напълно оставам тук Laughing

# 269
  • София
  • Мнения: 791
Мили момичета, аз взех решение и си записах час за нашия си доктор. Ами, с  пълна програма съм -уши,нос и гърло.Притеснявам се, поне да знам какво мога и какво не мога да пия.Имам си и ниска температура.Наистина пълна програма. Дано се постегна за празниците, че на всичкото отгоре по нова година ще се пътува.Благодаря за бързите отговори относно симптомите,смятам да разпитам майка ми как е било с нея,като е била бременна.Ние още не сме споделили в къщи,майка ми ще ме умори от притеснения и непрекъснати обаждания, поне за сега искам да си го спестя.

Общи условия

Активация на акаунт