Wii

  • 5 809
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 220
Момичета заинтригувахте ме ,но за първи път чувам за тези игри ,кажете как се играят ,какво представляват ,изглежда  интересно , а и казвате че е за цялото семейство.

# 16
  • Мнения: 52
да попитам и аз. Купихме си преди няколко дни едни маракаси към играта, като си мислехме че вътре в кутията ще има и диск с играта. Да ама не. И сега не мога да я открия никъде. Някой да е виждал?

# 17
  • Мнения: 2 663
Wii-то се продава повече от година в България  Peace Има го в повечето магазини за техника- Техномаркет, технополис, Мултирама  и т.н.
И да, определено е игра за всички възрасти

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Някой питаше за цената . Има я играта в днешната брошурка на Техномаркет - 629 лв.

# 19
  • Мнения: 7 605
Някой питаше за цената . Има я играта в днешната брошурка на Техномаркет - 629 лв.

И какво вклю4ва това?
Тук е 249? zа консолата, един джойстик и играта Спортс. Може би е по иzгодно да се поръ4ва от 4ужбина   Thinking

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Някой питаше за цената . Има я играта в днешната брошурка на Техномаркет - 629 лв.

И какво вклю4ва това?
Тук е 249? zа консолата, един джойстик и играта Спортс. Може би е по иzгодно да се поръ4ва от 4ужбина   Thinking

Конзола със слот за карта, джойстик и някаква игра пак. Предполагам, че ще е по - изгодно от чужбина (както повечето неща).

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Точно преди 2г купихме играта от Техномаркет, демек има я доста отдавна в БГ.  Grinning
Вече не играем толкова често както в началото, но чат-пат я пускаме за по една партия тенис.  Grinning
WiiPlay е пак сборна като WiiSport и на детето и е интересна, на мен също  Mr. Green, RedSteel е с едни пушкала и автомати, мъжа ми я играе, аз ставам разногледа и не я харесвам особено, но може на теб да ти хареса.

# 22
  • around the world
  • Мнения: 651
Някой питаше за цената . Има я играта в днешната брошурка на Техномаркет - 629 лв.

И какво вклю4ва това?
Тук е 249? zа консолата, един джойстик и играта Спортс. Може би е по иzгодно да се поръ4ва от 4ужбина   Thinking

Конзола със слот за карта, джойстик и някаква игра пак. Предполагам, че ще е по - изгодно от чужбина (както повечето неща).

Ние си го купихме миналата година ноември. Не си спомням от кой от магазините за техника, но включваше консолата, един джойстик и игра по избор( сама по себе си играта,която си избрахме струваше около 120лв). Излезе ни тогава 550 лв. лв. , като преди около 6 месеца си купихме и дъска.  Ние цялото семейство сме фенове на WiiSport  и  WiiFitness, като мъжо и малкия си играят и на някакви момчешки игри, но с тях изобщо не съм на ясно newsm78

# 23
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Tatjana, видяла ли си Guitar Hero, има различни вариации. От дядо Коледа синът е поръчал варианта с бандата, китара, барабани, микрофон и аз с нетърпение чакам 25ти, за да се разпея  Laughing Иначе аз играя само тениса, но синът ми започна да ме бие много яко на него и съответно ми доскуча  Tired

# 24
  • Мнения: 423
Привет на всички !

Аз също съм притежателка на такава игра и вкъщи много се играе. Донесоха ни я като подарък от Щатите. Само да отбележа за тези, които мислят да си закупят от там, че е кодирана, т. е. игрите които се предлагат по нашите магазини не стават. Трябва да се разкодира, но все още не съм търсила фирма която се занимава с това. Някой ако знае така фирма занимаваща се с разкодиране може да сподели. Имаме 3 игри. Спорта, още една с 8 игри и олимпиадата с Марио. Трите са много забавни.

# 25
  • Мнения: 7 605
Tatjana, видяла ли си Guitar Hero, има различни вариации. От дядо Коледа синът е поръчал варианта с бандата, китара, барабани, микрофон и аз с нетърпение чакам 25ти, за да се разпея  Laughing Иначе аз играя само тениса, но синът ми започна да ме бие много яко на него и съответно ми доскуча  Tired

Ахъм, видях, видях  Mr. Green Ама пусто много пари......Ще 4акам отzиви от теб и тогава Ще умувам  Mr. Green
Вzех една игра на мъжът ми но той в момента е седнал до мен и не мога да пиШа коя  Whistling

# 26
  • Мнения: 1 544
Да се запиша и аз в темата ,че Дядо Коледа я донесе на децата преди 2 дена. За игри нищо немога за сега да споделя защото аз въобще не съм запалена и дори не съм обърнала внимание на какво всъшност играят вчера и днес ,само знам ,че мозичките на тези игри ме изнервят ужасно  Rolling Eyes

# 27
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Ще 4акам отzиви от теб и тогава Ще умувам  Mr. Green
Излязоха ми пришки на ръцете от тупането на барабаните  Crazy

# 28
  • Мнения: 7 605
Ще 4акам отzиви от теб и тогава Ще умувам  Mr. Green
Излязоха ми пришки на ръцете от тупането на барабаните  Crazy

 Laughing  а ние имаме вси4ки мускулна треска в ръцете от тениса  Laughing

Подарих на мъжът ми "Call of Duty: World at War" барабар с пуШка  Laughing Във въzторг е  Crazy И графиката е у4удваЩо добра, няма абсолютно ниЩо обЩо с детинската графика на Спортс, примерно  Peace

# 29
  • Мнения: 11
Момичета, а знаете ли, че има начин да се сложи специален чип на Mii-то, чрез които могат да се теглят игри от нета Laughing И ние получихме от Дядо Коледа въпросната игра и веднага проучих нещата за"хакване" Sunglasses. (имам опит от PSP-to).Днес  занесохме конзолата в една фирма , надявам се утре да го вземем и ще ви се похваля..Има около 100 игри в нета за Wii, които само се записват на DVD ! Иначе освен спорта купихме и някакви "нинджи".. но не сме очаровани...Иначе в "Пулсар" има "Ледена епоха", " Хари Потър", "Междузвездни войни" и цените са доста по-ниски отколкото в Мултирама!!!

Общи условия

Активация на акаунт