Графика на БТ. Моля за мнението ви !

  • 122 051
  • 842
  •   2
Отговори
# 780
  • Мнения: 195
Момичета, може ли кажете нещо за моята графика?

Графиката ти прилича на последната, от дадените примери. Ако всеки месец изглежда по този начин, може би е добре да си направиш хормонални изследвания newsm78

# 781
  • Мнения: 560
...........................
TV - аз още си държа на моето,че ову е на 12 ден.Нищо,че нямате сърчица няколко дни подред.
..................
Благодаря Диди!  bouquet
12-13 все тая.И на двата дни имам сърца.Дано да е станало нещо.Т. започна да се приближава до 37....дано се задържи мноооого време така.  Praynig

g2l2 много полезно това с графиките.Сложих си го в предпочитани.

# 782
  • Мнения: 121
Момчета да ви разкажа какво ми се случи днес. Отивам аз за фоликуметрия, като си мисля че тя е вече минала и ще се види жълто тяло както се вижда и от графиката ми че тя е минала в АГ-Русе, защото малко или много страдаме от паринемия и неможем да си позволим на частно всеки месец фоликуметрии и докторкато която трябваше да ме погледне нямала възможнст и прати някакъв новак на гейче приличаше и той ми каза че имам фоликул 16. Е как тогава става номера, според мен и графиката ми тя е минала, абе направо ми се объркаха представите, нали преди ову БТ пада и като настъпи ову тя се покачва еееее деее то вече стана. Хич не ми е ясто той фоликул ли видя или жълто тяло, макар че той си мислеше че е фоликул, възможноли е жълтото тяло да го е объркал с фоликул, щот всичко е толкова нереално, абе незнам може и да бърка и може всичко да е наред, Вие как мислите, минало ли е овуто ми или тепърва предстои, ама като знам че съм с къс цикъл даже последния път бе 23дни логично е вече овуто да е минало, ох дано не ви обърках.

# 783
  • Мнения: 869
Снежи,то така или иначе метода на базалната температура не е най-точния.Всики момичета тук във форума какват,че фоликуметрията е водещия фактор.Само от собствен опит ти казвам,че докторите никак не са безгрешни.Така,че сама си направи изводите.За мен О вече е минала.Не мога да определя точно в кой ден,но някои от дните преди Т да се покачи до 37 градуса-между 9-ти и 11 ден.

# 784
  • Мнения: 121
Аз имам болезнена ову и болките ми бяха на 11ден, затова мисля че е минала а пък и циците днес са ужасно болезнени като след ову, просто ацки ме съмнява да имам фоликул 16 със болезнени гърди и БТ 37, някак не се връзват нещата. Благодаря за отговора ти.

# 785
  • Мнения: 54
Добро утро момичета кокичета  Hug
Бихте ли ми погледнали графиката за пореден път  Blush
Има разминаване м/у фертилити и бейбиплан  newsm78
И да ви попитам още нещо, виждам че има момичета които са пили клостил, вас боляха ли ви гърдите като го пихте, тъй като аз го пия 2 месеца и 2 месеца нямам абсолютно никакви болки в гърдите за разлика от друг път когато за почват болките след ову, та чак до другата М  Thinking
 Hug на всички

# 786
  • Мнения: 869
Като видях графиката ти в зачатие ,щех да ти кажа или 14 или 15-ти ден.Виждам ,че другите програми са и те на това мнение.Не е важно чак токова кой ден е точно,а че имаш секс на тези дни.Стикам палци.
Клостилбегита не би трябвало да има такова влияние.Гърдите болят от увеличените Прогестеронови нива.Прогестерона се увеличава за подготви лигавицата на матката за имплантация. Hug

# 787
  • Мнения: 312
  bouquet newsm51здравейте пролетни момичета.....ще ми погледнете ли графиката smile3514,....това вече е прекалено newsm45...пада ,пада ,пада,,,,тази БТ,,,,, smile3538 smile3538 smile3538

# 788
  • Мнения: 869
Мисля,че ще има менструация.Не го приемай толкова тежко.Това ще те съсипе.Винаги има надежда.

# 789
  • Мнения: 54
Благодаря ти за мнението Ела  Hug
И аз така мисля за болката в гърдите, но ми се случва за първи път от години да не ме болят и за това съм много учудена от това че болка няма, дори и напрежение не усещам  Crazy а пък си мисля, че Т ми е добра за тази фаза, пък и никой лекар досега не се е съмнявал при прегледите за нисък прогестерон  newsm78   
Пффф незнам каквото стане  Peace
 Благодаря ти още веднъж   bouquet

# 790
  • София
  • Мнения: 561
хихихи, благодаря ви за мненията, момичета!!!
Алчо на теб специално  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дидикар, аз си сложих овуто, тъй като ходих на фоликулометрия Wink
g2l2  права си - възможно е да имам естрогенна недостатъчност, тъй като в началото на цикъла приемах естрогено-подтискащи препарати, иначе хормоните са ми в норма.

Благодаря ви!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 791
  • Мнения: 101
здравейте момичета. Аз съм нова в тази тема. Имам 37,2 от 13.02 и от тогава много ме боляха гърдите, като никога. На 17.02 си измерих БТ 36,9, и си направих тест за бременност и беше отрицателен, но днес на 18.02 БТ беше 37,2, какво да си мисля. От 6 дена чакам да ми дойде, а то все не идва, и тест ме разочарова, значи не съм бременна, а тогава защо не ми идва. Можели защото този месец на 23.02 ми правиха цветна снимка и от там да ми закъснява, но на моята приятелка, която също на този ден и правиха ЦС и дойде преди 4 дена. Много моля за мнения. Това с БТ, ако се получи овулация,БТ се повишава над 37 и след като отмине след 2 дена спада или ако съм бременна се задържа над 37. Така ли е или съм с грешка. Много целувки на всички. С пожелание за 2 чертички. newsm44 newsm44 newsm44

# 792
  • Мнения: 1 208
здравейте момичета. Аз съм нова в тази тема. Имам 37,2 от 13.02 и от тогава много ме боляха гърдите, като никога. На 17.02 си измерих БТ 36,9, и си направих тест за бременност и беше отрицателен, но днес на 18.02 БТ беше 37,2, какво да си мисля. От 6 дена чакам да ми дойде, а то все не идва, и тест ме разочарова, значи не съм бременна, а тогава защо не ми идва. Можели защото този месец на 23.02 ми правиха цветна снимка и от там да ми закъснява, но на моята приятелка, която също на този ден и правиха ЦС и дойде преди 4 дена. Много моля за мнения. Това с БТ, ако се получи овулация,БТ се повишава над 37 и след като отмине след 2 дена спада или ако съм бременна се задържа над 37. Така ли е или съм с грешка. Много целувки на всички. С пожелание за 2 чертички. newsm44 newsm44 newsm44

В деня на ову Т ти трябва да е ниска и после да се повиши.Може повишението да е постепенно може и да я рязко.Не е нужно Т ти да е над 37.Важното е разликата мужду парвата фаза и втората да е поне 0,4.Например ако си поддържала Т преди ову 36,5 след ову трябва да е поне 36,9. Т ти след ову трябва да се задържи висока до идване на менструацията.А ако си бременна не трябва да пада.Има така наречен имплантационен спад от 7-10 ден след ову и тогава Т ти може да падне малко но после пак трябва да се вдигне ако има бебе.
Водиш ли си в някой сайт графика,че така се обърках.Ако имаш дай линка да я видим

meri_m  и за мен ову е 100% на 14 ден - дано сте имали сърчица тогава и ще чакаш още около седмица.Успех Hug,
jdesika,без сълзи мила.Важното е изследванията да са добре и да сте здрави.Бебчето ще стане когато е речено.Знам,че не звучи ободряващо но си е така.Толкова много се притеснявах и аз и в месеца когато се успокоих и си казах"майната му когато стане" то взе,че стана.Спокойствие само.  Hug
 


Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 16:05 от didikar

# 793
  • Мнения: 1 208
Sneji^  , искам да ти видя графиката обаче нещо немога да отворя бейбиплан - незнам защо

# 794
  • Мнения: 560
Аз пак ще досадя.Днес се събудих в 6,40 и си мерих Т.- 36.80, без да ставам и да мърдам много в 7.00 отново си мерих беше 36.90.Сложих  36.85.Правилно ли е това?По принцип меря от 6,55 до 7,05 или 7,30 до 7,40(Според смяната която съм на работа.)  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт