ЮНСКИ мами 2009; Тема №12

  • 12 585
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен. Не съм влизала от три дни и едва смогнах да ви прочета.
Галя, много съжалявам.
И аз не съм ходила на ранната ФМ.
Искам да помоля момичетата от Варна да ми препоръчат лекар за ФМ, за да се запиша за втората ФМ.

# 256
  • Мнения: 255
Toni, всички препоръчват доц. Балев.
Аз от 2 седмици не съм качила килограми,при вас как е?

# 257
  • Мнения: 1 475
С килограмите,   не съм мръднала тези дни, но неще нямам никакъв апетит, незнам това за притеснение ли е или не,и интересното, е че и хем усещам, че съм гладна хеме нищо не ми се яде, аз днес съм си вкъщи взех си един ден почивка и ходих да магазина купих около 5-6 вида храни уж  ще ми се дояде, от всичко опитах по един залък и не ми се яде незнам защо- дори любимите ми млека не са ми вкусни!Сутринта ми стана лошо, подгади ми се, не ми се беше случвало сигурно от две седмици!

# 258
  • Мнения: 165
И аз съм се застопорила с килограмите - нищо не ми се яде Sad Тази сутрин повръщах няколко пъти - нещо, което не ми се беше случвало скоро - едва тръгнах за работа.Направо се чудя какво да ям вече..

# 259
  • Мнения: 1 291
Вчера бях на коледно парти във Веселото село, и като се отприщих на едни танци,хора откачих.Като отвързана бях след 3 месеца седене на едно място.В сряда и събота пак съм на партита и не отговарям за действията си Simple Smile
И понеже исках да съм много хубава си сложих един стар панталон едвам го закопчах,обаче като отидохме там и като се почна едно прасенце, питка,ядене ядене.Още след половин час се наложи да го разкопчая,корема ми стана двоен и до вечерта бях с откопчан панталон с риск от падането му Simple Smile)
Край вече с старите дрехи!   Somebody ще си чакам снимките на дънките защото това ми предстои Simple Smile

# 260
  • Мнения: 9 814
И аз съм така от няколко дни.
Храната ми е безвкусна, нищо не ми се яде.
Хем усещам, че съм гладна, хем като тръгна да ям нещо ми се гади.
Също така съм и страшно уморена. Въобще не знам как ще работа 7 дни без прекъсване по празниците.
Вече сериозно обмислям дали още в началото на март да не изляза болнични / само да съм жива и здрава до тогава/.
Виждам, че доста се притеснихме от това, което се случи на Галя, но все пак ека бъдем оптимисти и да мислим по-положителни неща.
Все пак тези негативни мисли влияят и на децата ни.


edno_momiche   smile3501 само така!

# 261
  • Мнения: 136
аз 2 седмици се бях закотвила на едни кила, тъкмо се радвах и хоп - от вчера съм с още 1 кг. нагоре  Embarassed  До вчера много се терзаех с тези кила, но лекарят ми каза, че съм си била много добре и да не съм се ограничавала (това е май едно от малкото неща, които му харесах)  Laughing

Миналата седмица и аз имах липса на апетит, което направо ме уплаши. Хем бях гладна, хем нищо, ама нищо не ми се ядеше. Но се оказа много временно явление. Сега пак си хапвам сладко-сладко, особено ми се ядат портокали, мандарини и банани.

# 262
  • Мнения: 35
Момичета аз също от няколко дни съм без грам апетит.Май това е характерно за този период от бремеността,защото виждам,че не съм единствена newsm78

# 263
  • Мнения: 136
Забравих да се похваля, че от петък вечерните гадения при мен ги няма и вече не си лягам преди 22:30 ч. (преди - в 21:00 ч. вече спях 3-ти сън). Много се радвам за това, защото пак си влизам в нормалния ритъм на живот и си чувствам по-пълноценни дните. И червено винце ми се припива, довечера ще се пробвам с една чашка,  

# 264
  • Мнения: 1 475
Едно момиче, още снощи ги качих в албумчето, извинявам се ,че не съм се снимала отзад дупето, обаче ме беше срам, че ми е порастнало дупето и естетически, не ми стоят добре а аз не обичам да ми е грозно дупето, каквото  е в момента Embarassed, аз ги взех да ги нося с блузони и по-длъжки блузки!И корема си качих снощи! Laughing

# 265
  • Мнения: 1 425
Здравейте!

Галя, съжалаявам за случилото се! Стискам палци всичко да мине както трябва и след време да се похвалиш пак с  EFP

Аз вчера бях в спешното отделение на болницата  Sad. Сутринта ми стана лошо и започна да ми се вие свят. Изчаках малко да ми мине, но не ми мина и трябваше да се обадя на бърза помощ, защото бях сама с детето. Дойдоха за 5 мин и ме откараха в болницата. Там се установи, че съм се дехидрирала с моето не ядене и не пиене и ме сложиха на система. Килиан го беше страх през цялото време, добре че успях да се свържа с мъжа ми да дойде да го вземе. Нахраниха ме в болницата и ме пуснаха да си ходя. Аз имах и час за гинеколог, за това отидох директно при него. Тя ме прегледа и с бебето всичко е наред - отговаря си на седмиците и беше много активно  Heart Eyes. После ми взеха кръв за БХС и си тръгнах (вчера бая кръвчица ми източиха). Сега съм отново в болнични до 5 януари. Хемоглобинът ми е 112 и ми изписаха да пия желязо.

При мен апетита още не се е завърнал и все още ми се гади, но по-малко. Докторката ми изписа капки за кръвното, ако пак ми стане лошо да ги пия, също ми изписа чорапи за бременни, които също помагат при проблеми с кръвообращението.

# 266
Здравейте и от мен моми4ета, Hug
Вчера бяхме за последен път на лекър тук въвъ Виена ,в 4етвъртък се прибирам в България и продължаваме там с преглед4етата!
Видяхме беб4о, вси4ко е наред махаше ни с ръ4и4ка и риташе с кра4енца ,невероятно колко добре е ве4е оформено ,немога да ви опиша как се по4уствах като го видях и като казаха ,4е вси4ко е наред , много се притеснявах преди прегледа дали вси4ко ще бъде наред и за щастие- да!Даже расте с  седмица напред baby_neutral!
  Моми4ета в4ера говорих с лекаря ми тук, казах му 4е се притеснявам адски дали вси4ко е ок ,,дори безпри4инно , просто като слушам и 4ета какви неща стават!
тои ми забрани да 4ета и да слушам всякакви неща свързани с неприятни емоций ,и най ве4е с свързани с проблеми при бременност и т.н.т,!Каза ,4е този стрес се отразява срашно много на бебето ,дори може да при4ини някои болести като диабет и т.н.т!
За това призовавам ви мислете позитивно и не 4етете неща които ще ви причинят стрес !
Лек и слън4ев ден от мен Hug


# 267
  • Мнения: 255
Едно момиче, още снощи ги качих в албумчето, извинявам се ,че не съм се снимала отзад дупето, обаче ме беше срам, че ми е порастнало дупето и естетически, не ми стоят добре а аз не обичам да ми е грозно дупето, каквото  е в момента Embarassed, аз ги взех да ги нося с блузони и по-длъжки блузки!И корема си качих снощи! Laughing
Видях ти новата снимка на корема-ами, че ти имаш страхотно тяло! Завиждам ти, че можеш да изглеждаш така без спорт(без лоши чувства, разбирасе  Grinning )

# 268
Здравейте. Все пак тези, които не сме ходили на ранната ФМ, не трябва да се шашкаме. Никой не е казал, че задължително при нас ще има проблем. По тази логика по-голямата част от децата, които се раждат, нямаше да бъдат здрави. А жените, при които има някакъв проблем, не са чак толкова много. Наистина е тъжно е, че сред нас се случиха такива неприятни неща и дано вече не се случват. Но все пак това в никакъв случай не трябва да ни плаши.
Моят лекар (баш истинският ми, не сегашният временен) не ми е казвал да ходя на ранната ФМ, дори последния път, като се видяхме (бях в 11 г.с.), го оппитах на какви изследвания да отида и той ми каза за БХС-то между 15-19 седмица. Аз на този човек му имам огромно доверие и смятам, че щом не ме е карал да ходя на ранната ФМ, значи не е видял нищо обезпокоително. И при вас сигурно положението е същото.
Не си внушавайте нещо, което най-вероятно няма да се случи и само излишно да се притеснявате. Аз, както казах, съм на ФМ чак в края на януари, но съм напълно спокойна и ще мисля положително дотогава. 
Надявам се, че поне на част от вас съм успяла да вдъхна капчица оптимизъм  Hug

Абослютно съм съгласна с теб Hug

# 269
  • Мнения: 35
аз немога да вляза в албума от една седмица,незнам защо

Общи условия

Активация на акаунт