КИПЪРСКА пълнолетна 18-та тема :))

  • 20 496
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 953
Здравейте, как сте днес.
Мойта сестра много ме дразни като се чуваме вечер по скайпето - ами че все ми разправя за хора по къси ръкави и джапанки.Хора в морето и т.н.Пък тук едно такова студено и гадно .
Кате,можеш да накупиш гирлянди и да ги закачиш с тиксо ,има фигурки много тънки и да ги лепнеш по тавана/те са в разни цветове/.Я виж тук някакви идеи.
http://www.gradini.info/galeria_koledna_ukrasa_p2.html

# 16
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
здравейте, момичета, Hug
колко мноооого съм изпуснала, ама поне тук да се разпиша

малко съм като в небрано лозе по отношение на какво е ставало в темичките ни, но ще наваксам

да ви почерпя, тази седмица се сдобихме с кола, и да ни е безаварийно карането



Кати, не знам какъв съвет да дам за украса на ресторанта, но сега са много модерни черни клонки със сребърни кристалчета по тях, много сребърни коледни орнаменти и заскрежени клонки, играчки, играчки, имитиращи ледени образувани мисля, че ще са много подходящи за интериора на ресторанта ви

и аз имам нужда от помощ - не мога да измисля какво да подаря на любимия за коледа, мисля хубав парфюм, но ми се ще към него да има и още нещо, дайте някакви идейки вие какво сте намислили да подготвяте  Praynig

# 17
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Myriam , честита кола.
Безаварийно и безпроблемно шофиране.
Да ви откара до незабравими кътчета по света.

# 18
  • Мнения: 903
Мириамче, да ви е честито новото возило, с кеф да си го карате /респективно возите в него Mr. Green/... За тортата - думи нямам... Ако можех тъй да се пресегна и през монитора да я докапам.... мммммммм!!!
       
                    Пък за коледния подарък на мъжО бас ловя, че ако го допълниш въпросния парфюм със.............
себе си, облечена в изкусително бельо от някой секс-шоп + белезници с пухчета.... smile3521 ...... Абе гарантирам ти, че
ще остане човекът мноооого доволен newsm53  Единствения "недостатък" при такъв подарък е, че като те метне от Коледа..., та до Нова година включително.., такова "празнуване" ще му дръпнете дето дълго ще се помни luvbed.... Само дето гледката ще е малко еднообразна..., ама ще се редувате с мъжО кой да гледа тавана    condomuu Laughing
/А,да!- И трябва да командировтате детето някъде Joy Joy Ама тъкмо ще зарадвате бабите hahaha/

Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 17:18 от blondy-mamma

# 19
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте сладки мои!

Още не съм пуснала снимки , но ще стане тази вечер или утре!
Обаче успях да прочета назад! Големи сет сладурки и
какви комбинации сте мислили...
Наистина съжалявам, че не се съобразих да
дам готовите инструкции, особено като знам преди да
се светна как стават нещата колко пъшкане беше... Heart Eyes
Ама, карай! живи и здрави! за другия път ще знам!

Жужи, направо ме засрами мила!
То вярно, че нашо лошо няма, ама все пак... hahaha Иначе си
се фръцках напред назад как си знам...хи,хи...

Иначе по въпроса с пикантерийте няма много за разказване.
Всички си бяха с жените и/или мъжете и както знаете в такава компания всички
се държат доста прилично.  CrazyБяхме в хотел Ария. Петзвезден, бутиков хотел в Прага.
Много изискано и красиво беше всичко. Вечерята изпипана до безкрайност.
Беше от типа огромни чинии и малки, ама много малки ястия насред чинията. Mr. Green ,
Основно рибни специалитети.
Всичко беше първокласно! Шефовете си бяха свършили работата чудесно! Laughing
Иначе аз и колегата ми датчанин от България си правихме веселото.
Пийнахме бяло вно, минахме през червено, после Джеймсон и на края невероятна текила.
Все съм пила текила, но такава за пръв път опитах.
Времето беше ужасно, но прическата ми си остана невероятна! Пу, че съм скромна.... Joy
Нашто шеф дари всеки с бутилка прекрасно вино, а аз щото знае човека , че не съм чак такъв ценител на вината, беше приготвил парфюм Гучи и лосион за тяло, който ми взеха
на летището щото беше повече от допустимите милилитри , а аз като една умница дори не проверих преди това колко е.
Беше късно да се връщам да си пускам багажа и така харизах част от подаръка си
на пражкото летище!

Блонди, съжалявам, че ще те разочаровам,
ама чак да дращя нечий гръбче не стигнах. Нооо...никога не е късно!
И чепикът не си оставих, щото нямаше на кой и щях да си остана некомлектована. Laughing
Обаче в бързината леко счупих част от едното нокътче и се надрах самичка поради този инцидент.


Кати, според мен ресторанта е изключително елегантен и тематичен и подобни гирлянди и шарении не подхождат. Ако искате да подчертаете Коледата и новогодишните празници сложете акценти по масите или на няколко места из ресторанта.
Можеш да използваш кристални или стъклени,но прозрачни играчки, разни нежни клончета по масите, около свещите.
Може да сложите някакви коледни малки дръвчета, но не елхи.
Има един които са като топка поставена върху стъблото и в малка саксийка.
Украсата трябва да е претеглена, елегантна и ненатрапваща се.

Мириам, честито возило! Леко и безаварийно шофиране!   bouquet

Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 18:30 от Муци

# 20
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ЕЙ ме пак Mr. Green
блонди таваните са мнооооооого високи само в средната част е нисък а там лампите са от тези спот-лайт дето им викат и са вградени и е абсурд да закачиш нещо .... Rolling Eyes
мириам честито возило  bouquet  bouquet ...........а къде беше първата разходка ако не е тайна Twisted Evil к....а за подаръка може да добавиш копчета за ръкавели.....вратовръзка ...ако носи де ....ако не .......тогава....нещо спортно те винаги харесват такива неща.........или пък календар за новата година със ваши снимки ......тук са мнооого на мода ............ако нищо дотук не става тогава остава това дето е предложила блонди Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes
муци уааааууууууу чудесно звучи еееееееееехаааааа супер сте си изкарали а ти след толкоз пиене ка стоя на изящните токчета без да се подхлъзнеш ...........аз ако бях на тебе задължително ще ми трябват два мъжа за патерици Joy Joy....пък за парфюма направо ме хвана яд и ти хем пътуваш и знаеш неможа ли да го пъхнеш в чантата .........ех да му се невиди и той е хубав да му се невиди #2gunfire..............а за украсата да да и аз така смятам само по масите нещо малко и ако забележите на една от снимките има едни като бели плавоъгълни вазички осем на брой смятам и в тях нещо да сложа... newsm78
мислех си и в тези саксийките с черните бамбукувите пръчки нещо да бутна ама какво newsm78....видях в един магазин увити на същите пръчки лампички много тарикатско обаче нямам ток да всички саксийки....само до едната уви newsm78.........уффффффф

# 21
  • Мнения: 7 391
                Здравейте,сладурки!Гледам не сте скучали! Laughing Хайде,чакаме снимки от принцесата на бала!Таз прическа дето е перфектна до края трябва да се види!
                Кати,видях прекрасна украса точно за твоите лампички.За луничките на тавана ми е мисълта.Точно на такива лунички вероятно с тиксо бяха спуснати сребърни звездички / 2-3/с прозрачно влакно /та не се вижда на какво висят  Laughing/ Самите звездички не бяха плътни,а направени като от сребърни телчета / ама обяснявам като ...не намирам думи като какво  Mr. Green/ при това бяха обемни и беше невероятно елегантно и нежно.Не се натрапват с присъствие , а само проблясват от светлината.На масите имаше точно черни клончета посипани със "сняг" или "скреж" /има един глитер лак,който прблясва само при светлина/ и във всяка група имаше като акцент по едно коледно цвете,но с различна големина и съвсем дискретно.Просто като просветване за да не е само черно и бяло.Не съм знаела ,че ще потрябва за да снимам.Беше нежно,ефирно и елегантно.Даже се учудих,че е направено толкова добре защото заведението не е голямо и елитно.
                          ЛЕКА НОЩ ,МОМИЧЕТА И ПРЕКРАСНИ СЪНИЩА!!!
                 
               

# 22
  • Мнения: 39
Здравейте момичета,

Myriam, честита придобивка и от мен... Аз също ти пожелавам безаварийно пътуване   newsm01  и много и все вълнуващи дестинации...  А колкото до подаръка - след предложенията на момичетата, не смея да дам идеи...  newsm47
Муци, много се радвам, че си изкарала добре. Ама наистина е гадничко това с лосионът...  smile3511  Но ти не съжалявай! Той Коледко гледа и ще се опита да компенсира загубата...   santa2
Кати, Муци го е казала много точно:
Цитат
Кати, според мен ресторанта е изключително елегантен и тематичен и подобни гирлянди и шарении не подхождат. Ако искате да подчертаете Коледата и новогодишните празници сложете акценти по масите или на няколко места из ресторанта...
Пожелавам ти, успех при намирането на най- подходящата украса!
shankulova, ама наистина ли чак толкова проблеми ви създава компютъра? Напиши моля те каква марка е и от къде го купихте, защото нашият татко също мисли да купува...

Пожелавам на всички успешна седмица, изпълнена с много приятни емоции!

Дидиа, писали сме почти заедно...

# 23
  • Мнения: 5 001
Ку-куу....Ха,Добро утро!
Един беладжия се появи  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Аз де.....

Както можете да се досетите беладжията дето се прави на правач на теми съ Я  hahaha hahaha hahaha
Исках да сменя картинката и всичко както си му е реда(Жабчето ми беше пратила на ЛС всичко),но не ми дава да редактирамммммм Twisted Evil
Както е казала Дидия аз все бързам да помагам....Да де....ама тоя път ми мина котка път!
Извинете за белята и ми простете.Моля ви!  Embarassed Embarassed Embarassed


Мириам,ЧЕСТИТА КОЛА! Да ходите все на хубави места с нея.Безаварийно пътуване с нея!  Hug

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 09:01 от TheNMaster

# 24
  • Мнения: 7 391
                 Здравейте,момиченца!
                 Мастърче,що не можеш да редактираш? Я пробвай отново,само когато темата заключи тогава не може да се редактира.На мен оформлението ми хареса в тези лилави цветове,а до Коледа давайте да я изпишем и ще имате нова коледно - зимна темичка.А за бързането ....ти ме изпревари и аз се чудех дали да не им я пусна  Laughing
                 Лек и спокоен ден на всички!

# 25
  • Мнения: 140
Добър ден и от мен!
Мириам,появи се най-накрая Hug Честита ви кола,със здраве да си я карате и да си се возите  bouquet Повечко подробности няма ли да споделиш...какво прави през цялото време докато те нямаше?
Павлинката, да ти кажа честно не мисля че ще ти помогне нещо ако ти кажа каква марка компютър сме си жзели,защото спред мен всичко си е до късмет Peace Предния ни лаптоп беше от най-непрепоръчваните и 3 години не ми е правил никакъв проблем,но се наложи да го сменим защото изгоря заради тока,а този сега от всякъде ни го хвалиха, но явно има някакъв фабричен дефект видеокартата само защото всичко друго е 6 Peace
При нас пак няма нищо интересно...вчера ходихме при буболинка да нарисува малката госпожица,поразходихме се,изхарчихме някое евро и така...после пак вкъщи Sad
Айде оставям ви засега...
Хубав ден на всички  bouquet

# 26
  • Мнения: 5 001
                 Здравейте,момиченца!
                 Мастърче,що не можеш да редактираш?
Щото ми е изчезнал бутона "редактирай" имам само "цитат"...... newsm78

# 27
  • Мнения: 577
Говорииииии :Бай Систър Жужонова
Моля всички да сядате на масата ,че си взех външния изпит пред ДАИ с `0`грешки,
който не се напие виртуално сега-НЯМА кога------------чаааааааааааак, когато взема книжката в ръце  Hug 
       
       
  

# 28
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ООООО бай систър Жужонова Joy Joy...браво душата браво браво на теб сааааааааамо така ха наздраве ...... Hug.......пък и  с нула грешки брях ..... newsm78.......още веднъж бравооооооо  bouquet
  bouquet
муцка кво стана с снимките схванах се да чакам newsm78

момичета благодаря ви че се отзовавате с идеи  Hug...днес ходих до два магазина обаче плачевно почти нищо не е останало ужасссссссссссс Mr. Green.....и  както бях изпаднала в паника а аз във такива случаи винаги ама винаги ходя на фризиор така де за успокоение ............и отивам си аз на фризиора и с влизането си виждам украсата в фризиорския и оооооо да да да точно това ми трябва стоях кат припарирана на сред салона и викам моля ми кажете ми от къде сте взели тез чудеса и така издадоха тайната та утре отивам там на разузнаване цени и т-н- ще ви държа в течение....
а сега отивам да видя мъжо че нещо се е разболял че разнасяме супите нагоре надолу..... ooooh!

# 29
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Жужи , честито.  bouquet
Безпроблемно шофиране.  Hug

Мастерчето се претеснило милото , че неможе да редактира темата. Hug
Не е болка , а е и поправимо.  Peace
Аз поправих таз грешка , като писах на модератор и пратих приготвена от мен тема Embarassed
Надявам се да ви харесва.  Heart Eyes
ВИЖТЕ ПЪРВА СТРАНИЦА.  Blush
 

Общи условия

Активация на акаунт