Тайната на дългата и здрава коса - 52

  • 21 170
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 496
Те по принцип тези четки/например със свински косъм които са/ не стават за сресване, защото са прекалено меки. Като че ли само приглаждат косата. Но че дават блясък- това е факт!

# 76
  • Мнения: 1 179
Си-си, благодаря за инфото. И аз се загледах точно по тази, която е показала Мис арк, водят ги щадящи и навсякъде, където чета препоръчват именно такива четки. Мисля да пробвам, само не знам как ще сресва дългата ми грива.  newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 547
да, и аз много харесах гребена на Мис Арк, даже почнах да си правя планове кога да ида до Рилския манастир и да си купя гребен -  струва ми се добра причина Sunglasses

# 78
  • Мнения: 4 496
Виждала съм и по магазините, в които продават фибички, шнолички, диадемки и т.н. финтифлюшки за момиченца.

Причината е ясна, поводът обаче наистина е добър. Heart Eyes
П.С. Да казвам ли точно откъде го взех? Понеже сега, в този студ, не знам дали ще има хора там./беше на открито сергийката/.

# 79
  • Мнения: 311
Доста сте изписали бре  Whistling
тук съм и няма мърдане от темата.  Hug  bouquet
п.с. сещам се коя е бъдещата булка, но май не е само една  Thinking

# 80
  • София
  • Мнения: 547
 Simple Smile хмм, със сигурност на тоя студ няма да има сергийки отвън  Confused
ще пообиколя околните магазини за финтифлюшки и фибички.. Crazy

# 81
  • Мнения: 4 496
Става въпрос за сергийките и магазинчетата отзад, при известните мекици.  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 42
Здравейте момичета  Hug Ах,колко сте изписали...има да си чета  Crazy
Тези дни чакам да ми пристигне маската с маслина на Avon и веднага ще я пробвам,нямам търпение-толкова ми я нахвалиха  Flutter Иначе в момента правя маски само със Стимуланта на Икаров и съм доволна,само дето косата ми е нацъФтяла-постригвах я септември,а вече плаче за ножица  #2gunfire не е честно при всички тия грижи
Навихте ме и мен-почвам да търся дървена четка или гребен  Grinning

# 83
  • Мнения: 3 050
Една на бързо направена снимка на 13-ти тоя месец след подстригването  Peace
Краси не я слагай снимката (не я харесвам )  Wink
http://img209.imageshack.us/img209/3779/p1260052ge3.jpg

# 84
  • Мнения: 4 496
`Ми добре. Ама на мен ми харесва. Crossing Arms Heart Eyes

ТИ КОЛКО ОТРЯЗА БРЕ?! Shocked Поне 3 см. са отишли... Shocked Ааа, няма да се разберем така.... Naughty Crazy

# 85
  • Мнения: 3 050
щях да пиша-личи ли си?  Mr. Green
общо взето аз не съм рязала-мама ряза-нещо я хвана фантазията  Laughing , одряза доста и пак я чувствам дългичка, но си мисля че ако се бях стърпяла до лятото щеше да е  Heart Eyes Heart Eyes ама явно ще чакам Flutter

# 86
  • Мнения: 159
♥ iguanka ♥ , много ти е хубава косичката - здрава и лъскава. smile3525

MANDITKA , и при мен беше така. Поддържах я, правех й маски и след няколко месеца пак почва да цъфти. Неблагодарна работа. Обаче като минат още няколко месеца ще видиш, че ще бъде добре подхранена и няма да се налага да режеш толкова често. newsm03

# 87
  • Мнения: X
♥ iguanka ♥ , много ти е хубава косичката - здрава и лъскава. smile3525
Чудесна е!   bouquet

# 88
  • Мнения: 101
Моля, споделете някоя хитринка и за мазна коса.
10 капки етерично масло от хвойна в 500мл вода. С тази вода изплакваш косата след като си я измила с шампоан.

# 89
  • Мнения: 2 110
♥ iguanka ♥ ,косата ти е хубава !   Peace
 Като си я отрязала сега бързо ще дръпне пак дължината, въпреки ,че аз не виждам да е скъсена?! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт