Къде изчезна хляб "Бонус"?

  • 17 059
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
Днес забелязах че го няма в един от хипермаркетите до нас.

# 16
  • София
  • Мнения: 285
Хм, жалко Crossing Arms. А аз си мислих, че само в нашия магазин са спряли да го доставят...

# 17
  • Мнения: 1 282
Ние му намерихме заместник.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 830
Жалко, беше хубав хляб и често го купувахме.
Добре, че се предлагат и други пълнозърнести. Wink

# 19
  • Мнения: 4
...и сега не мога да намеря пълноценен заместител, който да е вкусен и полезен  Cry
От около 2 години насам купувам хляб "Вита" на "Добруждански хляд АД"- Добрич.
Има го в по- големите магазини:
Кауфланд- 0,70 BGN
Пикадили- 0,75 BGN
Бурлекс- 0,75 BGN
СВА- 0,79 BGN
Мога да кажа, че не е от онези оцветените хлябове, а наистина е такъв за какъвто е обявен.
Досега клечки, камъчета и други примеси не съм намирал.
Единствен недостатък е, че понякога грамажа не отговаря.
Кантара в Кауфланд ми е отчитал 360гр. при обявени 400...  #Crazy Но по- скоро е изключение, отколкото правило.



Още за хлебчето:
Съдържание- пшеничен шрот, хлебна мая, йодирана сол, кисела закваска, подобрител, питейна вода;
Съдържание на 100 гр. продукт:
- белтъчини- 7,2 гр.
- мазнини- 2,7 гр.
- въглехидрати- 48,2 гр.
- влакнини- 11,7 гр.
- енергийна стойност- 217ккал
- енергийна стойност на 1 филийка- 66 ккал

Дано съм бил полезен.

# 20
  • Мнения: 589
 Самата аз хляб ям много рядко,но вече купуваме ръжения на Нилана-4 лв струва килограма,но си струва!

# 21
  • Мнения: 3 050
Аз си харесвам Вита-та  Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 389
Заводът не е фалирал, но е спряно производството

# 23
  • Мнения: 19 487
Аз даже отправих запитване на сайта на Бонус защо е изчезнал, но не ми отговориха. А от магазинчето до нес ми казаха, че са фалирали и се предлага само Тонус сега, но той е от един вид и го няма редовно.

# 24
  • Мнения: 373
И на мен ми казаха, че е фалирал завода, но и аз отдавна го замяних с ВИТА, защото и аз попаднах няколко пъти на камъни в хляба.... Sick

# 25
  • Варна
  • Мнения: 777
Хм,не съм обърнала внимание,че го няма... ThinkingМайка ми го зареждаше този хляб,ще я разпитам-да видим какво ще кажат дистрибуторите.

# 26
  • Мнения: 19 487
Ако наистина Вита е без брашно, аз също ще си купя

# 27
  • Мнения: 940
Аз Бонус спрях да купувам когато започна да ми се разваля на 2-рия час от отварянето. Също така няколко пъти попадах на абсолютно мухлясал хляб. Даже съм го връщала в магазина.
Иначе Вита не е лош като цяло.

# 28
  • Мнения: 3 675
Аз купувам на Нео Органик пълнозърнест хляб, понякога вземам баварски на Ритърн.Но като цяло ядем бял хляб, защото мъжът ми не обича диетичните хлябове.Той смята,че им слагат разни боклуци, за да придобият тъмен цвят, затова ги избягва.От Бонус никога не съм била доволна, защото застояваше по рафтовете и беше вечно твърд.

# 29
  • Мнения: 19 487
Аз Бонус спрях да купувам когато започна да ми се разваля на 2-рия час от отварянето. Също така няколко пъти попадах на абсолютно мухлясал хляб. Даже съм го връщала в магазина.
Иначе Вита не е лош като цяло.
Ако не е бил пресен нищо чудно че се е развалял. Понеже в къщи само аз го ям, като го сложех в хладилника ми издържаше по две седмици. Както и да е, очевидно ще трябва да се ориентирам към друга марка.

Общи условия

Активация на акаунт