КОЛЕДНИ ЗВЪНЧЕТА БИЯТ, ЧУДЕСА ЩЕ НИ ОТКРИЯТ! 15.12-21.12.08г.

  • 13 888
  • 245
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 622
Сладуранки мои благодаря ви от сърце за прекрасните пожелания  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Нека на вас ви се върнат с двойна сила-страхотни сте   bouquet Hug
Bagne миличка честито ти сърчице  Hug Hug Hug Леки и безпроблемни 9м. и едно живо и здраво сладинко бебоче накрая  Praynig Hug
Amanita стискаме палци за прегледа-да докладваш после  Hug
Ice Queen да не се спотайва ами да идва да се отчита  Crossing Arms Heart Eyes Heart Eyes
Anetkata,Jeny да почиват в мир бабите ви  Praynig Praynig Praynig Аз също съм изгубила баба и двама дядовци-единия миналата година и знам колко е тежко  Cry
Прасковке щом проблема е установен оттук нататък остава само адекватното му лечение-а аз ти пожелавам скоро след него да се радвате на още едно малко сладко слънчице вкъщи  Praynig Heart Eyes
Илианке  Praynig Praynig Praynig
Снукси много се радвам да те видя пак  Hug
Мацки пожелавам ви един страхотно усмихнат ден   bouquet

# 61
  • Мнения: 304
Здравейте, момичета.
За мен днес е труден ден. Температурата ми продължава да пада... събудих се в 3 посред нощ и от тогава си блъскам главата как да продължим от тук нататък. Цяла сутрин съм ей така  newsm45  Яд ме е до безумие за загубеното време, загубено доверие в "лекари", които те оставят да хвърляш тонове пари и надежди без да намират и решават конкретен проблем... Дай да направим стимулацийка, инсеминацийка... 2, 3, 4.... пък то в някакъв момент ще стане... а като стане ще ме благославяш като велик лекар... Толкова е лесно да си играеш с надеждите на хората...
Извинете ме, отчаяно ми е, объркано ми е, разкъсващо болезнено... Да, знам, можеше да е по-зле... но трябва ли точно тая мисъл да ме крепи?

# 62
  • Мнения: 2 270
Щица Hug Heart Eyes - в момента каквото и да напиша, ще ти се стори нелепо и едва ли ще ти помогне да излезеш от състоянието, в което си изпаднала . . .
Бях и от тази срана, когато живеех с надежда всеки нов цикъл, а после света се сгрумолясваше и губех надежда . . .
Не страдай за нещо, което нямаш - живей живота, който искаш да живееш! Бях го писала и в друга тема - мисля, че губим ценни мигове от живота, който никога няма да се върне назад, обсебени от мисълта за дете ние просто съществуваме, не сме пълноценни нито в семейството си, нито в рабатата си!
От този месец започваме новите опити и да ти кажа - не ме е страх от отрицателните тестове, които може би ще видя - страхме е от положителния, защото разбрах какво е да получиш и да ти го отнемат . . .
Много повече страдам сега след загубата отколкото преди - по изгубената си надежда, по това, че не се е получило отново и отново . . .
въпреки всичко има и по-срашни неща от това което преживях . . .
Може би ви писна от моите излияния, но ми се иска да ви вдъхна малко кураж  - приемайте поредния отрицателен тест, като ново начало - нова надежда, а не като край - краят е непоправимото, това което никога няма да си върнеш, това което ще срещаш само в спомените и сънищата си . . .

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Щица ,поплачи си мила,развикай се (макар и виртуално)... Hug Hug Hug
Трябва да си силна ,защото в тази реалност сме сами,колкото и хора да ни обичат и да са около нас.
Аз съм на същата вълна :недоверие към лекарите-търговци....отчаяние. #Cussing out #Cussing out
Не съм ви споделяла ,но нали ходихме за спермограма и изследвания при най-добрия лекар в Пловдив...
След като споделяхме надълго и широко проблемите си ,той ми предложи услугите си при евентуално раждане ,което беше леко цинично...
След това (тъй като зъбите ми са кривички ) ми препоръча ортодонт .Попитах ,дали това има нещо общо с проблема ни ...отговорът беше ,категорично не ,дори не било фатално ,зъбите ми не се подавали и не били зле,но....естетически погледнато. ooooh!
Няма да разказвам нататък... Stop

# 64
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Минавам само да ви кажа здрасти. Тези дни съм в голяма дупка. Хващам се да изчета темата до тук за да се заредя с вашата положителна енергия.

Хубав ден ви желая.

# 65
  • София
  • Мнения: 5 750
Шица  Hug Hug Hug - Кажи си( напиши си ) всичко,на никой няма да му омръзне да чете.

За съжаление вече почти няма лекари,а само търговци с мазни усмивки, целящи не да видят усмивката на лицето ти, а пълния си джоб.Вече избягвам и да мисля за тия неща,че само си образувам още нерви.Вече не ми се живее в тази държава.Предпочитам да съм втора ръка човек на Запад, отколкото едно постоянно тъпкано същество тук.

# 66
  • Мнения: 121
Днес май всички сме в ужасно настроение, включително и аз. За втора поредна сутрин тестът е отрицателен и след като го видях се мушнах отново в леглото, защото ми мина меракът за закуска, сега ще си чакам тия дни лелята. Момичета хайде някоя да се похвали с  EFP, че да се поокопитим малко.

# 67
  • Мнения: 141
Добър ден момичета!
Щица ти си описала точно състоятието на всяка една от нас! И аз нямам вяра в лекарите, но нали уж те трябва да ни помогнат. И са положили клетва затова! Омръзнало ми е от търговци. Но тук става въпрос за чевешки живот, най-ценното на земята, защото без нас тя няма да е същата. Знам, че ти е трудно, но трябва да се съвземеш колкото е възможно по-бързо и да продължите с опитите. Сигурна съм, че ще станеш мама и то скоро! Hug
Снежи, дано да не дойде лелката! Praynig
Аз бях много приятно впечетлена от Шоуто на слави снощи. Мога да кажа само едно БРАВО на момичетата, които застанаха пред камерите и ще продължат да се борят за мечтата си - да имат дете! УСПЕХ! Подкрепям Ви напълно! Peace

# 68
  • Мнения: 1 775
Щица, ако знаеш колко ми е мъчно. cry Сърцето ми се свива от думите ти. Всичко, което ми се иска да ти кажа ми звучи кухо и безмислено, затова само те прегръщам. Hug
При мен 3ти ден подред зацапва и температурата пада с по половин градус. Коледното ми чудо не се случи. От февруари опитваме, с няколко месеца прекъсване, а аз го искам от години преди това. Молех се да не ми се наложи да опирам до лекарите, но не би.

# 69
  • Мнения: 257
Ох,като ви чета само колко сте разстроени,и то по това време на годината,когато са най-хубавите празници ,направо не ми стигат сили да си представя,че и аз мога да съм на ваше място  CryНадявам се скоро да излезете от тези дупки , момичета!Искрено се моля за вас!Силно вярвам,че при мен нещата ще са по-леки, тъй като ние сме правили само 1 опит.
Хайде горе главите,Новата година идва-в нея да са надеждите ни  bouquet

# 70
  • Мнения: 304
Много ви благодаря за подкрепата, на всички.

Стич, гледа ли новото ДВД на Джеф? Аз го гледах на части снощи... ама честно, попиках се от смях...
Извинявам се за спама, ама просто тоя човек е невероятен, страшен фен съм му.
Цитат на Пийнът (които са гледали шоутата на Джеф Дънам, знаят за кого говоря) О, Джефъфъ, о джефъфъ, уидаут ми ю уд съкъкъ (изпято с мелодийката на песничката - O Christmas Tree) Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 568
Мили момичета, много ми стана мъчно като ви чета постовете днес  Cry !!! Анетке Щица Pretty ivap sneji... Прегръщам ви силно  Hug Hug Hug и се моля за вас Praynig Praynig Praynig !!!

# 72
  • София
  • Мнения: 561
Амбър, здравей! Извинявай, но чак сега прочетох по-подробно темата и видях че си питала  Blush Благодаря, добре съм  Hug а ти как си, как са нещата при теб?

Щица, Прити, Анетке, Надежда
, гушкам ви силно, не знам какво точно да кажа, единствено това че бих искала да съм до вас  hug hug hug

# 73
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Здравейте и от мен мили момичета  Hug

Пращам на всички ви виртуални прегръдки, много си ви обичам и мисля  Hug

При мен нищо ново, май и този месец няма да ловнем яйчицето....мъжо все пътува  Sad Другата година с вдигнати глави   bouquet

# 74
  • Мнения: 1 775
Стич, гледа ли новото ДВД на Джеф? Аз го гледах на части снощи... ама честно, попиках се от смях...
Извинявам се за спама, ама просто тоя човек е невероятен, страшен фен съм му.
Цитат на Пийнът (които са гледали шоутата на Джеф Дънам, знаят за кого говоря) О, Джефъфъ, о джефъфъ, уидаут ми ю уд съкъкъ (изпято с мелодийката на песничката - O Christmas Tree) Joy Joy Joy
Ооо, да, гледах го преди няколко дни. Даже изгледах пак (за 10ти път Mr. Green) Arguing with Myself, а днес ще си дръпна Spark of Insanity. Фъстъкът ми е любимец: - He is doing drugs. - No, I'm not. - Then how the hell did you came up with meeeee?! Mr. Green

Момичета, наистина, този човек е невероятен, има издадени 3 DVD-та през последните три години, има ги в замунда и арена, изгледайте ги. Мен много ме разведряват винаги. Помагат ми да се измъкна, когато съм на път да изпадна в дупка.

Общи условия

Активация на акаунт