КОЛЕДНИ ЗВЪНЧЕТА БИЯТ, ЧУДЕСА ЩЕ НИ ОТКРИЯТ! 15.12-21.12.08г.

  • 13 890
  • 245
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 165
Жени,Веселушко...много ви благодаря че се сещате за мен и въпреки изгубената кауза този месец все пак ми стискате палци Hug Hug Hug
Днес вече си имам ПМС,което е знак за наближаващаа лелка.Този път вече като дойде ще я  bash box #Sniper bambam fight

# 76
  • Мнения: 229
здравейте и от мен.и аз да се включа днес в темичката.за жалост и моето настроение не е по добро - ставам все по изнервена около предстоящите изследвания и факта че бебето не става и в резултат пак се изпокарах с милото.подкрепям Щи във всяко едно нещо което каза относнолекарите и небрежността им.Просто незнам към кого да се обърна за да получа адекватно отношение... Cry
Няма да доскапвам темата,ние всички си знаем тези проблеми и е безсмислено да ви натоварвам
Пожелавам лек и усмихнат ден на всички

# 77
  • Мнения: 1 775
Аз твърдо реших, че от утре, като ми дойде, спирам да меря БТ и да пия фолиева киселина и ще започна пак от началото на следващия цикъл. Просто се чувствам много натоварена и имам нужда да си "проветря" главата. Така или иначе със съпруга ми, сестра му и племенника заминаваме при свеки за 2 седмици по празниците и няма да имаме възможност да бебеправим. Така че, излизам в почивен цикъл.

# 78
  • Мнения: 282
Здравейте и от мен! Заглавието на темичката е страхотно. Дано наистина прекрасните празници да донесат щастие на всички нас и чудото да стане!!! Аз като чета май не съм единствена с гадното настроение, то от м. юли не мога да се измъкна от това де - ту се чувствам ужасно гадно, ту се опитвам да гледам напред и да се настройвам положително, макар че е много трудно. Този месец НЕчакам около Коледа и така се надявам на коледното чудо. Момичета да ви кажа от вчера имам много гъста и бяла кремообразна цервикална слуз, отдавна не съм имала такова нещо, та малко глупав въпрос, но какво трябва да означава, че овулацията ми е минала или ....
mama nani, Щица, галиа, amanita, pritty, caritas, atadar, Bagneto, struni, Жаклин, ssiillvvyy, soff, Sneji, angel1, elena vasileva, veselyshko, anetka_ta, Илианка, Stitch Winchester, poison_avi, снуксито,  desitalee, Nadejdata_08     Hug ви, стискам палци на всички до посиняване, кой за каквото има нужда /дано не съм изпуснала някой/

# 79
  • Мнения: 3 372
Ice Queen да не се спотайва ами да идва да се отчита  Crossing Arms Heart Eyes Heart Eyes
Ами какво да кажа, видях си точката, всичко е наред за сега Peace Чакам си сърчицето и това е Hug Зарадвах родата, всички са много щастливи, и на шефа казах и на колегите, всички се радват. Пожелавам това щастие на всяка от вас Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен в хубавата темичка  smile3503
Дано да е много бебеносна тази седмица, стискам палци на всички Нечакащи.
При мен тъкмо сега е момента  luvbed и за съжаление ще трябва да пропуснем тъй като ще ми лекуват раничката, та дано новата година ми донесе желаното щастие  smile3523
Спокойна и усмихната седмица на всички  Hug Hug

# 81
  • Мнения: 141
Браво Ice Queen! Много се радвам за теб! Лека и щастлива бременност ти пожелавам! И нас ни зарадва с точицата ти!  Hug

# 82
  • Мнения: 98
Момичета ако все още бях сред вас щях да спа ако се наложи на НДК а вие нехаете дори да говорите за това което се случва newsm78ето това немога и няма да мога да го разбера!Освен чудо и помоща на господ трябва и вашата активност по въпроса с този проблем,вие сте тези които трябва да подкрепите тези които се борят и за вашето благо!Не разчитайте само на чудо размърдайте се малко и бъдете по активни поне в обсъждането на проблема!Съжалявам за начина по който се изказвам,нямам за цел да се заяждам или да всявам раздор,но наистина не ви разбирам!С най- добри чувства!

# 83
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Този протест се организира от днес за утре и няма как хората от провинцията да се засилиме за 1 ден и да успееме да дойдеме, всички си имаме планове по- отрано.Изпратих картички на имейла, имате моята подкрепа, защото съм една от вас, но на тоя етап повече няма какво да направя!Съжалявам за което!Ако има нещо по-мащабно организирано скоро ще дойда разбира се!

# 84
  • Мнения: 390
споменахте за някакво DVD, но не разбрах на кого и изобщо за какво става въпрос. ако ще ме развесели, с нетърпение ще чакам да споделите, че да си го изтегля. потънала съм в емоционална дупка, всичко ми е безмислено, по цял ден рева... какво става напоследък, не знам. като чета, май доста от нас се чувстват така

# 85
  • Мнения: 1 775
споменахте за някакво DVD, но не разбрах на кого и изобщо за какво става въпрос. ако ще ме развесели, с нетърпение ще чакам да споделите, че да си го изтегля. потънала съм в емоционална дупка, всичко ми е безмислено, по цял ден рева... какво става напоследък, не знам. като чета, май доста от нас се чувстват така
pisss, става въпрос за комика и вентролог Джеф Дънам (на моя аватар). Той е издал 3 DVD-та:
Agruing with Myself (2006)
Spark of Insanity (2007)
Jeff Dunham's Very Special Christmas Special (2008)
Можеш да ги намерия със субтитри в замунда: http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=jeff+dunha … =0&incldead=1

# 86
  • Мнения: 1 765
Момичета, утре колко от вас ще дойдат пред БТВ?

# 87
  • Мнения: 1 775
Момичета, утре колко от вас ще дойдат пред БТВ?

Утре ще ми дойде, но ще се наям с аулини и ще дойда. Ще бъда сама, съпругът ми е на работа. Момичета, какво ще кажете да се видим там?

Зачетох се в зачатие, но не разбрах дали има протест, организиран за утре newsm78. Комикс, къде да прочета за протеста утре пред БТВ?

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 19:13 от Stitch Winchester

# 88
  • Мнения: 862
Гледайте довечера шоуто на Слави по BTV от 22.30.
Ще има извънредно предаване посветено на фонда.

Никакви протести не се организират нито за днес, нито за утре. За протест се иска разрешение от общината.
Четете в зачатие, там проблемът се коментира доста по-разгорещено от колкото тук.

# 89
  • Мнения: 281
Мацки, пиша чак сега защото съм в една дълбоооооооооооооооока дупка (ОТНОВО) В петък ми дойде лелката ( след 4 дена закъснение ) и ми идеше да си изплача очите, но бях на работа, за мой ужас, и дори и това не успях да направя. Мойто мъж ми се обади да провери как съм и аз ревнах, но сдържайки се, защото след 10 минути трябваше да вляза в час, а пред учениците няма как да вляза с кървясали очи. Общо взето- чувствам се ужасно, меко казано! Но.................. няма страшно. Вчера ми взеха кръв за хормони и дано след нова година да има нещо по- ясно, било то и че всичко е наред. Знам, че звучи абсурдно, но вече се моля да има нещо, което да може с хапчета да се оправи, отколкото всичко да е наред и пак да чуя: " Трябва да спрете да го мислите" или нещо от този сорт #Cussing out. Надявам се да не съм ви развалила настроението, знам че е хубаво само за приятни неща да се мисли, но в скоро време сигурно няма да пиша много. Обещавам да ви чета редовно и да знаете..................стискам палци на всички Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт