Нашите любими торти ... глазури покрития и фигурки за тях 63

  • 55 878
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 708
Едно питане, защото знам, че поръчвате от тук от там, та дали сте пазарували от този сайт. http://www.plexyo.com/12-289668-sr-8-Baking.html. Тук съм влязла навътре в категория за бейкинг и примерно видях тая преса, като на Джема, или Пепи май имаше такава, не помня точно. И цените на много от нещата, и формички и други са доста прилични. И все пак някой си е направил труда да ги пише и на български тези неща. За пазаруване от АМАЗОн, ама да не е фалшименто нещо. Та питам, ако знаете за сайта.

# 226
  • Мнения: 8 242
Едно питане, защото знам, че поръчвате от тук от там, та дали сте пазарували от този сайт. http://www.plexyo.com/12-289668-sr-8-Baking.html. Тук съм влязла навътре в категория за бейкинг и примерно видях тая преса, като на Джема, или Пепи май имаше такава, не помня точно. И цените на много от нещата, и формички и други са доста прилични. И все пак някой си е направил труда да ги пише и на български тези неща. За пазаруване от АМАЗОн, ама да не е фалшименто нещо. Та питам, ако знаете за сайта.

Всичко е прекрасно, ама това са цени без доставката Simple Smile
Обикновено тя е доста повече от себестойността на нещото.. Аз си ги пазарувам в ebay тези неща - там това забелязвам..  та, едва ли това като са го превели на български дават с безплатна доставка Wink

# 227
  • Мнения: 2 708
Мерси Духи Пухи, то сигурно златна излиза доставката, но просто сега го открих този сайт и исках да разбера, дали знаете нещо повече по въпроса. То няма разглеждане де, ама .....пусто око ненаситно. Не че ми трябва нещо конкретно, че аз вече една сериозна поръчка съм направила от другаде и бюджета е надхвърлен отдавна, но ми стана любопитно вие дали сте го чували и ползвали.

# 228
  • Мнения: 634
Светлане да направената руска мастика2  има доста трайност,защото няма какво да се развали ,аз си я приготвям и я прибирам на хладно овита в два плика .Когато ти потрябва размесваш и работиш спокойно,на мен много ми харесва,защото е снежно бяла.
Ванче ,ако имаш някакви и деи за ловджия моляте прати ми newsm17

# 229
  • Мнения: 265
Благодаря ви за положителните отзиви  Hug Доста се постарах  Simple Smile . Иначе пеперудите са Patchwork Cutters
http://www.globalsugarart.com/product.php?id=18562 супер лесно и приятно се работи с тях. Аз имам 4 комплекта. Дано и за напред да им намеря приложение.
  Ванче, преди година често творях и пишех в темата, след това нещо ми секна ентусиазма. Но сега обещавам редовно да ви следя  Wink и да пиша също  Heart Eyes
  Целувки и до скоро!

# 230
  • Мнения: 644
Момичета има ли някоя от вас от Бъкстон, Красно село за да ми кажете къде там наоколо продават готова моделираща маса?
Предварително ви благодаря!

# 231
  • Мнения: 1 491
Момичета има ли някоя от вас от Бъкстон, Красно село за да ми кажете къде там наоколо продават готова моделираща маса?
Предварително ви благодаря!

Съмнявам се, че ще намериш на "свободна" продажба готова моделираща маса. Единственото място в София където знам да се продава е на Кадемлия 6 в кв.Редута  Peace

# 232
  • София
  • Мнения: 2 118
В тази късна (почти ранна) доба пускам със сетни сили (утре пътуваме и при нашите нетът не е от най-добрите, та да се възползвам от удобството днес) ви пускам всичко, което направих освен детскоградинската торта, която публикувах в четвъртък-петък...Всичко са английски коледни кейкове, 3 са за подарък и един за нас (този със снежко). Последните 3 са от вчера и днес, а първия трябваше да предам миналата неделя и тогава го украсявах...









Тук са и още по някоя снимка от 4-те:))

# 233
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Дими страхотни са - всеки със собствен чар. Ама за подробности май ще трябва да почакаме да се върнеш - във всеки случай хубаво да си изкараш.

# 234
  • Мнения: 56
Здрасти Шемет ,
 Сметаната ,с която работя е нутриуип и за нея не е нужна захар, а за други марки "Кебон" и Лактантиа" Уипингкрийм "35% слагам по 3-5 с.л. захар-разбиват се по- добре ,по-бели ,но не носят много на боя. Мое мнение Wink
 Холи -и мен това ме интересува ,ама не съм чувала за Канада курсове на Уилтън Thinking

# 235
  • Мнения: 419
Браво момичета,както винаги гледам направо произведения на изкуството.
Ето и моята коледна тортичка:



Елена ми сатана ужасен,но ак ли не го мъчих.Следващият път по-добре.

# 236
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
psichokuk, аз съм останала с впечатление че нутриуипа е някакъв топинг ама ще го пробвам - а той как е за оцветяване? Има и някаква олд сметана от 35%-нтната - за нея имаш ли някакви впечатления - лошото е че нямам под ръка от нея да и видя състава, а подозирам че тя е със захар защото ми загаряше като опитвах да правя ганаш с нея - сякаш карамелизира при загряване.

Mucunka много чаровна торта Simple Smile

Аз още не съм на вълна коледно-новогодишни торти, че имаме да стягаме рожден ден преди празниците та се чувствам изоставаща с празничните торти даже и идея още си нямам за тях.

# 237
  • Мнения: 644
Съмнявам се, че ще намериш на "свободна" продажба готова моделираща маса...
Благодаря ти violetblue! Незнам защо бях с останала с впечатление, че на повече места може да се намери моделираща маса!

Mucunka, много красива тортичка! И аз мисля да правя нещо подобно! Дано да се получи!
Много ти е хубав дядо Коледа, как го направи? От някъде гледа или...?
И също моделиращата ти маса готова ли е или ти си я прави?


Дими, страхотни на вид кейкове. Най много ми хареса този със снежко, а пък най интересен ми е този като свещ! Ама това наистина изглежда като истинска свещ. Я кажи какво използва за фитила и където е забоден също какво е? Прозрачно. Предполагам някакъв крем ама какъв?
Сподели моля те! Направо ме заинтригува! Party


И момичета да ви питам как да си направя бяла боя? Някакви идеи?

# 238
  • Мнения: 1 485
Добро снежно утро! Nature Snowman
То не са торти,то не са красоти! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
От 2 дни не съм ви чела и ......няма да изброявам поименно,че ще пропусна някой,но всички са страхотни!!!  bouquet
dimitrina73 ,АКК са страхотни!Браво!!! Hug
Mucunka,супер коледна тортичка!Дядо Коледа е разкошен! Hug

# 239
  • Мнения: 452
Дими,страхотни коледни торти си направила,пожелавам ти весело да си прекараш празника.
Муцунка, тортата ти е много хубава,аз не се захващам да правя подобно нещо,защото сигурно няма да излезе нищо,но ти си се справила чудесно.Дядо Коледа си е направо като истински,а за елена, ти си знаеш,следващия път сигурно ще го направиш по-добре.
След тези красоти чак не смея да си покажа моята торта за днешния ни празник.Ама нали трябва да си показваме и лошите,не само добрите.Скъпия,пожела такава да бъде,каза само да е сметанова и мнооооого сиропирана.Хайде вижте черно-белият ми резил:

Общи условия

Активация на акаунт